Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:22 06.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 13:16



Миличка, триците са позволени НЕ ПОВЕЧЕ от три супени лъжици на ден. Аз лично шунката на тандем с 3% мазнини я включих много по-късно, но не е фатално. Вземи си някаква вкусна риба печена на скара или си я приготви в къщи, можеш да си задушиш и пилешки дробчета с зеленчуково бульонче и лук. Вземи си пилешко филенце и си го приготви на скарата или на тефлонов тиган. Според мен не се изхвърляй на 7 дни ударна, а на 5. Бъди търпелива. Ако бялото пилешко месо ти се вижда сухичко и трудно за преглъщане, приготви си една кофичка кисело мляко Култура /много е вкусно/ с много копър и солчица, хапваш месце и лъжица от този сос. Той ще ти стигне за два дни. Когато менеш на ПЗ към соса можеш да добавиш и настъргана краставица. Ако не ти е ясно нещо питай, или потърси за справка в книгата.
Щастлива Дюканка в трета с - 17кг. за 5 месеца и 4 дни - 54 год.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: martinav]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано15.09.08 13:18



Здрасти martinav,
благодаря ти за уточнението за триците, книгата си я забравих в къщи и като дойдох в офиса се чудех за триците ... добре, че ми каза

.
От утре триците само сутрин на един прием.
А за 5-те дни ще помисля, може би сте прави, впредвид килограмите , които искам да сваля.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: kopcичka]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 13:20



Апропо, вече мога да защитя дисертация по Дюканология!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Автор martinav ()
Публикувано15.09.08 13:25



Междо другото забелязах, че когато наблягах на бяло пилешко месце на скара и най вече РИБА килцата по бързо се топяха и това май не е само при мен ако съдя по постовете които съм чела в този форум

.А когато задържах килограми намалявах млечните продукти .



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: kopcичka]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано15.09.08 13:26



Корсичка за такива като мен новачки в режима, твоята дисертация е голям +. Благодаря ви момичета за помоща.
Дори специални благодарности, че си ме включила в табличката, дано скоро се обадя с резултати за коригиране (надолу ).



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: martinav]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано15.09.08 13:45



Oоооо това за пилешкото и рибата е СТРАХОТНА новина, че и без друго си нямам никаква представа как да приготвям другите разрешени видове меса, примерно телешкото или пък дреболиите там някакви... знам че може варени, но ми се струва гадно.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: kopcичka]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано15.09.08 13:49



Нещо ми се скапа нета и чак сега видях какво си написала Корсичка.
Много благодаря за безценните ти съвети.
Нямаше да се сетя за дробчетата примерно, нито пък за соса.
Искам да питам солта трябва ли задължително да е диетична?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: martinav]  
Авторkeт (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 14:26



А термичното затопляне като палачинка как им се отразява на триците. Искам да кажа, че са ми страшно вкусни с кисело мляко, но това не може да ме нахрани (засити), а аз не мога да ям по 5-6- пъти на ден от нещата, които чета че повечето от вас консумират - аз направо ще затлъстея ако започна да поглъщам всички тия ''позволени'' неща в неограничено количество и по 5-6 пъти на ден.

За протокола (не за таблицата) - в четвъртък 18 септември става един месец как правя режима, мога да се оплача със свалените 3 килограма всичко на всичко - само риба, аз не ям месо, не обичам млечни с изкл. на извара и над 3/4 л вода на ден, даже я намалих последната седмица ... И спорт и много сауни

Нещо не се получава при мене. Преди като съм сваляла 5 кг отлитаха на седмица, видите ли за първи път установявам, че вече съм в категорията на трудносвалящите килограми ... Отразява се много зле на психиката, май ще трябва да пропиша и аз и да крещя от радост на всеки 100 грама минус ...

Поздрав.

п.с. Е, като се захванах с режима мечтаех да изхвърля 20-на, ама сега ще се радвам и на 10 - пък и те почти няма да ми личат.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: keт]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 16:32



Ескада, може и обикновена сол, без да се прекалява. Телешкото и пуешкота стават разкошно след овкусяване с подправки се завиват във фолио на пакетчета, слагат се в тавичка, сипва се вода и се пече на фурна 1 час. В ПЗ можеш да сложиш и гъбки и други зеленчуци.
Скъпа Кет, термечната обработка на триците се допуска, защото ги ползваш вместо брашно. Жалко, че не обичаш месо. Не е необходимо да се храниш по 5-6 пъти на ден, аз се храня 3 пъти. Избери си кои храни от разрешените ти харесват и яж колкото искаш, не само че няма да затлъстееш, а ще отслабнеш.
Прочети внимателно книгата, можеби бъркаш някъде. Дюкан не препоръчва спорт в началото на режима, а и тази сауна не ти я препоръчвам в този момент. Скъпа, бъди сигурна че тези 20 кг ще ги гътнеш като едното нищо. И аз си мислех около 10-на да преборя, а те станаха 17.

Еее хайде, много акъл дадох днес!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: keт]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 16:36



Мили приятелки Дюканки,днес за мен беше айсберга на човешката злоба

!!!
За да ме разберете- малко уточнение-на режим от 28 юни-начално тегло 90кг,до момента свалени 18 кг,т.е вече съм 72кг
Та днес срещите ми бяха от неприятни до гадни!Абе как се събраха наведнъж толкова идиоти/ки/ да ме гледат с неприкрита завист,да ме спират и питат колко точно съм свалила,да ми предричат,че ще се разболея,че не е добре за възрастта ми?!Е,вярно на 49 съм!Добре,че по мен не висят кожи,стегната съм,иначе..."Най-невинно "ми предричат,че пак ще напълнея,на което само отговарях,че пак ще правя ДИЕТАТА!!!Колежките вече свикнаха,но все още "шарят"докато се събличам и обличам,гледат скришом какво си нося за ядене,питат ме откъде съм купила тази и онази дреха,а аз за да не полудяват от мъка и завист им казвам,че съм извадила "архива",а те не забелязват моята ирония...А колко" примери" ми цитират за болни хора след диети-свят да ви се завие...
Мен обаче ми чука в умната главичка,че точно днес съм надминала себе си по сексапил с грим,дрехи,чепик...Та сигурно за това е тази глутница около мен...А пък новата прическа я оцениха децата ми като ми казаха снощи,че изглеждам с 10 години по-млада-е,това ми стига!
Запалих свещ за мое здраве и помолих Господ да прости на всички -приятели и врагове...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.