Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:40 26.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано23.09.08 10:32



Здравейте на всички от мен!
В понедлник сутринта се премерих на кантара и бях 67.5 кг., а днес сутринта 68.00 кг.


Не знам какво а си мисля, била съм си режимна, не съм прегрешила с нищо, снощи изпих само 200 мл. кола лайт и тва беше , но тя нали е разрешена ...
Аз вместо всеки ден или не всеки през ден да свалям аз ту свалям ту качвам ... някой има ли предположения за това? Посъветвайте ме нещо моля.
Дори можеш да смениш резултата ми в табличката когато ти е удобно - 68 кг.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Автор mecopuh (много втален)
Публикувано23.09.08 11:18



Здравейте дружина!
Радвам се, че има нови попълнения в Дюканските ни редички! Добре дошли на всички! Лелеее, даже и в рима прописах!!!

Та да си дойдем на думата:
Ескада, всички си имаме такива периоди - нагоре, надолу с до 1.5 кг. Особено ако си преди МЦ. Дори от малко по-солена храна се получават тези аномалии. В перида преди МЦ организма задържа вода, при консумиране на солени храни - също! Един съвет от мен - не се мери всеки ден, а да речем понеделник и четвъртък /или други дни по твое желание/, само сутрин, на гладно, след сутрешния тоалет! В началото на режима и аз правех тази грешка да се меря всяка сутрин, но реших, че другия вариант е по-малко стресиращ! В момента се меря само 1 път седмично /понякога и по-рядко/ и както е видно от линийката бавно и полека приближавам крайната цел!
Та това е! Успешен ден на всички и много усмивки!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: mecopuh]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано23.09.08 11:54



Здрасти Мечопух,
да си призная честно ми се искат бързи резултати надолу, може би затова прекалявам с меренето.
Не съм пред МЦ, свърши ми преди 2 дни, солено не ям почти, даже нищо не соля освен бялото пилешко месо, което и без друго варено не е много вкусно. Но както и да е, ще започна и аз да НЕ се меря всеки ден /само се ядосвам като го правя/, явно така ще виждам по-различни резултати, надявам се надолу. Благодаря ти за споделеното мнение.
Хубав ден на всички и успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 14:59



Здравейте и от мен,момичета. Нямаше ме 2 седмици и сега да дам актуални резултати. Аз вече съм 68 кг. Стабилни. Време ми е за 3та,но ако знаете колко ме е страх.


Свалила съм 17.500 но знете ли когато се прибрах от почивка дъщеря ми ми даде едни нейни дънки и ми станаха. Мъничко са ми тесни в талията ,но ги закопчавам . И сега изненадата 29 номер. Аз такива съм обличала на 61 кг и ме притесняваха. А сега си ги нося с удоволствие.
Преди Дюкан имах едни за разходка на кучето и бяха 34. Това го казвам не само да се похваля(макар че си ми е кеф) ,но и за съмняващите се дали има смисъл.
Ами това е. До края на месеца ще реша за 3та.
Дорче,поправи ме в табличката когато можеш.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано23.09.08 14:59



Ескада, мила, не се шашкай. Всичко е наред. Постепенно ще паднат всичките ти излишни кила! Ако се теглиш всеки ден, бъди готова иза такива изненади с малки плюсове... няма как.



Мече, честито ти ново минусче.

Сани, браво и на теб!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 23.09.08 15:01.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: caни]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 16:58



Скъпа Сани,
изобщо не се страхувай, аз съм в трета от 8 септември, точно пет месеца след старта. Аз също свалих първоначално 17 кг., а от както съм в трета свалих още едно килце. И мен ме беше страх и в интерес на истината внимавам много в количествата на допълнително разрешените неща. Сега съм твърдо 64 кг., значи вече -18. Още не мога да свикна, че размера ми е 29, а имам стари дънки 34. Дано успея да удържа положението до началото на март.
------------------------
Дюканка в трета, щастлива при това



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано23.09.08 18:51



Привет на Дюканките!
Моля за две разяснения. Първо - доколкото четох - в тази диета лукът някак си е наместен в групата на подправките. Наистина ли мога да го таксувам като подправка и да го консумирам още в ударната фаза, или си е зеленчук? И второ - забравих може ли да се пие някакъв плодов чай в ударната фаза, но с подсладител, и какъв подсладител ми препоръчвате?

Благодаря предварително.



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: yниKaлнa]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано23.09.08 19:37



Ураааааа........!!! Кантара мръдна

Дори, пиши ме вече 90.5 кг. Невероятно е усещането!!! . Колежките ми казват: "Хапни това, знаеш ли колко е вкусно", а аз им отговарям, че няма по-сладко нещо от това да се огледам в огледалото .
Успех на всички и.... избягвайте колкото можете подсладители. Само в краен случай. Ама ми е радостно, радостно.... добре че нямам крила, че щях да отлетя....



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: yниKaлнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано24.09.08 09:30



Лукът е подправка, да, може да се консумира в протеиновите дни.
Може плодов чай. Аз ползвам подсладител Суитли. Обръщам внимание, че не всички подсладители подлежат на термична обработка и трябва да се чете етикетчето, ако ще печеш кексче например.

Да разбирам ли, че ще участваш в Дюканизацията?



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: edna_juli]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано24.09.08 09:31



Брависимо! Отивам да правя таблицата и след това ще пусна новата тема, че се оляхме с тая.



Ето я и нея:


-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 24.09.08 09:47.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.