Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Автор Dani_M (непознат)
Публикувано12.09.08 11:44



Zdraveite momi4eta,
Gela: da si priznaq 4estno, ne znam dali maslinkite sa pozvoleni, oba4e az kato ne moga pove4e da izdurja slagam nqkolko presni gubki, a otvreme na vreme hapvam i nqkolko qdki.
escada: Az qm qicata s jultucite ot samoto na4alo, no Dolchester moje da kaje sus sigurnost pove4e po vuprosa. Tricite vuob6te ne sa problem, smesi gi s 250gr k. mlqko i sloji podsladitel na vkus. 6te si oblije6 prustite - az pone go pravq. V slu4ai 4e ti se osladi, razdeli slagai samo po 1,5 ili 2 lujici trici v mlqkoto i gi qj sutrin, a drugata polovina si q ostavi za sledobed ili sled ve4erq.
Az samata piq mn Airqn, hem zasi6ta, hem mi e vkusen, hem e pozvolen. Ot kolata kato 4e li samo da ogladnqvam, vupreki 4e tq mi zasi6ta glada za sladko.

A sega da se pohvalq, kakto pisah zapo4nah v ponedelnik 165 cm 65kg (premerih se i sus santimetrura na vsqkude i si zapisah). Dnes se premerih i kakvo mi pokazva kantar4eto 62,700 (kolebae se m/u 62,5 i 63kg - malko mi e smotan gorkiq). I pak se premerih, bupreki 4e iskah 4ak v ponedelnik otnovo da se merq, gurdi su6tite

, korem4e 1 cm po-malko, dupeto i bri4ovete s po 2cm po-malki , ako tova ne e dokazatelstvo 4e deistva. I re6ihme s maja mi ot utre kato minem vuv vtora fasa ve4e, da napravim 4/3 4 dena sus zelen4uci i 3 dni bez. Pri nego na rabotata e mn trudno da se hrani po dietata, a kato ima nqkoq salatka po se izdurja.
Stiskaite mi placi da dostigna zavetnite 55kg i to kolkoto se moje po-burzo. Uraaa !!!!

Uspeh na vsi4ki vas produljavaite da ogolemqvate minusa na kantara i pliusa v samu4uvstvieto!!!!

При директора се влиза само по голяма нужда! (Надпис на вратата на директорски кабинет)

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано12.09.08 11:50



Отговарям първо на Гела - маслинки НЕ може, сори.

Escada:

1. Жълтъткът е добър за режима и ако нямаш проблем с холестерола може спокойно да си хапваш колкото искаш. Ако се съобразяваме с холестерола обаче, ограничението е до един жълтък на ден. Лично аз ямо повече от един, но не съм се чувствала зле от това.
2. Овесени трици - от началото. А краят е... доживот...


3. Изделията на Бор-чвор, а именно Култира и Герма, съдържат 3,5% растителна мазнина, поради което са мазни за режима. Обаче много хора ги намират за вкусни, консумират ги и си свалят, поради което решението всеки си взема сам. Верея и Биостил са 0,1% но не толкова вкусни. Изварата не трябва да е кашкавалена.
4. Ще те включа, чакам данни. Не збравяй да се измериш и на обиколки, които са всъщност по-важната база за сравнение. И снимка актуална си направи, да се гледаш после "преди-след"

Хубав ден и за теб, а пък може да почнеш и утре. Какво му мислиш - само напълни хладилника и действай.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dani_M]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано12.09.08 11:54



Извинявай, ама не мога да ти прочета поста. Тук има кредор, кеф ти БДС, кеф ти фонетична клавиатура - какво ти пречи, не разбирам? Видях някакви ядки написани - хора, това НЕ е правилно и за гъбките какво, не разбрах....
Хайде, постарай се да пишеш на кирилица - така ще си пълноправен член на нашия колектив!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано12.09.08 12:31



Сега ще помоля да оогледате табличката и до края на деня да ми кажете какво още да коригирам. Моля, не се сърдете, ако съм изтървала нещо.

Щото и аз съм хора, нЪл тъй.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор matea (непознат )
Публикувано12.09.08 13:04



да се извиня и отчета подготвях разни изпити и нямах време да пиша ,но пазликата вече е очевадна -14,5 за 1 месец.Аз го карам на супи така ни е най -лесно,пилешка с тиквички,чушка,лук,морков,броколи много магданоз и копър+зелена салата,3-4 пъти риба в седмицата.За закуска кисело мляко с трици ,много рядко хапвам нещо подобно на извара с 0% ,но имам и две прегрешения 2 свински мръвки.Това е от мен до тук мъжо не може да повяра как се справям.Успех на всички





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: matea]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано12.09.08 13:07



matea
ти изби рибата...
Моля, напиши пак КОЛКО свали за един месец.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано12.09.08 13:56



Благодаря ти много Дори


ще започна в понеделник, щото съм на една вила за уикенда
ще се премеря за в табличката задължително.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dani_M]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано12.09.08 14:04



Здрасти Дани_М,
първо ти благодаря за отговорите и второ те ПОЗДРАВЯВАМ за страхотните резултати

Браво браво, пожелавам ти успех и скоро пак да се похвалиш Само не разбрах на коя дата си започнала???



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано12.09.08 14:33



Дори в сайта, който ти бе ше постнала на Дюкан, оптималното за мен тегло е 65 кг., какво значи това? Иска ми се целта ми да е 62 кг, а не 65, това проблем ли е ???



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано12.09.08 15:53



Дорче, благодаря ти за корекцията!
Целувки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.