Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема благодаря, дюка, за добронамереността:)нови [re: дюka]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано09.08.08 19:32



Аз днес я открих, няколко дни внимателно ще почета и ако имам конструктивни въпроси ще попитам.

А ти ми пиши на ти, аз писах в мн. число предният пост, защото бе адресиран и към още една съфорумка, иначе ей така на и аз съм на "ти":))



Тема Re: благодаря, дюка, за добронамереността:)нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор дюka (непознат)
Публикувано10.08.08 00:20



разбира се:))
ще намерим всички отговори





Тема Re: благодаря, дюка, за добронамереността:)нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.08.08 09:28



Мила, моля те от сърце... само не отваряй нова тема с въпроси към Дюканките.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема няма, Дорчестърнови [re: Dorchester]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано11.08.08 21:31



Затова и си купих книгата





Тема Re: няма, Дорчестърнови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано11.08.08 21:59



Напротив, колкото може повече въпроси задавай-мила Обнадеждена..
И ето го първия. Как да настроя съзнанието си ,че може да консумира само белтъчини, като от години е настроено на системата Ковачева и Еилова. Като от години зная как се чувства човек пречистен от плодовете и постната храна. Само дето проблема ми е във волята. А дали тази воля няма да ми изневери и при Дюкан. да аз книгата я имам. Прочетох я. Вдъхва това което и Гладолечебната-увереност , че много ще успееш и ,че нищо друго не е най доброто. И после килата пак са нагоре. а бе всичко му е майката тук горе под главния мозък. И силата която имат някой от нас-най вече Обнадеждена-да се справят с този вътрешен звяр.
Мен ме е страх да се оставя без плодове и може бои това мислене все още не е накарало съзнанието ми да приеме диетата на Дюкан. Като всяка неизпробвана диета буди в мен любопитство, но пак се връщам в началото и питам-как да накарам съзнанието си да приеме ,че намушквайки меса и яйца в стомаха си тялото ми няма да се напълни с токсини, бъбреците ми няма да изсъхнат или повредят и ред чудесии които въображението ми не спира да обрисува- незавеисимо ,че ще поемам вода. Хайде за млякото и рибата(освен на тях да се оставя) някак си поносимо го превъзмогва главата ми. Но от месото от години съм отвикнала,а за яйца да не говорим ,че ако в годината 2 пъти изобщо на маса ги слагам.
Та аз не се заяждам ,а търся успокоителни слова за да добия мераци и сили отново да се мотивирам и кой знае дали няма да се проваля.Защото в момента денят ми не минава без шоколад ,вафла и всичко подобно.А то май и наркотични свойства имаше.
Всъщност-моите мотиви за това защо да сваля от 90 килиграма на 60 почти са изчерпани.Поне дайте 2-3 в заем,ще си го върна.
Успех



Тема Re: няма, Дорчестърнови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано11.08.08 22:00



Хайде, Обнадеждена, отдавна те четем.... Ела при Дюканките, току-виж си открила къде всъщност ти е късметът!





Тема за какъв късмет говорим:)нови [re: lodka_v_moreto]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 20:06



аз само исках да съм съпричастна с повечето, а е очевадно, че в момента всички сте запалени от Дюкан.
Аз почти я изчетох, какво ще кажа ли?Не искам да го направя това нещо, не че не мога.Няма нещо в свефата на храненето, което да не мога да направя, но това безумно тъпчене с месо, яйца- не искам.
Аз имах проблем с БВД, затовая омекотих на НВД и пак не се чувствах комфортно, лишавайки се от въглехидратите.Но тук става дума за моят си организъм, аз го познавам и зная, че не сработва без серотонин.А аз не само, че няма да ям плодове, а и от зеленчуци ще се лишавам в началото- няма начин.
Освен това на мен сега ми е нужно да поддържам форма, а не да отслабвма повече.По-скоро ми е нужно....боже, ако зная какво ми е нужно, ще го бутилирам и ще го подарявам на всички, защото всимки се нуждаят от него, а не от непрестанни режими.
Не отричам никой режим, знаете колко съм мека и подкрепям усилията на всички в борбата им с килограмите, но това няма начин да го направя.Гледам си ръцете, гледам си зъбите и не спирам да мисля за това, че съм устроена по-скоро да се храня с плодове и зеленчуци, отколкото с месо.
Иначе книгата ще я запазя и ще я дочета, тя ще ми помогне да помогна на други хора, които са месоядни много и не могат да си представят например, че ще се хранят предимно със зеленчуци и плодове.
Като цяло всички крайности са непрепоръчими, така че да- златната среда



А колкото до късмета ми, той е там, където са хората, които ме обичат, които обичам, където съм спокойна, здрава и способна да творя и работя.
Живот в режими е ограничаващ.

Хайде, момичета и момчета, и Венсеремос!



Тема Re: няма, Дорчестърнови [re: lodka_v_moreto]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.08 20:27



Лодчица те съветва правилно!Аз пък ще ти кажа,че за тази диета специално се заинатих и не купих книгата,защото де що излезеше книга по темата от 1986 аз я купувах,следвах старателно всичко,свалях някога повече,някога по-малко и все глад,глад до побъркване-като оня лаф"цял живот гладни и дебели''
Почнах Дюкан ей така,почти на шега ,без да вярвам,че мога да забравя за известно време плодовете,а пък режимните храни в ударната направо са ми любими,предпочитам едно кебапче пред огромна торта!
чета дюканките отдавна,2 познати момичета видях променени доста,четох всииииииииичко в сайта и една събота накупих всичко разрешено-първия ден ядох като за световно,втория по-малко...после всичко стана лесно-7 дни ударна-5,5кг по-малко,сега след 5/5 втора фаза-общо свалени от началото за 44дни-11,500


Абе ще я купя и аз книгата,сърбят ме очичките за истинското инфо!!!
Та искам да ти кажа,че ям и свалям,спокойна,а не изнервена,щастлива се фръцкам с дрехи,които извадих от архива!!!Хайде преминавай на нашия бряг,няма кво да губиш освен килца-повярвай и на мен-на преклонната възраст 49 годинки-някъде писах,че ме заглежда вече и комшията/ха-ха-ха/
Зер толкова хора имат успех,та ние с теб ли да нямаме??!!!



Тема Re: за какъв късмет говорим:)нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор yoanence (ентусиаст)
Публикувано12.08.08 20:30



За пореден път забелязвам че в едно тупти сърцето ни,а може и душите ни.Бог да те пази.А аз имам доста да те достигам. Не ме изоставай



Тема Re: за какъв късмет говорим:)нови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано12.08.08 20:38



спазвай какъвто режим искаш, просто ми е кеф да те чета и ще се радвам малко да " повилнееш" и в нашите теми

, Обнадеждена е най-точният ник за тебе, но така влияеш положително и на околните.Желая ти щастие и успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.