Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема експресно отслабване със слим фастнови  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 19:25



здравейте, решена съм да сваля 4-5 килограма по най бързия начин, след което ще се концентрирам върху задържането им. до нова година има 19 дена. днес бях на 3 големи ябълки и чай с мъничко мляко и мед. Утре мисля да спазвам същия режим, след което, от понеделник съм на слим фаст. ако има човек, който иска да отслабне с малко килограми но спешно и да използва новата година като мотивация, нека се присъединява. Аз на 1 януари започвам със здравословно хранене и спорт, но дотогава наистина искам да сваля много бързо 4 килограма, които качих от лакомия. Смятам, че краткият ударен режим ще ме вкара в релси.

Така днес беше ден 1. страх ме е да се премеря, защото вчера се натъпках безумно със шоколади, кашкавали и чипсове. ще се премеря по-нататъка:)
За слим фаста мисля да си позволя 2-3 шейка на ден. Ще ми дойде добре да се разтоваря от маратоновото преяждане. на коледа сигурно ще наруша режима, но на нова година само ще пийна чашата шампанско:)
пожелайте ми успех!



Тема Re: експресно отслабване със слим фастнови [re: нoвa]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 19:30



освен отслабването категорично мисля да постигна следните цели:
отказване от кафето !
отказване от газирани напитки и всякакви напитки освен чай и вода завинаги!
особено много искам да спра разните диетични апсартамови гнусотии.
аспартамът пречи на отслабването и е много много вреден!
да се науча да пия вода и билкови чайове- много ги мразя, ама няма начин.
да спра всякакви изкуствени храни освен качествен шоколад в много малки количества.



Тема Re: експресно отслабване със слим фаст [re: nova]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано13.12.08 22:59



Това си го е казвал всеки поне хиляда пъти. И винаги важи от утре. Важното е да си с добри намерения. Успех ти желая!



Тема Re: експресно отслабване със слим фастнови [re: вeceлyшka]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 23:18



знам , давам си сметка. но днес например се храних много добре. за съжаление сутринта пих една диет кола, ноо тогава още не се бях зарекла. според мен промените трябва да стават постепенно. затова първо смятам да спра да се тъпча и да си свия стомаха и да спра боклуците. следваща стъпка е полека да увелича спорта. притеснява ме фактът, че и тези шейкове са вредни- химия, ноо с течности със сигурност ми се свива стомаха и намалява апетита. също така 1. ме засищат и 2. не ми харесват така, че няма опасност да злоупотребя.
купих си и някакви ананасови хапчета за отслабване. много съм се нахъсала. цел 1 януари да съм 62 кг! мисля, че е постижимо, защото въпреки, че сега съм 67, поне 2 кг от това са вода, тъй като ги качих последните две три седмици от тъпкане. стабилното ми тегло беше 64.5-65. така, че реално това са само 3 кг и имам 3 седмици почти.
много съм се нахъсала:)



Тема Re: експресно отслабване със слим фастнови [re: nova]  
Автордиeтka :) (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 23:53



Ей, момиче, не се подлъгвай, че така се справиш трайно с килата! Само се настървяваш за още повече храна и озверяваш от глад! Това твоето си е глад! 3 ябълки, 5 ябълки... Я, зарежи тези глупости и започни да хапваш хубави храни редовно и по малко. Организмът ти има нужда от месо, риба, яйца, млечни, зеленчуци, мазнини... Наблегни на изброените неща и спри или силно ограничи тестените, захарните, картофите, ориза, бобовите и плодовете ( т.е. въглехидратите ). Само от това, без да изпадаш в гладни периоди - без проблем ще свалиш тези 3 кг. Вкарваш се в много лош филм по начина, по който си тръгнала! Минала съм през същото и ти казвам, че след диета като твоята после само за дни си връщах теглото и качвах още отгоре. Като започнах да се храня с гореизброените храни - не само, че свалих излишните кг., но ги и запазвам вече години наред и не съм полудяла от глад. И да ти кажа, изобщо не се сещам за разните чипсове и подобни боклуци. Защото съм нахранена с хубава храна! Не се фиксирай толкова върху храната - да ям ли, да не ям ли... Само се замисли дали това, което хапваш е добро за теб или не. Гарантирам ти, че с пържолки и свежи салатки ще свалиш много повече ( и без йо-йо ефект! ) килограми, отколкото с разни чайчета и общо взето - фотосинтеза! Ако искаш се вслушай в думите ми, ти си решаваш, но ми е мъчно като гледам как се измъчваш. А и знам с твоето неядене какво ще последва. Успех от сърце ти желая и бъди разумна!



Тема Re: експресно отслабване със слим фастнови [re: диeтka :)]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано14.12.08 14:30



днес се премерих 67.5 съм след маратоновите преяждания. днес засега ябълка с чай с мляко. и 1/4 орех. сега за жалост пак лоча тъпата диетична кола. но поне съм решена да е една на ден. Давам си сметка, че не е здравословно, но искам поне в началото да е ударно, защото за мен е депресиращо да съм с това тегло. бях поотслабнала до 64 кг .



Тема Re: експресно отслабване със слим фастнови [re: nova]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 14:16



66.8 кг . днес започжам вече със слим фаста.



Тема Re: експресно отслабване със слим фастнови [re: нoвa]  
Авторnova (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 21:11



otkazah se ot slim fasta - po gnusna i protivna hrana ne sym otpivala prewz jivota si. Сладко и нишестено

минавам от утре или на японското чудо или на дюкан или само на сокове, абе на нещо по-търпимо. тегло 66.2




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.