Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Билките на д-р Лозанов  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 14:27



Здравейте,момичета!От няколко дни ви чета и се чудя какво от препоръчаното от вас да си избера.Имам да свалям само 5 кг.,но от 6 месеца се мъча и не мръдвам нито грам.Ям основно сирене и домати,много рядко някое месце,имам доста интензивен живот.Но не ще и не ще...Пих Цефамадар,Зелен чай,ябълков оцет,Л-карнитин,Липо редукт,Хитозан.Не ям,не ми се яде,но не свалям.Не мога да ходя на фитнес,защото нямам време,а и не ме влече.Тежък случай!!!Дайте съвет.Чух за някакви билки на д-р Лозанов.Знаете ли нещо за тях.Ще съм благодарна на всички,които се включат.С вас съм!



Тема Re: Билките на д-р Лозановнови [re: нoвa]  
АвторL (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 16:37



Да аз знам само че ще те разочаровам, подлъгана от бързо отслабване и болни амбиции да ям и да слабея почнах да я пия (леле колко е гадна)
6 месеца я пих, като се изключи че висях нон стоп в тоалетната защото предизвиква ужасно разтройство което си е докато я пиеш, адски болки в корема и повръщане от време на време, е аз продължих да я пия.
Равносметка след 6 месеца:
проблем с сърцето - оказа се че нон стоп приемането на разхлабителни снижава калия и от там пулс, кръвно и каквото се сетиш...много ниски, наще викаха линейка отвисях си по болниците 2 седмици и сега от време на време пак чувствам леки кризи. Лека форма на анемия но бях 100 кила буквално ако е по слаб човек може и по зле да стане. И нито един свален килограм. Отидох при въпросния доктор Лозанов който ме убеди какъв кардиолог е и че това е защото билката лекувала болните органи и така първо боли после минава, е аз реших да не чакам да ми мине в гроба евентуално.
МАйка ми също я пи да не се мине, тя е 55 кила баща ми едвам я докара от вилата до пирогов колабирала и едвам я дигнали!
Сега си свалих килог5рамите по друг начин съвсем здравословно имам проблем с ходенето до тоалетна пак от тази билка но се боря упорито и с него.
А колкото до доктор лозанов той е точно толкова доктор колкото и аз, поредния шарлатанин завършил медицина!



Тема Re: Билките на д-р Лозановнови [re: L]  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 16:58



Благодаря за мнението.Не казвам,че на всяка цена ще я пия,просто тук,в нашия град само за това се говори-кой колко бил отслабнал с тази билка.Никой не ти казва,разбира се какво съдържа микстурата,какви странични действия има и от какво да се пазиш.Съмнително...А би ли била така добра да споделиш по какъв начин свали килограмите си.



Тема Re: Билките на д-р Лозановнови [re: нoвa]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано03.06.05 21:43



Въпросната микстура съдържа вътре пикня и съм на 100 % сигурна - майка ми я беше взела само една глътка и щях да се изповръщам.Веднага изхвърлих и двете шишета .



Тема Re: Билките на д-р Лозановнови [re: нoвa]  
АвторL (Нерегистриран)
Публикувано03.06.05 21:54



по стандартен начин намаляване на калориите
първо гладуване на плодове и чай 3 пъти по 20 дена след това с НВД
за 2 години 40 кила
ако решиш да гладуваш един съвет от мен прави го под лекарски контрол ако е повече от 5 дена и не мисли че ще стане чудо после ако ядеш както преди ще ги качиш и то повечко от колкото си свалила
това си е мое мнение знам че има ревностни последователи и на двата режима за мен най-доброто което съм си открила е златната среда
нвд и от време на време някой разтоварващ ден
мисля че всеки см трябва да си открие какво му понася най-добре :)
Успех ти пожелавам и не пии тези бози голяма гадост е аз си направих грешката и сега ще си нося цял живот последствията



Тема Re: Билките на д-р Лозановнови [re: L]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 20:42



Здравеите , много ми стана интерсно и ще взема да пробвам ле4ебното гладуване. Явно това е единственото и разумно решение за мен.
Може ли да ми обясните какво е това НВД. Благодаря.



Тема Re: Билките на д-р Лозановнови [re: Cю]  
Автор fenixxМодератор (change for good)
Публикувано08.06.05 21:42



Погледни във форума на

има цял раздел само за НВД!



Тема Re: Билките на д-р Лозановнови [re: fenixx]  
Автор gorska borovinka (sladka)
Публикувано09.06.05 06:04



И аз съм я пила билката вълшебна...голямя гадост,но след 2 приема,и се отказах..ненормална работа...а в каква буря ходих да я взимам..4е и на приятелка..бях се натоварила като магаре с 6 бутилки...от най-големите,като невидяля..Абе какви ли не глупости не правим ние йените понякога,готови на вси4ко,ама пък от друга страна,евала ни на амбициите,не е ли така?Момците,никога не могат да се похвалят с подобно желание и хъс към нещо,което те сами трябва да правят,да не гожорим,4е при нас си е за цял живот!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.