Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 04.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: edna_juli]  
Автор abradabra ()
Публикувано02.08.08 14:02



Джули, мога ли да ти задам още въпроси ...имам книгата, но едва от вчер я чета и още не съм изчела всичко както трябва. Та за млечните има ли ограничения? Чета по форумите, че били до 200 мл, но не виждам такова нешо в книгата. Второ безсолното задължително ли е? Трето - знам, че изкуствените подсладители трябва да се избягват и са вредни, но разрешени ли са или не през първа ударна фаза? Става дума ако нещо много закъсам. От няколко часа се чувствам доста отпаднала и ми се спи. Мога ли да пия витамин Ц от ампули? Искам да отида на планина, но не знам как ще събера сили :(



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: abradabra]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 14:37



Ограничи се в млечните до 200 гр. пр.мляко и 800 гр. други- кис.мляко,сирене, извара...Нямаш нужда сега от витамини. Все още си в началото, а и храната, която приемаш не е вредна

. Не знам какво си решила, но предполагам, че ще направиш 5 дни протеинови за 1 фаза, защото нямаш нужда от кой знае колко килограми да сваляш. В началото наистина има стрес на организма. Поне докато разбере и свикне какво му се случва , а и да ти кажа трябва да ограничиш малко големите физически натоварвания. Всъщност и да не искаш- ще ти се наложи , защото по баирите "бензина" свършва по-бързо от нормалното, тъй като нямаш въглехидрати в храната си. Малко по-кротко карай, по по-полегати баити :-). Приемай много вода, а за подсладителите... в краен случай. Аз също ги избягвам, защото не са много полезни, но когато много ми се прияде сладко... съм си взела диетичен шоколад в хладилника и си вземам по 1 блокче, но гледам да е по-рядко все пак. Само когато искам да се погевезя



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: edna_juli]  
Автор abradabra ()
Публикувано02.08.08 19:09



честно казано, не знам дали ще издържа 5 дена.Вижда ми се невъзможно на този етап. Много ми е паднало дали кръвно дали кръвна захар нямам идея ама нещо ми е паднало :)) Вчера мина без проблеми, но днес ми е много зле

Цял ден лежа и се ядосвам, че така ми минава ваканцията, вместо да излизам и да се забавлявам. Пих кафе, при положение, че го бях отказала , пих и диетична кола, въпреки, че май не е позволена в ударната фаза, но си ми е зле. Вярно е, че човек не изпитва глад, но имам чувството, че въглехидратните гладни диети са по-лесни за издържане, поне за мен. Според мен, днес се храних добре, много по-добре от вчера.
Ето ми и менюто, ако не те мързи кажи си мнението . Извинявам се на другите клубарки за спама .
Закуска- 2 белтъка един жълтък
Втора закуска : 1 суп. лъж. трици с вода
Обяд : телешко варено 250 гр, без зеленчуци, но с малко лук и чесън и малко сол.
4 пм :3 белтъка
7 пм: 1 кисело мляко "Култура" / дано да няма нишесте/.
Вода за деня : 3 литра
кафета 2 с малко обезмаслено мляко.
кола лайт 300 грама.
При теб как върви???



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: abradabra]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано02.08.08 21:10



Триците нека са 3 с.л. и в кисело мляко и нека са първа закуска. /Това е само предложение, не задължение./
Телешкото какво е? Кой го е готвил?
В Култура не знам дали има нишесте, но има 3,5% растителни мазнини.
Вечерята къде е?
Като цяло ти е малко храната. Включи извара.
Водата е добре, браво.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: abradabra]  
Автор Baлeнтиция (наминаваща)
Публикувано02.08.08 22:11



Аз мисля, че храната ти е малко. Не брой грамове и хранения по часове - просто си зареди хладилника с режимни храни и хапвай всеки път когато ти се прияде нещо.
Освен това - и в двете менюта, които си посочила имаш чесън - не знам дали си свикнала по принцип с него, но на мен и от много малко чесън ми пада кръвното и ми се приспива, и затова го избягвам.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Baлeнтиция]  
Авторaбpaдaбpa (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 23:08



на мен ми идва доста храната, сигурно защото ми е малко безвкусна, а и не съм й свикнала. Аз си готвих телешкото сама. Съдържа само позволени неща-тоест телешко :)) Какво обезмаслено мляко препоръчвате? За чесъна не съм знаела, че има подобни свойства

Но ще го избягвам. Поначало съм с леко ниско кръвно, а на диета съвсем...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Baлeнтиция]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 23:10



И според мен храната ти е малко. Задължително е 3 лъжици трици. Ти си измисляш май нова диета. Храни се на воля и не се притеснявай, че ще напълнееш. Няма да стане, а на седмицата ще установиш, че въпреки че си се хранила обилно си отслабнала. Бъди сигурна в това! И според мен изключи чесъна засега. Казах ти и аз се чувствах зле първите дни, дори седмица, но после организма се пренастройва и сега..... направо хвърча


Киселото ти мляко трябва да е най-много 2%. За себе си установих че е добре до 2%, а някой карат на по-нискомаслено.
Хапвай на воля, не се бой. Тази диета не е като другите и това му е хобавото. Аз какво?? Добре съм си. Миналата седмица установих, че имам 26 кг. свалени и... сега пълен напред!! Дюкан не лъже



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: Dorchester]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 08:29



Чета ви от известно време.
А от утре започвам диетата.Мога да пиша нали?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: дaни]  
Авторбpaдaбpa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 08:50



хеъ и аз съм в наалото днес ми е ден 3. можем да се подкрепяме:)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14 [re: бpaдaбpa]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано03.08.08 09:01



о,ще се радвам.Започвам с пилешко - имам доста ангажименти,затова ще ползвам готови пържоли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.