Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:28 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано12.09.08 15:58



ескада, щом ти се иска, ще постигнеш целта си.Не се впечатлявай от разликата. Моето оптимално тегло по Дюки е 71, а аз съм вече 65, така че дерзай!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: kopcичka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано12.09.08 16:05



Ескада, вероятно ще си постигнеш толкова кила, колкото ти се иска. Не му обръщай много внимание на калкулатора, да не те обвързва с някаква психологическа бариера. Предпочитам да не бях прочитала препоръчаните 63 кила, от които сега бягам панически, защото точно тях си заковах в трета и четвърта. Не знам толкова ли щях да стигна, ако не бях се натъквала на пустия му калкулатор.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано12.09.08 16:45



Ааааа така ли значи било , ми тогава ще дерзая за моите 62-61 кг. и така :)
Благодаря и двете ви Корсичка и Дори.
Хубав уикенд момичета и умната





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор matea (непознат )
Публикувано12.09.08 19:09



О не има много по добри от мен моята приятелка по4на 4-5 след мен и е на - 17 днес я видях и сме смаях таказа че неина позната е свалила 56 кг с японски вариянт за диетата тя е полуяпонка и следкато се преместила тук много напалняла .та моята приятелка спазва нейния вариянт.Яде 5-6 пъти закусва супа с трици а м//у храненията нмого зелен чаи но не този сание ,репички всички видове и всички зелени подобни на зелен боб.Репичките имали способноста да горят мазнините особено тези големите които приличат на голям бял морков.Утре ще се заредя за сега само чайче имам и го почвам по4-5 чаши.ще видим за седмица колко ще е -



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор4aq (Нерегистриран)
Публикувано14.09.08 20:51



Здравейте
много искам да се включа и аз. Това, което прочетох тук ме амбицира да започна още утре, но нямам книгата да видя подробности. Има ли точно определено меню или може по избор от изброените неща за 1 етап. простете ми невежеството, но имах много грижи други и теглото ми беше наи-малката такава. Сега обаче ме заразихте с "вируса Дюкан" и реших да започна. Нямам книжката, но ще си я взема при първа възможност. Та въпросът ми беше има ли някакво определено меню или може всичко от изброените продукти в 1 етап.
ако знаете как се размечтах.......
Н-164 ; 70кг; Дюкан казва -62, аз искам 58кг



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор Bull elephant (все още дебел)
Публикувано15.09.08 09:22



Добро утро

и успешна седмица на всички
Моята започна много добре, стъпвайки на кантара 140кг, което ще рече по килограм на ден. Не знам много ли е малко ли е , но аз се чуствам отлично. Така че започвам от днес втора фаза.

Добро и зло са имената, с които наричаме постъпките си , а не същоността си .

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано15.09.08 10:30



Здравейте момичета,
от днес стратирам с режима на Дюкан


Ето и моите данни за да може Дори да ме включи в табличката
Escada, фаза 1, възраст 37, ръст 172, старт 15.09.2008 г., стратово тегло 71.6, цел 62 кг.
Мисля да спазвам Протал 1 - 7 дни, какво ще кажете вие?
Ще се радвам да ме посъветвате и да ми дадете кураж.
Между другото нищо не съм пазарувала още, но довечера ще го направя задължително!
Хайде хубав ден и успешна седмица на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 12:16



Здравей Ескада,
Какво имаш предвид 1-7, можеби 1 на П и 7 на ПЗ. Ти имаш да сваляш 10-тина килограма. Започни с 5 ударен и най добрия ритъм е 5 / 5. Ще се справиш за около два-три месеца, така е по-здравословно. Прочети книгата внимателно, пий много вода, не пропускай триците.
Желая ти успех!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: kopcичka]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано15.09.08 12:50



Здравей Корсичка,
Имах впредвид че ще направя ударния протеинов режим 7 дни.
Книгата я прочетох уж внимателно , току що купих овесените трици.
До сега съм изпила 700 гр. вода, изядох 3 с.л. трици разтворени в около 200 гр. кисело мляко Верея 0.1%. след това изядох 1 консерва риба тон в собствен сос. Следобяд мисля да изям още толкова трици с кисело мляко и 100 грама телешка шунка на Тандем до 3 % мазнини, а на вечеря 2 твърцдо сварени яйца може би с пиле.
Добре ли е така менюто ми или бъркам нещо?
Благодаря ти!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Автор martinav ()
Публикувано15.09.08 13:02



Привет escada добре дошла сред нас и успех с режима. kopcичka е права 5 ударни дни са напълно достатъчни няма смисъл от 7 но ти си решаваш все пак

. Това което си хапнала до сега е режимно, но триците се хапват само по три лъжици на ден прпоръчително сутрин и на един прием . Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.