Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 30.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ягоди с кис. мляконови  
Авторpaзтpeвoжeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 05:07



Хора, моля ви, кажете си мнението за следното:
Възможно ли е за 2-3 дена да се качат 1-2 кила, ако съм яла повечко ягоди с кофичка кисело мляко и подсладител на ден като добавка към обичайното ми нисковъглехидратно меню ?



Тема Re: ягоди с кис. мляконови [re: paзтpeвoжeнa]  
Автор insightflow (член)
Публикувано29.05.08 09:53



Килограм ягоди - 300 калории, кофичка кисело мляко - пак толкова. Няма да е от ягодите.



Тема Re: ягоди с кис. мляконови [re: paзтpeвoжeнa]  
АвторFidgety (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 12:47



Възможно е, зависи какво включва нисковъглехидратното ти меню. От гледна точка на калории, ако си надскочила това, което ти изгаря организма на ден, може и да качиш.
Имай предвид, че преди цикъл жената винаги задържа течности и това се вижда на кантара.



Тема Re: ягоди с кис. мляко, а да турна и тук мерудиянови [re: Fidgety]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано29.05.08 13:32



съгласна съм, най-вероятно е предциклично задържане на течности и изобщо, изобщо не се притеснявай.

Всичко ще с нормализира до дни, да не говорим, че понякога вдига с килограм, а след два дни пада с два- случвало ми се е и то независимо от начин на храноприемане.

И друго ми се е случвало преди цикъл, освен течности да задържа и тежки мисли и тогава как да не скочи стрелката, имаме си оправдание, защото носим едни такива нежни души, да не ти е работа...usmihvam se]



Тема Re: ягоди с кис. мляконови [re: paзтpeвoжeнa]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано29.05.08 21:53



В отговор на:

Възможно ли е за 2-3 дена да се качат 1-2 кила, ако съм яла повечко ягоди с кофичка кисело мляко









Тема Re: ягоди с кис. мляконови [re: firrst]  
Авторpaзтpeвoжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 13:40



Хм, спрях киселото мляко и нещата се нормализираха. Сега пак съм си същите кила. Сещам се, че и друг път ми се е случвало да задържам много течности като ям кисело мляко. Това дали е някаква алергия, какво ли е? Моля, споделете, ако знаете. Иначе ям доста сирене, дори и кашкавал понякога и от тях нищо не ми става. Но киселото мляко, което би трябвало да е най- леката храна - ми прави проблем. Не виждам логиката. Нали няма сол?



Тема зависи какво кис.мляко консумираш,нови [re: paзтpeвoжeнa]  
Авторpaзтpeвoжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 18:26



защото повечето марки са пълни с нишесте, сухо мляко и блякости.

Погледнато реално аз не зная как им изчисляват калориите, но при наличието на изкуствени сгъстители вътре, не може едно мляко Данон, което като го обърнеш с отвора надолу и не пада от кофичката и едно мляко "Верея", което след отворяне веднага започва да отделя отгоре водица като добрите стари млека в стъклени буркани- да имат еднакви калории, в никакъв случай.

Така, че просто си подбери киселото мляко, което консумираш.Бях чела, че истинско кис. мляко е само "Верея", "Бор чвор" и още едно, което ми убягва в момента....и дори за "Данон" пишеше, че неполезно.Не може да не ти прави впечателение как млякото на Данон и някои други фирми сякаш се маже в устата, все едно че има брашно вътре.Нима тогава е чудно, че подобен продукт може да обърка диетата ти, едва ли!



Тема "разтревожена" написах вместо"обнадеждена", [re: paзтpeвoжeнa]  
Авторoбнaдeждeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 18:28



извинете ме, моля



от умора е



Тема Re: "разтревожена" написах вместо"обнадеждена",нови [re: oбнaдeждeнa]  
Авторpaзтpeвoжeнa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.08 18:45



Благодаря на всички, които ми отговориха. Ей, вие сте страхотни!!! Успех с хранителните режими :)! А иначе - бях си взела "Мизия-милк", 2%. Ама го спирааам, да му се не знае дано! И него, и всякакво друго! А обичам кисело мляко :(!



Тема Re: "разтревожена" написах вместо"обнадеждена",нови [re: paзтpeвoжeнa]  
Автор Ayame (дзвер нечуван)
Публикувано01.06.08 00:18



Може да имаш нетолерантност към лактозата. Сигурно бъркам с цифрите, но около 20% от хората я имат. В БГ обаче много малко хора знаят това, защото нямаме култура да се преглеждаме и да се информираме за особеностите на организма си. Може би е хубаво да си направиш няколко теста, но за вс случай не яж нищо млечно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.