Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 10.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12нови [re: Bobelina]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 10:11



Скъпа Дюка,
Намери си триците задължително, аз вече писах, че ги има винаги в ХИТ в Младост 3 на диетичния щанд. Аз ги ям от първия ден за закуска, а преди не закусвах може би в продължение на 25 години. Това, че се чустваш замаяна, не е нищо друго освен интензивно чистене на токсините от организма. Аз също се чуствах така. Пий мнооого вада за да ги изхвърляш по-лесно. Всичко ще премине лека полека. За всеки е строго индивидуално. В ударния протеинов период мен ме болеше глава и бях като парцал. А сега след три месеца съм като волна птичка, иде ми да полетя. Просто трябва да си търпелива!!!Пий витамини Центрум, яж трици и мноого вода, това е изключително важно за състоянието ти.
Бобелинке, аз съм още във втора, жадувам да стигна до твоето положение.
За съжаление трябва да забравим домашната баница, или поне по едно малко
залче, колкото да опиташ вкуса. Аз в момента съм в състояние на истинска хормонална буря, да не кажа циклон, но от както съм на режима кръвното ми е 120/80 и вълните /не морските/ много рядко ме спохождат. Много жалко ще е да пропилееш това което си постигнала. Изглежда ще трябва винаги да се съобразяваме с това, какво слагаме в стомахчетата. Проблема не е в баницата и сладоледа, а в тяхното количество. Миличка, желая ти успех!!! Припомни си патоса в който си бала по време на режима, не се отпускай! А защо не пробваш два дни в седмицата протеинови?

Бъдете щастливи и доволни от живота, радвайте се на малките неща!


вашата мама



Тема Към Корсичка:-)нови [re: kopcичka]  
АвторБoбeлинa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 10:29



Корсичка, благодаря ти мила...но не съм съм се отчаяла или паднала духом:-)))
Била съм 90 кг, вследствие на заболяване от дикова херния, преди 10 години, победих тази страшна болест, заплашваща ме с обездвижване...та на някакви килограми ли ще се дам??? Просто реших да споделя, да запаля една предупредителна червена лампичка и т.н.:-) А пък аз съм си горда от постигнатото през последните 5 години "-25 кг", а и спрях цигарите, което също, може би малко спомогна за обостряне на апетита ми. Но по-добре с няколко кг отгоре, отколкото да се задушавам от тютюнджийска кашлица:-)))
Спортувам , 3-4 пъти седмично ходя на водна аеробика в страхотна форма съм. А моето кръвно, от 140/100 вече 6 месеца е 105/65:))) Бях хипертоничка, на бета-блокери, от 15 години, вече съм забравила какво е да пиеш хапче до живот, както твърдяха д-р:-)))
Корсичка, успех мила ! Радвам се че гадните вълни и други негатични явления, са намалели при теб :-) Дерзай, до постигане на целта !





Тема Re: Към Корсичка:-)нови [re: Бoбeлинa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано02.07.08 10:59



Привет и от мен, сладури.
Бобелина, на теб сърдечен поздрав! Дръж фронта здраво, направи поредица ПЗ дни и кажи ка са нещата. Ако искаш, пиши по-често тук, може да се хванем двете с тебе да се следим взаимно. Аз съм +3 кила общо от 24.ноември насам (в трета и четвърта) и само след П четвъртък клоня към 60-те, а в трета фаза влязох 59... Не е лесна работа тая четвърта фаза... От сега се навивам за малко временце обратно във втора, но се чудя, дали има смисъл... Поздравления за цигарите.



Момичета от втора фаза, не се стряскайте от нашите писаници ветерански... Едно е сигурно, че 1-2 килограма след включването на повече храни е самото стомашно съдържание.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Към Корсичка:-)нови [re: Dorchester]  
Автормeл (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 11:16



Здравейте и от мен!И аз днес съм щастлива ,след едно задържане от 3 седмици днес най-после съм с 2кг надолу

Успех на всички и търпение!!



Тема Re: Към Корсичка:-)нови [re: Бoбeлинa]  
Авторkopcичka (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 12:45



Бобелинке,
Радвам се, че си победила това сериозно заболяване, аз също намалих драстично лекарствата, пиех по една шепа сутрин, но не мога съвсем да ги спра, защото съм диабетичка. Стойностите на захарта в момента са в абсолютна норма, а кръвното 120/80.
Много добре е че спортуваш, така бих искала да ходя поне на плуване, но нямам нито време, нито финансови възможности. Затова пък цял ден интензивна работа, а после тичане след внуците.
Браво за цигарите!!! Аз не мога да ги оставя (или можеби не искам). Обичам да си запалвам цигарка, заклет пушач съм, за сега не ми пречат (или можеби аз така си мисля).

Хайде милички, успехи





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12 [re: Bobelina]  
Автор Kukita ()
Публикувано02.07.08 16:21



Ааааа, Бобелина, да си ги нямаме такива

! Имай предвид, че твоите снимки и снимките на Martinav бяха за мен един от основните стимули да се реша да спазвам режима . Убедена съм, че ще се справиш със ситуацията, но думите ти ме накараха да се замисля. Явно е, че почти всички от нас са се докарали до положението да им се налага да отслабват (и то някои като мен много, за съжаление), предимно от големия си апетит, или от неправилно хранене, или от нещо като комбинация на двете. Лично аз например, преди си хапвах почти всеи ден "диетично пилешко месо", обачеееее - на паниранки хапки, с майонезено сосче, или "само салатка", обачееее - олята със зехтин или подобни екстри. Мисълта ми е, че над нас цял живот ще продължи да тегне сянката на дебелеенето. И задължително ще се наложи да спазваме някаква по-сериозна дисциплина на хранене. Убедена съм, че всяка една от нас ще съумее да намери "своя" доживотен режим, още повече, че той вероятно ще е някаква компилация между трета фаза и глезотийки от време на време. Вярно, че аз още съм доста далеч от този момент, но се надявам да успея да постигна и него. Отсега обаче съм режила да забравя пърженето, оливането с мазнини, самозабравянето с въглехидратни сладкиши (нали вече се запознах с моя нов много добър приятел "Хуксол"). Просто май ще трябва да я караме умната!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12 [re: Kukita]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано02.07.08 18:25



Хей , много ме изплашихте......наистина ли цяяяяяяяяялллллллл живот ще съм на диета

......така я чакам тази трета и четвърта фаза(имам малко до 3 та фаза)......а като ви чета май трябва да удължа втората си фаза, та поне да има какво да качвам после ........



Редактирано от bobi786 на 02.07.08 18:26.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12 [re: bobi786]  
АвторEлeoнopa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 19:44



Здравейте!
От доста време само чета и се възхищавам на всички Вас!
Днес се престраших да пиша и да кажа да не се притеснявате от трета фаза,аз съм от месец в нея и не съм качила нито грам.Седя си на тегло 49 кг и не мърдам,но не прекалявам с храната.Картофи,юфка и плодове не ям,просто не обичам.Пожелавам Ви успех и не се отказвайте!Аз свалих 14 кг и се чувствам прекрасно!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 12 [re: Dorchester]  
Авторdobsi (Нерегистриран)
Публикувано02.07.08 21:05



Здравейте, момичета.

радвам се за постигнатите резултати от вас. Бихте ли ми казали къде са тези снимки за да ги разгледам и въдхновя и аз?

приятна вечер от мен!



Тема здрасти, корсичке:-)) [re: kopcичka]  
Автордюka (Нерегистриран)
Публикувано03.07.08 09:07



безкрайно ти благодаря за подкрепата! и ще издържа аз, ще видиш:-))
намерих най-после триците и от днес ги захапвам здраво:-)
предстоят ми пет дена само на протенини и съм захапала химикалката, мислейки над списъка с продукти, който трябва да напазарувам днес
ще издържа и това е
лек хубав ден ти желая...и на всички вас, момичета



а, на софианци чист въздух...че някакви облаци ни нападали, разбрах




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.