Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 24.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Привет и от меннови [re: bobi]  
Авторkorem4e (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 12:54



Момичета , след като се оказа че съм прегрешавала и явно това е било проблема за да задържам , днес установих че съм 500 г надолу
Може би ще стане ? :) :)
Ще се преборя този път . Цигарите спрях едни килограми няма да преборя .....
Боже как се самонавивам само ,но то и това помага понякога .
Успех на всички и се надявам да има с какво да се отчитам занапред



Тема Re: Привет и от меннови [re: korem4e]  
Автор bobi_dukan (непознат )
Публикувано12.05.08 13:05



Пак съм аз - bobi.
Дано не досаждам, просто искам да съобщя че съм се регистрирала в клуба /беше време отдавна да го направя, но...)
Желая на всички лек и успешен ден!

Редактирано от bobi_dukan на 12.05.08 13:18.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Dorchester]  
Автор тopтичka (шоколадова)
Публикувано12.05.08 14:41



Здравейте момичета,
от доста време Ви чета, купих си книгата и след дълго назлъндисване от 9.05. започнах първата фаза. Днес ми е четвърти ден. Тъй като предишните два дни не бях у дома и нямах кантарче, тази сутрин първата ми работа беше да се претегля. И кантара показа 1 кг. надолу, което малко ме притесни. Поне от това което съм чела във форумите през първата фаза се сваля най много.
А аз тръгвам от 88кг., ръст 170см., 42години. Може би годините ми оказват влияние??? Не съм пред и по време на МЦ. Засега съм достатъчно мотивирана и ще продължа, но ако и през следващите дни успехите ми са такива...??? Някой свалял ли е толкова малко кг. по време на първата си фаза???



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: тopтичka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано12.05.08 14:50



Здравей тортичка, радвам се да те видя тук. Ако правилно си спомням, ти си "стара" Дир-аджийка. Не се стряскай за резултата си. Не всички свалят главоломно, аз за ударна 5 дни бях свалила май 2,5 кила. Спокойно, изтегли се пак на 14-ти сутринта и тогава ще обсъдим. Междувременно помисли, дали не си яла много солено, триците да не ги ядеш вечер, да не задържаш вода по някоя друга причина. Иначе, годините ти хич не са много!
Да питам, измери ли се на обиколки?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Dorchester]  
Автор тopтичka (шоколадова)
Публикувано12.05.08 15:05



Да, аз съм същата тортичка

.
Триците - 3 с.л. ги ядох на закуска с нискомаслено кисело мляко 0,1% в около половин кофичка. Но като се замисля наистина вечерта в устата имах вкус като да съм прекалила със солта, макар че основно съм яла нискомаслена извара с шарена сол и пуешка шунка.
Обиколките не съм ги измерила - което отчитам за грешка.Благодаря за отговора и непременно след петия ден ще пиша за резултата.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Dorchester]  
Авторвaня (Нерегистриран)
Публикувано12.05.08 15:51



да си призная и аз един грях.в събота бях на сватба и си позволих малко алкохолец и малко филе с гъби.тортата не я докоснах въпреки , че изглеждаше великолепно.на другия ден бях дежурна wc.нямам промяна в килцата.продължавам напред.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Dorchester]  
Автор show_me_love (Fairy.)
Публикувано12.05.08 22:46



Здравейте пак!

И аз съм в същата ситуация като тортичка


Днес ми беше 6ти ден( втори на ПЗ, понеже имам малко за сваляне, избрах да бъда в режим 4/4), и съм едва 1кг надолу, който свалих още на втория ден...
дори имам чувството, че съм с едно 150-300гр нагоре...
отдавам го на зеленчуците всичко това и много ми се иска като мина пак на П режим нещата малко да се ускорят...

Аз имам за сваляне иначе около 4, максимум 5кг...дали за около месец ще ги сваля?Защото съм чувала, че колкото по-малко имаш да сваляш, толкова по-бавно става...

Все пак, още съм толкова мотивирана, хапвам си рибка и мляко, гъбки и доматки, пък да видим....



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Dorchester]  
Автор semi_gloss (непознат)
Публикувано13.05.08 09:44



Здравейте и от мен!Бях замлъкнала няколко дни, защото МЦ се подигра много лошо с мен

, но от днес нещата се нормализираха и пак съм там , където бях преди него.
Браво на всички за страхотните резултати!Пожелава страхотен ден на всички



Тема Re: [re: semi_gloss]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано13.05.08 13:29



Здравейте, дами!

Продължавам да ви чета с голям интерес и нетърпение, макар не винаги да имам възможност да се включа и аз в темата....

Днес ми е шести ден откакто съм дюканка, 5 дни на ЧП и от днес на ПЗ. И съм толкова щастлива, че мога да хапвам краставички, домати, репички.... Понякога се чудя дори колко дребни на пръв поглед неща могат да ме изкарат извън кожата от щастие



Колкото до резултати, за изминалите 5 дни съм -3кг, което имайки предвид че съм и в МЦ, смятам е добър резултат. Остават ми още към 7-8кг за сваляне.

Добре, че има толкова много рецепти за Дюкански вкусотии, че верно иначе еднообразието щеше да убие иначе силната ми за в момента воля.

Пожелавам успешен и усмихнат ден на всички!


Keep smiling!

Редактирано от CharmingW на 13.05.08 13:31.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9 [re: Dorchester]  
Автор тopтичka (шоколадова)
Публикувано13.05.08 16:12



Здравейте момичета,
има ли някоя от вас с нередовен цикъл и нормализирал ли се е той по време или след хранителниния режим на Дюкан. Аз доскоро пих хормонални лекарства и сега съм ги спряла, защото част от натрупаните ми килограми са благодарение на тези хапчета. Но се чудя дали не трябва да приемам някакви растителни хормони или нещо друго по време на хранителния режим. Моля, ако някой има такъв проблем да сподели




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.