Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:04 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: Bewitch]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 10:54



Скъпа Bewitch,
Почти са ни еднакви мерките, но съм по-ниска, а ината ми е голям защото съм овен, което не съм решила, него не съм постигнала.
Радвам се, че ти служа за пример.





Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: Dorchester]  
Автор Teя (въздушна)
Публикувано07.08.08 11:00



Дори, чудесно ти е хрумването, и аз съм твърдо ЗА!!! Определено една таблица ще бъде голямо улеснение и стимул за всички нас. Лично аз сигурно ще вися непрекъснато в нея, за да сравнявам и да се опитвам да догонвам лидерките

. А ето и моите данни: Години - 54 , старт - 1 март - 93 кг, към днешна дата - минус 13 кг , оптимално тегло - 72 кг, състояние - повишено самочувствие, виталитет, мобилност, почти отлични медицински показатели. Всичко е СУПЕР - наистина това е нашият режим!!!
С нетърпение ще очакваме табличката, така да знаеш .

ОБИЧАМ ВИ!!!

"Живей за удоволствие, защото си създаден от удоволствие..."

Тема Само дето питахнови [re: йoжзoфжoъroa]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано07.08.08 11:05



Намерих я с Гугъл. Благодаря на превода в пудриера.ком.

Обаче малко странна таблица. Слага килата в зависимост от минимално и максимално достиганото тегло - айде, това как да е, макар че не съм много съгласна, защото тези неща зависят от мързела и апетита, не само от телосложение и т.н. - и от желаното. Проверих. Като намаля желаното тегло, се намалява и препоръчваното.
Ми добре, де, аз ако съм висока 1,70 примерно, може да съм някаква маниачка и да искам да тежа не повече от 40 кг. или пък да искам да тежа 60 примерно. И от това ще ми зависи нормалното тегло?

Не критикувам диетата, а калкулатора - диетата очевидно работи, не се и очаква друго, като всяка високобелтъчна диета.



Тема Re: Само дето питахнови [re: Mиpa_M]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано07.08.08 11:26



Мира, нещо не си разбрала, слънце.

Ето такава е табличката в стартов вариант, сега ще допиша Корсичка и Тея и годините на Дани. Всичко е в азбучен ред, да няма тън-мън. За височината няма място обаче/





-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Само дето питахнови [re: Dorchester]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано07.08.08 11:32



Ей сега по-актуално, казвайте за поправки:





-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Аз не питах за тази таблицанови [re: Dorchester]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано07.08.08 11:33



А за таблицата на самия Дюкан, калкулатор или каквото е там, за която се спомена. За таблицата от този сайт -

.

Тази е ясна. Успех!

Редактирано от Mиpa_M на 07.08.08 11:41.



Тема Re: Аз не питах за тази таблицанови [re: Mиpa_M]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано07.08.08 11:39



Онуй се казва "калкулатор на Дюкан".



Момичета, предпочитам да ми пращате лични бележки за необходимите промени. За съжаление, това е възможно само за регистрирани потребители. Е, разбира се, споделяме и в темата!
Тези, които нямат регистрация, могат да продължат да пишат без да се регват, а да си дават промените направо в мненията. Обаче, ако пропусна, няма да ми се сърдите, нали?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 14нови [re: show_me_love]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано07.08.08 11:49



здравей......и аз имах същите проблеми с цикъла(вече 4 месец съм на Дюки)....закъсняваше ми с повече от 20 дни и беше мноооого болезнен , ама вс си дойде на мястото.... и вече ми е почти редовен(с 1-2 дни само)....сега и с тези -20кг съм добре......





Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано07.08.08 11:55



Здравейте всички отново! За малко отсъствах, и виждам, че Дорчето има прекрасна идея, която подкрепям горещо. Включвам се на момента и за статистиката давам следните данни:
Години - 39, ръст - 163, начало на режима - 23.03.2008 при стартово тегло 90 кг. , желано тегло - 60 кг. Към момента (07.08.2008) теглото ми е 71 кг. (т.е. свалени 19).
Дорче, ще ти ги изпратя и на лични - тук ги вписвам за публиката

.



Тема Re: ТАБЛИЦА?нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 12:25



И аз в банята.
На 46 години. Начало 31-05-08г 85,5кг днес 74 кг По калкулатора оптимално тегло 70. Да ги достигна пък ще видим. Аз имам друга идея ,но май тези са килограмите които най- лесно се задържат. Ама ще го мисля после. Дотогава още мнения ще понатрупам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.