Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:32 20.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема минус 60 кг., да напиша ли книга сега  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.08 19:31



а каквото спечеля да го обърна в пасти и толумбички пак да си върна заветните 115 килограма, какво ще кажете



Не, няма- но бе упорита и тежка борба.Излюпи се красива и самоуверена жена, която понякога ме дразни дори и ми иде да увия в чадор и да изпратя в близкият Изток, но като зърна тънките й бедра и талия...и ме умилява:)) и й се разминава!

Всичко е възможно, това дойдох да кажа- а на Господ да благодаря, за волята, за това че опази здравето ми по този безумен път на лишения възможности, в които можех да погубя както психиката, така и тялото си.Да благодаря на малцината си приятели, които не ме изоставиха и под 60-те килограма натрупано наднормено тегло, които дори и сега се дят какво толкова се е случило, просто защото винаги са ме обичали такава, каквато съм.Благодаря на майка си, която не ме изостави и твърдо ме подкрепии постоянно мрънкаше да се мажа с разни работи и верно, че ако не бе тя- сигурно сега щях да се чудя какво да правя стрии и излишна кожа, а такива слава богу липсват.Благодаря и на един мъж, който по ирония на съдбата не можа да има щастието да ме има такава, каквато съм сега, но плътно ме подкрепи в борбата ми с това бреме- да си пълен.
Ако ще ми връчвате Оскар-а, сега е момента

Много прегръщав всички момичета тук и най-вече благодаря на Вас, защото винаги, когато ми е било трудно съм тръшвала тук угнетените си пръсти и съм се спасявала и никога няма да си тръгна, независимо че преборих килограмите, защото дупката в душата ми стои.А при вас открих нещо повече от клуб за подкрепа- открих сладкарница за душата:)
Много ви обичам и много ви подкрепям!

Успех на всички и продължаваме, весело лято и много усмивки

поздрави: обнадеждена



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано20.07.08 19:41





Пожелавам ти успех, увереност и ум - да си запазиш постигнатото!



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторpetiof4eto (Нерегистриран)
Публикувано20.07.08 19:44



Обнадеждена,изключително много ти се възхищавам.Миналата година вдъхновена от теб почнах да спазвам БВД,но не мн дълго.От днес пак съм я почнала,защото качих килца в сесията и от както свърших се опитвам да си намаля храненето,ама уви не става.Така,че реших да я почна,че поне имам правила за спазване.Ако може да ми помогнеш с някои съвет ще съм ти много благодарна





Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор deru (шеф)
Публикувано20.07.08 20:05



БРАВО НА ТЕБ!!! Аз искренно ти се възхищавам за твоята упоритост и хубавите резултати!
Желая те от сърце весело и щастливо лято и пак да пишеш!!!



Тема Re: Ти си моя стимул,нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторgugi73 (Нерегистриран)
Публикувано20.07.08 22:26



толкова се радвам , че отново се появи. Ако искаш вярвай ,но когато си позволявам да хапвам разни неща недиетични , все за теб се сещам и за твойте свалени килограми. Все си представям как и аз ще се похваля , че съм свалила 15-20 кг. и вече съм под 60.
Моля те ,Обнадеждена, ако имаш възможност пиши ни малко по-често , защото си подкрепа за много от нас!



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор kozi (минаващ)
Публикувано21.07.08 00:10



Моляте разкажи как го постигна .С дюкан ли



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 00:11



моля те дай повече инфо как се справи. поздравления. дали мога да си пиша с теб по имейл за морален съпорт. много съм отчаяна имам нужда да се подкрепям с някого.

възможно ли е изобщо да се справи човек с това преяждане...



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 09:28



Определено напиши книга :)! Личен опит съчетан с неповторим стил.
Адмирации!
Толкова е хубаво, че те има, всеки дебеланчо тайничко си в себе си знае, че ето щом Обнадеждена е успяла, то и аз бих могъл.



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор тopтичka (шоколадова)
Публикувано21.07.08 10:00



Надеждичка, поздравления!!!
Каквото и да напиша за теб ще е малко. По страхотен човек не зная!!!
С две ръце съм за книгата!!!
Много обич и много целувки!!!



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автормилeнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 10:00



Първо поздравления за свалените килограми!
Подкрепям Безподобна ,напиши книга,имаш дар слово,а и за много от нас тя ще бъде полезна в дните ни на борба с килограмите.



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано21.07.08 10:56



Браво.


Новината ти е страхотна. Пожелавам ти дълго да им се наслаждаваш на тези 55 кила.

Това за книгата не е лоша идея (без пастите и толумбите, разбира се)

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано21.07.08 11:30



НЯМАМ ДУМИ!!!!!

Мисля, че трябва да си смениш ника. Би ти подхождало ПОБЕДИТЕЛКАТА, или КИЛОТРЕПАЧКАТА.


Мисля, че при този резултат три пасти и две тулумби ще са ти достойна награда с незначителни последствия!!



Пиши за непросветените само една дума - ДЮКАН ИЛИ НВД???

И още - ЗА КОЛКО ВРЕМЕ ОБЩО, С ИЛИ БЕЗ ПРЕКЪСВАНИЯ?

Още веднъж - искрени поздравления и силна благородна завист и от мен!



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: yниKaлнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 12:10



Сагата на Обнадеждена я има във форума. Аз лично често се връщам към темите за да си ги препрочета. Така че, всеки би могъл да прочете нейните теми и да се зареди с енергия и надежда в борбата с наднорменото тегло.
Моля Обнадеждена ме извини, че отговарям вместо нея, но съм свидетел на историята и ми е трудно да се въздържа, като че ли е толкоз просто! - НВД или Дюкан!
Ето и няколко линка към нейни теми:






Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторteo (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 16:32



Поздравления!
Пожелавам ти да запазиш постигнатите резултати!
Моляте, да споделиш опита си.





Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: teo]  
Авторtarantulka (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 17:12



ЕВАЛА!!! Браво-мацка

Моля те сподели и дали употребява млечни продукти; Извара и кисело мляко ме интересува? Поздравления отново!



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано21.07.08 23:21



Честито.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано22.07.08 10:15



честито за успеха...
имам въпросче обаче - какво се случва с "излишната" кожа? Аз щото свалих 6-7 кг и още отсега имам такава - виси като торба. А трябва да сваля около 40 кг и евентуалния резултат ме плаши малко.



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано22.07.08 16:22



Не се съмнявам, че мога да прочета доста саги в клубовете. Белята е, че нямам никакво време. Заради това задавам винаги делови въпроси. И се надявам на делови отговори - доколкото е възможно. .... Друго не мога да си разреша като време.

Благодаря за линковете...някой път, ако страдам от безсъние - ще се възползвам!



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: yниKaлнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 17:26



Имах предвид, че Обнадеждена се бори много отдавна с тези килограми, използвала е различни диети, през различни периоди е минала и не може да се отговори кратко и еднозначно. Колкото до времето предполагам, че е важно за всички и описанието на нещо което вече е написано ще отнеме също много време.
Незнам, просто съм научена да уважавам и ценя по-скоро времето на останалите, а да отделям от моето, колкото и да не ми стига също

.
Но да не се изявявам като адвокат и да спамя хубавата тема.
Без лоши чувства........



Тема към всички, които откликнахте с усмивка:)нови [re: yниKaлнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 17:36



Мене малко ме нямаше, ама аз много обичам така да полипсвам и после изведнъж да ви изскоча в гръб, точно когато сте забили носове в пастите с карамел и сладоледите с кокосови стърготини!


Не мога да опиша колко неописуемо се зарадвах на всичките, които сте ми писали и дето така ми се радвате, а аз повече даже и на вас- защото в темата ми са писали и хора, които иначе мълчат и аз си мисля, че са "възнали" най-позорно и са ни изоставили!
Няма да ползвам тази тема, за да ви разказвам отново как постигнах всичко, първо е отегчително и второ направо вече не помня, наистина мина все пак време.Но наистина аналите на клуба помнят епичната борба.Все пак като се обръщам назад, борбата в душата ми бе по-ужасна и нямам стрии по кожата, а само следи от нокти по нея- ах, пък съм и чувствителна, нъц!
Иначе, за да се чувстват всички обнадеждени, ще кажа че кожата ми изглежда перфектно, имам няколко стрии, но те са ми по-скоро от раждането, когато бях на 20 години, а не от това Танталово отслабване и нищо не ми виси- само гърдите не са като преди, но те трябва да кажа се промениха пак след раждането, така че като направя едан рекапитулация- не съм се предала, честноНо и много мазах, цапах- не спирах.Имам и такава тема, за обнадеждаването и мазането с балсами, зная че всичко помните:)
Общо взето ето и-мейл vse_taka@abv.bg - на него, за да не трупаме тук излишно ще дам надеждни отговори на всеки, неприлични предложения обаче не приемам

Друго не се сещам....ааа, сещам се....а пък да знаете днес какво ми казаха...да ви кажа ли...КЛЬОЩА

Пак ще пиша, няма да се отървете от надеждата ми!



Тема Re: към всички, които откликнахте с усмивка:)нови [re: oбнaдeждeнa]  
АвторБeзпoдoбнa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 17:50



...КЛЬОЩА !!!


Представям си как си се почувствала



Тема Re: минус 60 кг., да напиша ли книга сеганови [re: oбнaдeждeнa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано24.07.08 17:15



Аз пък искам снимки!

.....Понякога това, което търсиш е точно там, където си го оставил.....



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.