Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
АвторЯcминa (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 12:56



Моля ,помогнете . Ето и моята история . 2007 година явгуст бях 125 кг и почнах диета месо + салати .Но май прекалих със свинското месо оказа се 4е в следствие на диетата за един месец свалих 7 кг и повярвайте ми не са много но се чувствах мнго по лека ...оба4е се оказа че съм си докарала проблем по скоро си имах проблем и не му обърнах внимание и се усложни дали заради диета дали заради трудния и изнервящ период в който бях не знам .и така хайде един месец по болници две седмици пълен глад и венозно хранене , после ...........абе да не ви разправям и така до операцията бях 108 кг все още добре отгледана но ве4е с широки дрехи .... и супер изтощена физически и психически .трабваше да се възстановя но си върнах някой друг килограм станах 111 кг . Но бях решена да продължа и така почнах с Дюкан ,четях ви и се ентусиазирах ...резултат 4 кг надолу .Но явно след всички лекарства диети и тн организма ми се изтощи и един грип със стомашни разстройства ме върна пак на препечени филии ииииииии килца нагоре защото нямах сила да почнананово диетата и се отчаях .Обаче си изхвърлих всички дрехи които ми бяха широки и казах че поче4е на 125 няма да се върна ......но сега съм 118 и трябва да се спра . Моля пишете ме в списъка .Започвам на 20.09.08 със 118 кг и се надявам с обща подкрепа да успея поне да стана 60 кг .... шегувам се разбира се .Реалист съм и най мног да стана 85 а и калкулатора толкова ми показа . Е престраших се да ви разкажа ,надявам се на подкрепа .....



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Яcминa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано19.09.08 14:19



Здравей, Ясмина. Всеки новодошъл е истинска радост за мен лично, а предполагам и за другите момичета в темата.

Не успях да разбера, в добро здраве ли си в момента? Защото независимо от какво естество е здравословния ти проблем, той може да се повлияе зле след спазването на някаква диета... Дано си добре (физически), а психически - знам как е да се чувстваш "олекнала" и "изтъняла" и това ще става все по-хубаво със всеки следващ килограм!!!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
АвторЯcминa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.08 11:48



Хей здравей.Забравих да кажа че съм на 32 и съм 170 см ..и да в добро здраве съм но коремчето ми пречи :) .НАдявам се след 5-6 дни да имам първите резултати . Благодаря за вниманието



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
АвторVanq G (Нерегистриран)
Публикувано20.09.08 20:40



Извинете че не сам още много в час но искам да попитам може ли да се яде примерно телешки салам или пилешки кренвирши.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Vanq G]  
Автор nikoli (az sym za Dukan)
Публикувано21.09.08 16:09



Здравей!Не мила не можеш да ги хапваш тези неща,но има толкова рецепти по Дюкан опитай с тях.Дори моля те поправи ми крайната цел на 58 кг. не желая да свалям пове4е.Благодаря!!
-



http://lines.myjane.ru/rules/129582/weight/58/line.png[/imadje]



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Vanq G]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано21.09.08 16:12



Зависи в коя фаза си-в първа и втора в никакъв случай!Спазвам всичко абсолютно точно според Дюкан и за 80 дни имам резултат точно 19 килца!!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Paдa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано21.09.08 16:14



Минавам да хвърля едно оЧо



Не може кренвирши и не може салам, пълни са с боклуци, за жалост. То няма месо в тях.

Сладури, промените в таблицата ще нанасям във вторник, старая се да не пропускам.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор Nikoli (az sym za Dukan)
Публикувано21.09.08 16:21



Благодаря ти Дори!От както станах 61кг.ми мрънкат ,4е е прекалено а сега ве4е съм 58кг.и супер си се харесвам затова и реших ,4е това е крайната ми цел макар да имам опасения понеже Дюкан казва по калкулатора 61

Сега и мама ще е спокойна Сериозно оба4е се 4увствам супер и съм много щАСТЛИВА!Желая на вси4ки успехи

http://lines.myjane.ru/rules/129582/weight/58/line.png[/imadje]



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Авторwater (Нерегистриран)
Публикувано22.09.08 15:23



Здравейте, попрочетох доста за тази диета, разговарях и с приятели, които я спазват и като ги гледам, става ясно, че ефект има. Притеснява ме само следния въпрос и много ще се радвам, ако някой успее да ми отговори (в сайта на Дюкан не видях английска версия, иначе най-вероятно всички въпроси, свързани с диетата, намират там своя отговор).

А именно: при последната ми консултация с диетолог стана ясно, че аз съм някакъв въглехидратен тип, т.е. не бива от менюто ми съвсем да се изключват въглехидратите. В диетата на Дюкан виждам, че те се ограничават до минимум, освен това и плодовете не са застъпени много. Та, според вас, дали диетата би имала ефект в този случай и най-важното, дали е оправдана от здравословна гледна точка?

Ще съм много благодарна, ако можете да споделите мнение по въпроса. Иначе много ми се ще да се включа, имам около 12кг за сваляне, направих си калкулацията за оптимално тегло и се оказа, че почти съвпада с желаното ми такова (разликата е 2 кг). Само момента с въглехидратите ме притеснява, а и това, че прекалено бързо се свалят килограми (скоро моя позната за 30 дни свали 17 килограма, което ми се струва нечовешко изтезание над горкия организъм). Благодаря предварително на отзовалите се





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: water]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано23.09.08 09:59



Ако предварително се настроиш, че не може и не бива да се живее с малко въглехидртаи, просто Дюкан не е за теб.

Да свалиш 17 кила за 30 дни е противоестествено и според мен е неправилно проведен Дюкан. По-скоро мяза на глад, но аз не съм капацитет.
Хайде, със здраве.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.