Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 10.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: tedi444]  
Автордoбcи (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 20:48



това е невероятен резултат, Теди.
Честито имаш жесток метаболизъм!
Би ли сподели колко си висока и спортува ли през това време?

Благодаря,
Добси



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: Kukita]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано05.07.08 21:41



Хихи, и аз имам същите "приятелки"....отслабнах вече 16кг(имам още само 9) и ми личи тоооолкова много, а те не ги виждат или се правят на разсеяни и като стане въпрос за това извъртат темата...много са смешни макар че аз пък се дразня мааааалко че не ме подкрепят а са такива злобарки(или по скоро нямат воля и сили да ме последват)....





Тема Re: въпросченови [re: Dorchester]  
Автор incendio (разПиляна)
Публикувано06.07.08 01:55



здравейте всички


харесах си диетата на Дюкан за връщане на теглото след като спра да кърмя, и събирам информация...

никъде не можах да прочета колко време трае първа фаза?!
или се започва директно с режим 5/5 или някой от другите?!
трябва ли преди да се започне диетата, организма постепенно да се подготви за този режим с поетапно изключване на някои забранени храни, или трябва да се започне веднага?!
изобщо как се започва?!

инфо за мен - преди да забременея бях 65кг и много бих искала да си ги върна... по време на бременноста качих 42кг благодарение на килограмите сладолед, които омитах ежедневно до преди месец бях стигнала 92кг, но започнах да плувам по 2 километра през ден и явно мускулите взеха да изместват част от тлъстините (поне се надявам да е така) така че качих 3кг и сега съм 95 имам 30кг да свалям... висока съм 175см. и съм на 30г.
ям доста по-малко от повечето хора (не е нарочно) като наблягам на салатите и месото на скара, които обожавам... хапвам и разни боклуци, разбира се, но са минимално количество ... за сега не се надявам да започна да слабея, защото хормоните ми са максимално разбъркани, но когато спра да кърмя смятам да се заема сериозно, защото не мога да се понасям...
имам 2 гардероба - единия е с дрехите ми преди, а другия с дрехите сега - много бих искала някой ден с чиста съвест да изгоря сегашния

преди години правих протеинова диета, за да сваля 10кг, които качих след прием на хормонални препарати, и в общи линии знам какво ме чака



Тема здравейте!нови [re: Dorchester]  
Автор oптимa (непознат)
Публикувано06.07.08 14:22



здравейте !
понеже сте много гостоприемни бих искала да се присъединя към вас и от време на време да споделям разни неща или пък да ви задавам въпросчета.
От вчера се наложи да променя някои неща в живота си и реших, че и храненето ще е едно от тях. Затова ще чета редовно какво обсъждате. :)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано06.07.08 18:01



Tedi, направо ме разби с тази скорост на сваляне

! Блазеееее ти и успех в трета фаза!
Incendio, по принцип продължителността на ударната фаза зависи от килограмите, които трябва да се свалят. Ако са до 5 - 1 или 2 дни са достатъчни, ако са повечко - съответно по-дълга ударна фаза, като оптималната и продължителност е 5 дни. Ако излишните килограми са над 20, може ударната фаза да се удължи до 7 дни, а при тежки случаи "на наследствен обезитет" и до 10 дни, при изрично условие състоянието да се следи от лекар. Аз също имах 30 кг. за сваляне и направих ударна 6 дни. Канех се за 7, ама много ми се беше дояла салата, и вечерта на седмия ден си хапнах, та затова не го смятам за ударен. И мнооооого мнооооого вода през ударния период.
А ако решиш да започнеш, преди да си спряла кърменето, трябва да стартираш директно в трета фаза с двойна доза плодове дневно и без протеинов ден (за да няма разко слабеене и изхвърляне в кръвта на отпадъчни вещества, които могат да преминат и в кърмата).
Най-добре изчакай, докато отбиеш бебчето си, и тогава страртирай с 6 или 7 дни ударна фаза. Успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: Kukita]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 22:26



Момичета,рапортувам:
Ударната фаза направих за 7 дни.Резултат 5,5кг!
От днес преминах във втората-смятам,че добре ще ми понесе режим 4/3.Имам да свалям още около 10 кг/поне така се надявам/
За тези отминали 7 дни мога да се похваля,че устоях на любимите ми плодове и надменно обръщах поглед,за да не залитна!Кураж и самочувствие ми даваше Кантарчо,който всеки ден показваше някакъв резултат!Обиколките също се намалиха.
Днес обаче/8 ден/от сутринта имах постоянна жажда-почти 3 лвода изпих до 16часа.Не мога да си обясня защо,явно заслуга имат протеините.Последните 2 дни нямах почти никакъв апетит,поемах повече кисело мляко,айрян и заветните 2л вода
Като съм се хванала сериозно се запасих и с парафиново олио,отпреди ползвам калиева сол/1-2пъти в седмицата и натриева/,защото ям доста солено,ябълков оцет също.
От Пазарджик съм-никъде не намирам овесени трици,има 2-3 вида овесени ядки,но не и трици,дори на едно място ми заявиха,че са спрени
Ако има съгражданки биха ли ме светнали откъде ги купуват?!ще им бъда благодарна!Имам намерение да отида и до Пловдив специално и изглежда ще трябва да го направя
Засега се радвам на успеха,а от днес и на зеленчуците!Много ми е леко,приятно на душата и се чувствам спокойна и уверена в успеха.Даже заразих един приятел и от утре започва и той!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: kopcичka]  
АвторИвa (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 06:23



Драга Корсичка, Благодарности за подкрепата!
Направих си труда да изчета всички твои постинги по темата и се радвам искрено за постигнатите резултати:) Факта, че успяваш да се бориш успешно и с диабет, прави успеха ти невероятен. Смятам, че с гордост можеш да се наречеш Герой..:)
Правилно ...Възрастта не е порок../както беше казал някой/...Само глупостта..:))) А. ние както се вижда, сме на светлинни години от времето когато правехме наивни и глупави грешки :)) Трябва да сме помъдряли :))

Иска ми се да рапортувам някаква положителна промяна, но все още ме е страх да се кача на кантара.. Промяна има явно в обиколките, защото дрехите са ме освободили мъничко от "горещата прегръдка"..:))

Впрочем, вече съм 3-ти ден /малко забавих началото/ и смятам да продължа най-малко до 5-ти..Целта ми е 7-ми, но...да караме по ред..:))

Много надежди и вяра ми даде видеото със записа на интервюто с Др Дюкан. За пореден път се убеждавам, колко е жалко когато "светила" /даже и без кавички/ в дадена област, не приемат диалог с фактите...

Желая на теб и на останалите форумни участници, успешна седмица и много усмихнати лица!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: Ивa]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 09:52



Здравей Ивче,
Така се казва и моята дъщеря.
Качи се смело на кантара!!!
Първите ударни дни са най-тежки, ще се справиш, ще видиш че колкото повече време минава, става все по лесно. В началото ще ядеш по-голями количества, после ще започнеш да се задоволяваш с все по-малко. Постепенно организма ти свиква с по-оскъдно хранене. Предлагам ти за ПЗ, ако ти се яде манджичка да си сготвиш зелен фасул с пилешко или телешко, без мазнина с много копър и домати. Когато си сготвя 1 кг. зелен боб го ям три обяда подред, може и за вечеря, а в началото го изяждах на два пъти.

Сутринта си направих профил и резултата беше супер. По този повод намалих още лекарствата с което много се гордея. Вчера ми се обади моята приятелка, която е на 60г. и тя мина на режима със съпруга си, който е на 65. Изкараха 7 ударни и се чустват превъзжодно. Тя е свалила 4,500 кг. и е много нахъсана.
Радвам се, че си успяла да се запознаеш с интервюто на Дюкан, защото аз също го прочетох и за информация на другите този режим не води до никакви заболявания, при положение, че се спазва правилно.

За сведение, тъй като винаги съм била "пухкава" сега в момента съм на килограмите, които бях на 18 години.

Ивче, успехи. На всички останали също!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: Kukita]  
Авторmecopuh (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 14:17



Здрасти на всички, с които не сме се чели отдавна!
Добре дошли на новодошлите! Успех, кураж и повечко инат!
Куки, да ти отговоря на питането за Стевията. Аз имах същия проблем и малко се притесних когато една аптекарка ми каза, че е изтеглена от търговската мрежа. Свързах се с фирмата производител /има я на опаковката/ и от там ми обясниха, че имат проблем с регистрацията на продукта, защото има изисквания от някаква комисия да е регистриран като лекарствено средство, пък досега е бил регистриран като хр. добавка. Та затова временно се е наложило изтеглянето му от аптеките. Аз обаче утре отивам до фирмата да си купя директно от тях. Намират се в Младост-3, последната спирка на 305. Бяла сграда, пише "Кулинарен комбинат "ПЕЙФИЛ"". А иначе на Стевията нищо и няма, употрбява се в целия свят, но тук в БГ явно фирмата производител засегна нечии интереси и им подляха водица.
Е, това е!


Целувки от мен. Ще се хваля утре!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано07.07.08 17:06



Здравейте ,момичета. Голямо фуклявене му дръпнах ,а сега цяла седмица кантара не помръдва. Ама изобщо. Е ще го почакам.Запасила съм се с търпение и режимна храна

.Ами това е. Здравейте на по- новичките и от мен. Режима е страхотен,опитайте и ще повярвате.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.