Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 13.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 22:02



Здравейте . Аз също съм ЗА таблицата. Много е мотивиращо и предполагам ще е такова и за колебаещите се. Режима е страхотен,много лесен и много резултатен. И най-хубавото е ,че се запазва постигнатото. Много съм щастлива ,че открих Дюкан и вас.



Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: caни]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано06.08.08 23:37



Е, хайде - правете таблицата-нали затова сме всички тук- да се подкрепяме и обсъждаме проблемите си по спазването на режима.И свалянето на всеки грам на "посестримата дюканка"ще бъде стимул за всички нас-защото всеки сваля, независимо колко и как,нали?Така всички ще сме ориентирани в дюканската обстановка!Да не сме в женска баня?

Много сме свенливи,нещо!Ето моите данни за таблицата:Четете и се учете:На 62 години съм-златна възраст,свободна и красива но дебела!!!На режим от 27 юни-със 112 кг.живо теглосега съм 103 килограма,т.е.с минус 9 килограма за 1 месец и 10 дни!!!мисля, че ако не ми сложите отличен поне четворка заслужавам!!!Още повече,че тук във форума съм с най-голям "житейски стаж "и застарели сланини!Според калкулатора на Дюкан за мен идеалното тегло е 75 килограма.Не смея да се надявам на толкова.Карам напред и докъдето стигна.Не съм смятала за колко месеца мога да постигна това тегло,за да не се разколебая,"но колкото повече ,толкова повече"Но съм се амбицирала да ви бия всичките млади дюканка!!!



Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: kateluna]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано06.08.08 23:50



Хайде и аз в женската баня

. Записвайте, че няма да повтарям Запознах на 07.03 с тегло 123кг. Как звучи само!!!!! Сега- вече 5 месеца по-късно съм свалила 27.5 кг и съм 95.5 кг. По таблицата на Дюкан оптималното ми тегло е 80 кг., т.е трябва да сваля още 15-16, което си е напълно реално за мен. И сега вече изглеждам добре, а след още 15-16 бих изглеждала още по-добре, защото съм достатъчно висока . На 43 години съм още 5 дена . Другия месец ще включа и снимки- за насърчение



Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: edna_juli]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано07.08.08 00:23



Оле, браво edna_juli!!!

Много си смъкнала !!!Ти си нашата отличничка!!!Аз ако мога да смъкна поне 20 килограма...Незнам как бих се чувствала?Навярно както казват: "на седмото небе!"...и Дръж се земьо...Понякога откачам защото по време на П бавно отслабвам , а после на ПЗ в първия ден даже качвам един килиграм, защото ям домати като безумна, после задържам и пак на П почвам бавно да свалям!Не зная дали това е нормално, но като чета другите ...Е, те са млади и имат малко килца да свалят!!Абе аз не съм в ред!Ако бях в ред нямаше да кача толкова с годините макар и постепенно!!!Но сега трябва да се вкарам в релсите и старите дрешки!!!Има ли други желаещи за женската баня?Чакаме ви!



Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: kateluna]  
Автор Bewitch ()
Публикувано07.08.08 10:04



Пльок и аз в женската баня... в цялата си прелест /само да не изплискам водата

/
За таблицата - 35 години, 176см, старт на 15,05 от 82кг , до момента -12.
Доктора казва още само един, аз съм си дала два, т.е. очакван резултат 68кг.
Успех на всички.
Специално за Корсичка - мамче, ти си ми стимула, да знаеш, тебе гоня
Май сме с еднаква височина, само в годините е разликата и в ината - признавам те!!!!



Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: Bewitch]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано07.08.08 10:19



Започвам със създаването на таблицата. Първо ще я видите в един примерен вариант, ще обмислим и после ще я прикача в старта на следващата тема.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: Bewitch]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 10:39



Ха и аз да се включа значи започнах на 30.05 със старт 90 (бях свалила 5 с един друг режим ) сега съм 77.400. Целта ми е 59.300. Дюкан ми казва 62 та демек 59 втора фаза и да влизам в трета да кача до 62. Иначе почнах с 95 и сега съм точно 18 кила по лека демек на половината. Хайде целувам Ви много.





Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: kateluna]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 10:45



Хей Кателунке,
поздравявам те за младия дух!!! Хоп и аз в женската баня......
На 54 год. започнах режима на 8 април от 82 кг. ръст 164 см. Според калкулатора трябва да съм 71. В момента съм в трета и варирам от 67 до 68,200. Все ми се струва, че малко избързах с трета, или можеби това е оптималното ми тегло.
Чуствам се прекрасно, но бих искала да ги стопирам на 67
хайде следващата!!





Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: дaни]  
Авторйoжзoфжoъroa (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 10:50



Каква е тази таблица на Дюкан? Освен ръста и евентуално възрастта взема ли предвид нещо друго?



Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: дaни]  
Автордaни (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 10:53



Ама съм застреляна да добава 27 лазарника съм ги навъртяла.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.