Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:04 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема отивам да си купя Дюкан-ска книга, аман!  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 17:02



Чувствам вече, че изоставам от темповете на този клуб...и да ви кажа, верно че този форум стана Дюкански в някакав степен, което не е лошо, но е напрягащо, когато не си запознат достатъчно добре с режима.Утре отивам в Хеликон и си тръгвам от там с книгата на Дюкан, да знаете.
Иначе не пиша в тема на Дюкан, защото винаги съм се цепела от колектива и нямам търпение дружно да ми....се скарате



Ама друго исках да ви кажа, айде на бас, че съм 5 (пет) килограма отгоре.Как ли?С извратен кеф.Една приятелка я заряза гаджето й, ама подло и забележете, заради една рускиня, която тежи 100 кг. на око, иначе може и повече.А тя, клетата ми приятелка, цял живо те на диети и все като топола срещу вятъра и изведнъж мъжът й тръгва с друга жена.Ала пак казвам, като рекох рукиня, вие сега да не си представихте Курникова?Нее, представете си матрьошка, ама най-голямата, дето в корема й се събират останалите четири!
И онзи ден ми се обажда приятелката ми е аз пред ред сълзи и сополи успявам да схвана интригата и тичам на бегом, защото да я успокоя.А тя, толкова нещастна, толкова гладна и на ръба на кризата.И казва- той ме заряза заради по-дебела жена, не разбирам!
И аз не разбирам, казвам, а после го набирам по телефона и казвам, че жена му е в криза и трябва да дойде, защото не мога да я овладея.А той ми отвръща- оправяйте се, аз при тая с кльошавият задник и вечните й диете повече няма да се върна!
Затварям телефона и сядам на пода, безмълвна.Приятелката ми ме дърпа за панталона, добре де, кажи какво ти каза.А аз клатя глава и промълвявам- рече, че имаш кльошав задник и остава при по-сочната.
Тя нищо не рече, отиде в другата стая и се върна след малко преоблечена, грабна ме за ръката и ме замъкна право във Виенската сладкарница.После последва, срам ме е да ви разкажа...тя поръча половината меню.
И като донесоха пастите и десертите, и тя хванала един сладкиш и аз друг и от очите ни текат сълзи и отхапваме- тя плаче за г-н Х., а аз че ям забранен плод.По едно време идва сервитьора и се вглежда първо в нейното лице, после в моето и промълвява- Добре де, момичета, ако са толкова гадни тия пасти, не ги яжте- ще ви върнем парите!
Двете се разсмиваме и дояждаме останалото.
Резултатът, днес съм 5- отгоре, айде кажете ми как стана?!От две пасти и половина, парче ябълково пай и натурален сок.Отказвам да повярвам.

По тези причини утер отивам да си купя Дюканската книга и понеже само този режим не съм опитвала, нямам търпение да опитам и него- току ми преобърне нещо вътре в мен, което явно не е в ред.
Постът ми се получи дълъг, аз мога и повече да пиша, ама има ли кой да ме чете



Тема Re: отивам да си купя Дюкан-ска книга, аман! [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 17:32



Не се ограничавай в писането! Твойте писания все ще се четат.
Сега, да анализираме трезво ситуацията.
Приятелката е в силен стрес.
Тя ти е много близка, ти си чувствителен човек - и ти си в стрес.
Ядеш въглехидрати в голямо количесто, нещо което не си правила отдавна - организмът е в стрес. И какво да направи - 5 кг отгоре за да се стресираш допълнително. След това пак въглехидрати на мозъка му е гот

, а ти продължаваш да си в стрес.
Грабвай книгата, чети я за мотивация, ако можеш я спазвай, ако не грабвай приятелката и във залата докато не се скапете не излизайте. После малко глезотиийки - масажче, козметик, шопинг.
И така докато тя не разбере, че оня и е направил услуга като се е заплеснал по рускинята.



Тема Re: отивам да си купя Дюкан-ска книга, аман! [re: oбнaдeждeнa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.08.08 17:45



Мога да добавя само изтърканата максима, че мъжете се делят на 2 вида - едните, които ХАРЕСВАТ дебели жени, и другите които НЕ СИ ГО ПРИЗНАВАТ...



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема толкова много месо ме плаши, честно споделено [re: Бeзпoдoбнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 18:05



...това е твърде много месо за мен, наистина...но ще си купя книгата, защото изчетох темите на Дюканките този следобед и ми хареса пламъка им, позитивността им също.Харесва ми да научавам и нови неща и ще науча и за този режим.
По спомени от БВД мога да кажа, че не се чувствах особено добре като се лиша от въглехидрати, имено и по тази причина на мен плодово-разтоварващият режим на Емилова ми пасна по-добре на гладният откъм серотонинов приток мозък.
Колкото до приятелките, винаги ще има по някоя страдаща и нуждаеща се от съпричастност, а аз винаги ще си намирам повод да се разхайтвам и залитам в рафтовете със сладкиши, защото съм така усторена.И не защото не мога без тях, а защото зная, че мога да се справям с килограмите и дори да трупна сега 10, мога да ги сваля.Но май позабравям, че пораствам и става все по-трудно, както и че колкото и добра да е кожата ми, в един момент ще вдигне ръце и ще стане на хармоника.Но все си казвам "още един път и спирам с експериментите"...а после "от утре"...и така, до моят си миг.
Сега съм добре с килограмите, но усещам едно постоянно напрежение, че мога да се изпусна, честон казано 55 ми бяха много малко- аз не съм тип кльощава жена, аз съм по-скоро фигурата на Белучи Моника и нямам нищо против, стига да не я скривам Белучито до неузнаваемост.Но въпреки всичко не мога да спра да се виждам с критични очи и мисля, че след толкова години неудовлетвореност, превърнах това състояние в своя професия.

Такива ми ти работи, драга Мерудийке





Тема така е с мъжете, [re: yниKaлнa]  
Авторoлнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 18:11



това е ясно...обаче, защо ние не се откъснем от тях, мъжете...защото всичко останало би поизгубило очарователното си значение- гримовете, бялата козметика, парфюмите, модата, килограмоследенето, глезенето...дори кулинарията на свещи и чаша вино...

...създанен бил Адам, а после и Ева- а след това и ябълката...а после и д-р Емилова, хех...отплеснах се, бе





Тема Re: толкова много месо ме плаши, честно споделено [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 18:46



Ох, ти си нежно цвете, някак не те виждам на месо, а за БВД си спомням, беше писала че си на месо и салати, но забравяше да ядеш месо

.
Дори и аз стръвницата не издържах! Но пък да не беше писала онова да чуваме организма си. Сега си имам още едно оправдание=



Тема Re: отивам да си купя Дюкан-ска книга, аман!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор abradabra ()
Публикувано08.08.08 09:30



сп9око бе, това са фиктивни 5 кила

ще ги из*каш и изп*каеш до утре



Тема днес е Утре, ела го кажи на кантарчето!нови [re: abradabra]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано08.08.08 10:11



И в организма ни има от 2 до 3 кг. течности и фекалии, извинете, постоянно- но това моето е 5.Което означава, че 2 или 3 кг. са вследствие две пасти и половина, парче ябълков сладкиш и чаша натурален сок- това е извън постоянното ми съобразявене какво, кога и с кого



Аз обмислям да издиря Ламята, коята живее през девет планини в десета.В нейната пещера ще постигна пълна нирвана откъм спокойствие и никаква храна.Най-много от време на време да домъкне по някой юнак със златна ябълка.Ябълките са полезни, както напомня д-р Емилова, юнаците- също, това го казвам аз.Те не стават за ядене, но могат да ми спестят досадният фитнес и полузаспиващ напоследък, защото го зная и на сън да ме бутнат, пилатес.
Също можем и да играем шах!:))

Така, че ако някой знае номера на Ламята, не бъдете свидливи, споделете на адрес 4000.

Хайде, хубав ден, че пак ще е лудница!



Тема Re: До адрес 4000нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторgugi73 (Нерегистриран)
Публикувано08.08.08 10:34



Мисля си , дано да не съм права, че номера на ламята е скрит дълбоко в нашите мозъчета и обвит от красивите ни главици. И от време на време изпадайки в състояние на нирвана успяваме да видим по някоя цифра , но никога да сега целия номер.
Поне аз не съм успяла.
Успех на всички !



Тема Re: отивам да си купя Дюкан-ска книга, аман!нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.08.08 14:58



Хм, стана утре вече. Купи ли я?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.