Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 06.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано08.09.08 13:15



Лелеее, моя кантар полудя - тази сутрин с 400 г. по-малко /отново/!


Беше ми сърдит за почти 2 месеца, ама му мина! Та, качвам се сутрината, ей така - понавик и що да видя! Чудо - вече съм 94.5 килца! Радвах се като дете на нова играчка!!! Моят домашен любимец, още не беше тръгнал за работа, чувайки възгласите ми, ме поизгледа и констатира лаконично:"Абе, вече ставаш!!!". Само дето не уточни за какво!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: mecopuh]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 15:00



Хеей, нали не сте ме забравили!!!
Здравейте всички, не съм се вясвала три седмици. Дорче, поправи и моите резултати. Вече съм 65 и така станаха -17. Мисля да ги задържа до края на месеца и окончателно влизам в трета.
Бях отпуск и така ме беше страх да не наддам, защото бях на ПЗ през цялото време, дори пийвах от време на време чаша вино и ядох ябълка. За мое голямо учудване, като се върнах бях -2 кг. Има обаче един ужасен проблем, дрехите, които си купих юни месец са ми широки и вчера цял ден съм стеснявала разни парцалетки. Ще трябва да си обновя целия гардероб. момичета, представяте ли си от 54 размер, сега съм на 44-46. Толкова съм щастлива. Сега остава да устискам до март месец за да ги задържа. Пожелавам на всички да се чустват, така както аз, да бъдат щастливи, харесвани и обичани. Ще направя всичко възможно да ви изпратя снимки. Чуствам се като нов човек.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: kopcичka]  
Авторпepлa (Нерегистриран)
Публикувано08.09.08 16:23



Какво друго да кажа, освен: "Поздравления! Браво! Страхотно! Само така!" Искрено се радвам и възхищавам на хора като теб! Поздрави :)!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор Dani_M (непознат)
Публикувано09.09.08 00:15



Zdraveite momi4eta, nqmam kirilica, zatova latinica - molq da me izvinite za tova.
Az probvah predi nqkolko meseca dietata i sled 2 sedmici se otkazah, tui kato sum 4ovek, koito ne moje bez zelen4uci. Togava uspqh da otslabna 3 kg i baq cm-ri. Poneje sprqh, pak nadebelqh. Zapo4nah da se 4uvstvam o6te po-zle i re6ih, 4e e kraino vreme da napravq ne6to. Lekarqt mi su6to be6e taka dobur, sled kato razteglih nqkolko suhojiliq na kraka si, da mi kaje, 4e e redno da namalq tegloto - v posledstvie se izvini i kaza, 4e izglejdam mn dobre. Ha! Kakto i da e dnes 8.09.08 zapo4nah dietata otnovo s tvurdoto obejdenie, 4e trqbva da svalq 10 kg. Znam, 4e nqkoi ot vas imat pove4e vurhu rebrata, no povqrvaite mi i az sum sviknala na ne6to drugo. Taka v momenta teja 65kg i se nadqvam v blizkite 10 sedmici da dostigna me4tanoto teglo ot 55kg. Visoka sum 165cm po posledni izmervaniq. Spored Djukan i BMI idealnoto mi teglo bi bilo 56/57kg.
Stiskaite palci, da uspeq da izdurja, dnes e purviqt den, a na ve4erta ve4e bqh gotova da vurna poru4kata (hem be6e vkusno, no vse ne6to mi lipsva). Kakto i da e 6te se stegna i 6te uspeq.
Ima li nqkoi ot vas, koito sa naddali ot kakto sa v 4-ta fasa? Dorchester moje bi moje6 da me vkliu4i6 kum hubavata vi tablica, molq? I o6te edin vupros iskam i az da si napravq takuv edin "metur", kato pri nqkoi ot vas, taka 4e redovno da moga da vijdam, kakuv mi e uspeha.
Blagodarq za "izslu6vaneto"! Celuvki....

При директора се влиза само по голяма нужда! (Надпис на вратата на директорски кабинет)


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: пepлa]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.08 15:15



Перличка, благодаря ти!
Дорчеее, къде си да ме хакнеш в таблицата



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: kopcичka]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано09.09.08 16:46



Дорииии, къде се изгуби?
Чакаме те с огромно нетърпение!!!


Липсваш на цялата компания!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: mecopuh]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано10.09.08 02:22



Привет. Във Варна съм си вече.
Много ме е срам, ама не мога да оправям таблицата за момента.



Много ви моля, не ми се сърдете... в петък чак. Така се получи, че изненадващо се оказах безпомощна да я оправям - все съм вкъщи и не можах да измисля алтернатива на програмите, с които я качвам от работата.

Иначе, до края на годината други отпуски не очаквам.

Честито на всички за постиженията, Няма да пропусна никого.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор bull elephant (все още дебел)
Публикувано10.09.08 10:09



Здравейте,
Може ли и аз да се включа към табличката, въпреки, че едва започвам, но се надявам на вашата морална подкрепа. Започнах на 07.09.2008г. - 148кг

, ръст 180см, целта ми е 107кг, на 38год.
Изчетох всички теми и въпросите ми се изясниха в главата уж.
В неделя ще дам и моментно тегло(като се засечем с кантара бягаме в различни посоки), мисля един път седмично да се тегля, за да се стимулирам или отчая, ще видим.

Добро и зло са имената, с които наричаме постъпките си , а не същоността си .

Редактирано от bull elephant на 10.09.08 10:14.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: bull elephant]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано10.09.08 10:51



Добре дошъл, приветствия от мен!

С удоволствие ще те впиша в табличката, ама чак в петък. Тогава ще мога, сори. Чувствай се част от нас, подкрепа ще имаш и до отчайване няма да се стигне!



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано10.09.08 13:38



Добре дошъл и от мен!


Аз съм в задръжка от 2 седмици. Не съм мръднала и грам надолу, обаче не се отчайвам. Мерките ми мърдат- в момента се свивам. Това го наблюдавам за себе си- първо сваля няколко килограма и после ми се свива тялото и кожата, после пак така и.... Явно за това не се отпуска човек, защото свиването си иска време, а отслабването става постепенно и това осигурява времето...
Засега... това от мен. Нямам с какво много да се похваля, освен с добро здраве и самочувствие, слава Богу, което пък си е и много...!!
Хубави и отслабващи дни на всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.