Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 30.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Търся спец. програма - диета и движение  
Авторkpacaвицa (Нерегистриран)
Публикувано10.09.08 15:01



Здравейте, интересува ме има ли някаква диета с включена програма от упражнения и помощ и подкрепа/контрол или каквото и да е от диетолог/ инструктор. Почти 70 кг съм, а съм висока 170 см и на 28 год. Не ям кой знае какво, нито пък прекалявам / много/ , моля за помощ или ако някой е ползвал програма, която действа да я сподели. Само диета или само движение при мен не действа, нужна ми е цялостна програма, която съчетава и двете и е специално подготвена САМО ЗА МЕН. За седмица при неистови усилия в специален център съм свалила едва 1 кг; на друг етап от постепенното ми освинване съм се консултирала с една от най-добрите диетоложки, консултант и в "Пълна промяна" - ефект нямаше, а освен това диетата беше типова, а не специално изготвена за моя случай, ЗАЩОТО ЯВНО СЛУЧАЯТ МИ Е СПЕЦИАЛЕН; друг опит беше салата с малко сирене и после много грейпфрути в продалжение на 2-3 месеца, как издържах не знам, но ефект освен блясък в погледа нямаше! Абе нищо не ми помага и не знам защо, помогнете моля. Ако има чоек, място, специалист, ентър , който се заема специално с конкретния клиент и изготва програма само по неговия конкретен случай - без типови диети, моля да се включи!!!!!



Тема Re: Търся спец. програма - диета и движениенови [re: kpacaвицa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано10.09.08 20:01



Кажи колко килограма искаш да свалиш и за колко време и веднага ще излязат предложения. Също така кажи колко пари можеш да отделиш за храна дневно, а може и някой да се заеме да състави примерни менюта. Освен това кажи храните, които не ядеш.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Търся спец. програма - диета и движениенови [re: Изyмeн]  
Авторпepлa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 02:25



Виж сайта на спайдър спорт или на Белчо Христов!



Тема направи изследвания за паразити,нови [re: kpacaвицa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 09:18



зная че звучи малко... нехигиенично в темата, но така или иначе телата ни са клоака за всякакви видове микроорганизми и паразити.
Често, когато има наличие на някакъв вид паразит в тялото, най-често ...извинявам се, глисти- наречено по народному, иначе има куп гадинки, които не определят нехигиеничен начин на живот, а просто приемане на непроверена храна- та, тези паразити взимат най-ценното от хранаа за себе си, а на човека остават плявата и постоянната охота за приемане на още и още количества храна.
Наличието на паразити може да те остави на едни и същи килограми или съответно да доведе до рязко намаляване на теглото.
Разбира се, има и други симптоми, които са насочващи за здравното лице, че има нужда от проверка за паразити- лека температура, болки в ставите и мускулите, главоболие,раздразнителност, повдигане и повръщане, прекалено слюнкоотделяне, болки в корема, кожни лезии и мравучкане, които показват движението на ларвите, както и сърбеж около ануса- извинявам се, но това един от най- честите симтоми.
Изчистването от паразити става под лекарски контрол.

Не зная дали твоят случай е такъв, но вероятно би насочил и други, ако прочетата темата.Знаете, че не говоря просто, за да се намирам на приказка- уверявам ви, че задържането на килограми може да бъде и поради тази причина.
А ако се поровите из интернет какво пише за тези паразити и съществуването им в телата ни...може би диетата на Дюкан или пък неизмитите плодове и зеленчуци, които си позволяваме да грабваме някой път, поради липса на време- ще ни се сторят кошмарни.



Тема Re: направи изследвания за паразити,нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 09:26



И аз си помислих за наличие на здравословен проблем. Може би забавен метаболизъм, може би щитовидна жлеза, а може би и паразити както казваш. Например прословутата гъбичка Кандида, която иначе си живее в около 75 % от хората в нормални граници, обожава въглехидратите

и се размножава много бързо и може да се превърне в сериозен проблем.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.