Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: edna_juli]  
АвторAбeлap (Нерегистриран)
Публикувано10.09.08 16:21



Здравейте момичета
Аз вече съм 102 кг.

Искам да ви попитам дали имате проблеми с кожата на лицето ,защото аз имам.Не знам дали се дължи на отслабването,на възрастта или на слънцето.

Моля ви,пишете какви грижи полагате.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Aбeлap]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано10.09.08 20:29



Здравейте!
Аз лично не полагам никакви особени грижи за кожата си. За лице използвам лек хидратантен крем/ за младежка кожа/, а за тяло сега използвам един лосион, защото от морето много ми се изсушава ккожата. Иначе нямам проблем като цяло. Проблема ми е от вътрешната страна на бедрата и долнатра част на корема- там имам отпускане, но сега се записах на народни танци и.... ще ходя да тропкам. Казват, че невероятно влияе на цялото тяло, ама ще видим





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Aбeлap]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 10:17



Здравейте,
аз имам проблем с вътрешната част на краката и ръцете, не е толкова много, но аз все пак съм на 54г. Аз ползвам стягащ крем, степер за краката и гирички за ръцете. Но това изобщо не ме притеснява на фона на това което постигнах и на визията която имам. Колежките ми страшно ме завиждат, къде благородно, къде не толкова. Между другото кантара ми е полудял. Онзи ден бях 65,200, а тази сутрин 64,400. Започнах от 82, като не се премерих в самото начало, а на третия ден след старта. Първоначалната ми цел април месец беше 73, когато ги постигнах реших 67, а после 65, е вече са факт, мисля че повече не е необходимо. Постигнах това за 5 месеца. Сега още толкова за да задържа резултата. Много съм щастлива, единственото неудобство е смяната на гардероба.
Милички, желая на всички огромно търпение, спазване на режима, по-малко прегрешения и режима на Дюки ще ви възнагради.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: edna_juli]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.09.08 10:18



edna_juli, разсъждениятата ти за "свиването" на етапи са съвсем верни, точно тъй си е. Все пак, дано мръднеш и кантарчето скоро, че това е пък нещо като материална оценка за усилията и стимул доста важен.



Абелар, не казваш какви са ти проблемите с кожата на лицето - изсъхване ли, какво? Моята се изчиства страхотно при втора фаза, а когато бях в трета и четвърта беше по-мазна. На мен пО ми харесва така както е сега, като не ям мазнотии. Ако кожаъа е суха при накои от вас, да знаете, че се връща омазняването когато се хапва и мазнинка. Що ли тъй?

А за отпускането - когато става дума за много свалени килограми - има си го. Успокоително звучи фактът, че кожата се прибира все пак, но с по-голямо закъснение от темповете на отслабване. Т.е. известно време е увиснала, но по-късно до някъде се прибира. Лично аз нямам наблюдения, защото отслабвам бавно (включително и миналата година), пък и не ми са толково много килограмите все пак. Нямам оплаквания от увсиване освен нормалното за годините и раждането все пак.

Е толкоз много не съм писала, ще ме извините. Хвана ме логореята.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: kopcичka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.09.08 10:28



Корсичка, писали сме едновременно, сега виждам и твоя пост. МноУ як твоят кантар, браво.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 11.09.08 10:29.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 15:10



Корсичка, ако си свършила с отслабването.... може ли да ми подариш твоя кантар? Щом толкова често мърда- искам го

Определено ми харесва
Аз изобщо не се притеснявам от задържанията.. Те са си нещо нормално, а и необходимо, за да може организма да се пренастрои.А и да ви кажа... от 6 месеца съм на този режим и взех да свиквам. Ама до толкова, че не изпитвам нужда от други храни. Само малко ме блазнят още плодовете, ама....удържам / за сега/ . Та... докато не сваля още 15 килиграма все ще ме чувате тука
Хайде, успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: edna_juli]  
Автор lodka_v_moreto (минаващ)
Публикувано11.09.08 15:33



здравейте, милички!

чета ви редовно, само дето не пиша. При мен беше същото с привикването и сега вече като ям овкусената салата на галавечерите ми идва мазна, свинското готвено направо ме отвращава - човек на всичко свиква!
Само желанието за следко като че ли остава най-трайно! Не че и с него не се боря, разбира се! Да знаете всички, спазвам си най-стриктно режима на трета фаза и поддържам 64 кг. Целувам всички, на новичките желая успехи и ги подкрепям, специални поздравления за "победителките на грамчетата"!!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: lodka_v_moreto]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано11.09.08 16:44



Аз пък много съм доволна, че се научих да закусвам и да ям риба. Направо се вманиячих с тези трици, толкова са ми вкусни, а толкова кисело мляко не съм изяла през живота си. Вчера си сипах малко от салатката на домашните любимци и ми се стори доста гадничко с тази мазнина. Преди не пипвах риба, а сега ям като ламя три пъти в седмицата. Абе изобщо се свиква на този начин на хранене. Всичко е въпрос на навик. Важното е да издържим до края.
Хайде чао на всички!!! До утре



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dani_M]  
АвторГeлa (Нерегистриран)
Публикувано12.09.08 06:14



СПЕШНО! Може ли Маслинки? С тях ми е по-лесно в 00..:((





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Гeлa]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано12.09.08 09:03



Здравейте момичета, току що прочетох книгата на Дюкан и от понеделник мисля да се присъединя към всички вас, спазващи режима.
Имам някои въпроси, които дори след прочита не ми се изясниха особено, а именно:
1. При Протал 1 яйцата със или без жълтък трябва да ги консумирам?
2. Овесените трици , които са по 3 лъжици на ден още от самото начало та до самия край ли трябва да ги приемам?
3. Някъкъв съвет за киселото мляко и изварата (марка).
4. В понеделник ще се претегля сутринта и се надявам Дори да ме включиш в табличката :)
Надявам се ако имам и други въпроси вследствие почване на режима, тези от вас, които отдавна го спазват да ми помагат :)
Хубав ден на всички, предварително ви благодаря.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.