Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: edna_juli]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано17.09.08 22:46



Всъщност Дори, грумна ми идея. Ако искаш публикувай адресите с рецепти в началото на страниците да не се лутат на които им трябват



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор matea (непознат )
Публикувано18.09.08 01:18



Благодаря ви ще ми вземат само основната книга. Аз дне бях на пиле със зеле и една акивия утре риба и зелени зеленчуци на фурна ипиле със зелева салата и малко морков.Днес си забърках страхотен чай от коприва,мента,глухарче и зелен,но не разхлабващ +сока на един лимет хем много полезен ,хем вкусен.За почитателите на газирано може със сода да се направи



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: matea]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано18.09.08 09:13



Здравейте на всички мацки


Корсичка и Джули разбрах ви пия си водата и не се занимавам с глупости, рядко кола лайт и така, въпреки че вече така ми писна от тая вода ... че не знам как ще успея само с нея...
Тази сутрин кантара ми показва 68.6 кг. (което знаи от вчера 0.6 кг. надолу), но както човека г-н Дюкан беше написал в книгата "на 4-тия ден идва запека", така стана и при мен точно на 4-ия ми ден.
Някакви съвети как да излезна от ситуация??? Моля за помощта ви.
Това състояние може ли да доведе до забава на сваляне на килограмите ... не знам ...
Дорче ако имаш време да промениш резулатат ми в табличката, мерси



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано18.09.08 09:35



Привет от мен.

Ще сложа линк към wordpress.com. Другият форум ужасно ме подразни, т.к. не са цитирани източниците/авторите на рецептите и лично аз си видях рецептата за торта, даже словоредът почти не е променен - преписана като авторска на някого си.... Няма как, интернет е свободно пространство. Здраве да е.

Сега искам да направя едно уточнение.
Корсичка доста често препоръчва царевично нишесте в рецептите. Това не бива да се използа често, в никакъв случай ежедневно. Даже е желателно да се избягва! По-добре е да се хапне "мазното" на телешкия език, отколкото да си състяваш сосовете с нишесте. Мое мнение.

А сладкото за диабетици, то е за трета фаза, нали е ясно?



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано18.09.08 10:15



Дори мерси за промяната на резултата ми в табличката





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: escada]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано19.09.08 08:44



Здравейте отново от мен момичета,
имам следното притеснение, днес сутринта, когато се качих на кантара той показваше 68.8 кг. , което с 0.2 кг. повече от вчера сутринта


Яла съм вчера режимно , много вода, триците , пилешко и т.н., без никакви прегрешения.
Та въпроса ми е това нормално ли е или трябва да се притеснявам за нещо??? Ако на някоя от вас се е случвало същото, ще се радвам да го изкоментираме.
Благодаря!
Хубав и успешен ден дами!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано19.09.08 09:31



Дори, аз не използвам царевично нишесте всеки ден, а Дюкан го допуска за използване, можеби в трета не съм сигурна. И въпреки всичко, момичета сутринта кантара ми показваше 63,900, щях да падна. В трета продължавам да свалям по малко. Мисля обаче, че вече нямам нужда, само да ги задържа до март.

Ескада, през цялото време на режима ще има освен минусчета и плюсчета, това е напълно нормално и не би трябвало да те притеснява. По повод на WC-то, аз не давам съвети, защото всеки организъм реагира по различен начин. Аз пия от години чай "Сание" и нямам проблем.
----------------------------------
Щастлива Дюканка в трета



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: kopcичka]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано19.09.08 10:21



Здрасти Корси,
по повод "+"-тата и "-" - тата съм радостна значи не греша никъде, просто е нормално :).
По повод другото аз днес също нямах проблем /за разлика от вчера/, но ако имам занапред ще си търся лек.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: kopcичka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано19.09.08 10:23



Корсичка, в никакъв случай не съм помислила, че ползваш нишесте всеки ден.


Просто го споменах заради новите ни момичета.

Ескада, 200 гр могат да са причинени дори от няколко прашинки сол в повече. Не се вторачвай чак толкова много в грамовете. Следва ново намаление, ще видиш. Ти само карай по план-график.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 17нови [re: Dorchester]  
Автор escada (sladur :))
Публикувано19.09.08 10:27



Ок Дори няма да се втурачвам занапред, обаче щото 3 дни само надолу и изведнъж нагоре и аз се поопулих малко, но след вашите постове съм доста по-спокойна да не кажа щастлива направо


ще си следвам режима, пък ще видим какво ще стане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.