Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 18.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.08 19:31



а каквото спечеля да го обърна в пасти и толумбички пак да си върна заветните 115 килограма, какво ще кажете



Не, няма- но бе упорита и тежка борба.Излюпи се красива и самоуверена жена, която понякога ме дразни дори и ми иде да увия в чадор и да изпратя в близкият Изток, но като зърна тънките й бедра и талия...и ме умилява:)) и й се разминава!

Всичко е възможно, това дойдох да кажа- а на Господ да благодаря, за волята, за това че опази здравето ми по този безумен път на лишения възможности, в които можех да погубя както психиката, така и тялото си.Да благодаря на малцината си приятели, които не ме изоставиха и под 60-те килограма натрупано наднормено тегло, които дори и сега се дят какво толкова се е случило, просто защото винаги са ме обичали такава, каквато съм.Благодаря на майка си, която не ме изостави и твърдо ме подкрепии постоянно мрънкаше да се мажа с разни работи и верно, че ако не бе тя- сигурно сега щях да се чудя какво да правя стрии и излишна кожа, а такива слава богу липсват.Благодаря и на един мъж, който по ирония на съдбата не можа да има щастието да ме има такава, каквато съм сега, но плътно ме подкрепи в борбата ми с това бреме- да си пълен.
Ако ще ми връчвате Оскар-а, сега е момента

Много прегръщав всички момичета тук и най-вече благодаря на Вас, защото винаги, когато ми е било трудно съм тръшвала тук угнетените си пръсти и съм се спасявала и никога няма да си тръгна, независимо че преборих килограмите, защото дупката в душата ми стои.А при вас открих нещо повече от клуб за подкрепа- открих сладкарница за душата:)
Много ви обичам и много ви подкрепям!

Успех на всички и продължаваме, весело лято и много усмивки

поздрави: обнадеждена



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано20.07.08 19:41





Пожелавам ти успех, увереност и ум - да си запазиш постигнатото!



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторpetiof4eto (Нерегистриран)
Публикувано20.07.08 19:44



Обнадеждена,изключително много ти се възхищавам.Миналата година вдъхновена от теб почнах да спазвам БВД,но не мн дълго.От днес пак съм я почнала,защото качих килца в сесията и от както свърших се опитвам да си намаля храненето,ама уви не става.Така,че реших да я почна,че поне имам правила за спазване.Ако може да ми помогнеш с някои съвет ще съм ти много благодарна





Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор deru (шеф)
Публикувано20.07.08 20:05



БРАВО НА ТЕБ!!! Аз искренно ти се възхищавам за твоята упоритост и хубавите резултати!
Желая те от сърце весело и щастливо лято и пак да пишеш!!!



Тема Re: Ти си моя стимул,нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторgugi73 (Нерегистриран)
Публикувано20.07.08 22:26



толкова се радвам , че отново се появи. Ако искаш вярвай ,но когато си позволявам да хапвам разни неща недиетични , все за теб се сещам и за твойте свалени килограми. Все си представям как и аз ще се похваля , че съм свалила 15-20 кг. и вече съм под 60.
Моля те ,Обнадеждена, ако имаш възможност пиши ни малко по-често , защото си подкрепа за много от нас!



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор kozi (минаващ)
Публикувано21.07.08 00:10



Моляте разкажи как го постигна .С дюкан ли



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 00:11



моля те дай повече инфо как се справи. поздравления. дали мога да си пиша с теб по имейл за морален съпорт. много съм отчаяна имам нужда да се подкрепям с някого.

възможно ли е изобщо да се справи човек с това преяждане...



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 09:28



Определено напиши книга :)! Личен опит съчетан с неповторим стил.
Адмирации!
Толкова е хубаво, че те има, всеки дебеланчо тайничко си в себе си знае, че ето щом Обнадеждена е успяла, то и аз бих могъл.



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор тopтичka (шоколадова)
Публикувано21.07.08 10:00



Надеждичка, поздравления!!!
Каквото и да напиша за теб ще е малко. По страхотен човек не зная!!!
С две ръце съм за книгата!!!
Много обич и много целувки!!!



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сега [re: Бeзпoдoбнa]  
Автормилeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 10:00



Първо поздравления за свалените килограми!
Подкрепям Безподобна ,напиши книга,имаш дар слово,а и за много от нас тя ще бъде полезна в дните ни на борба с килограмите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.