Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:14 10.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Отслабвам с Дюкан 9нови [re: sisa]  
Авторbobi_dukan (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 15:06



Здравейте,момичета!
Аз нямам с какво да се похваля, защото отново бях нережимна в събота и неделя.Но не мисля и да се оплаквам

. Резултата е +500 гр. за двата сни, сега съм на първия от 5те протеинови дни.Така или иначе дори да не сваля повече от досега постигнатото, чувствам се чудесно.
Между другото, някоя от вас знае ли защо не могат да се хапват череши в 3та фаза?
Поздрави на всички и успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: bobi_dukan]  
Автормeл (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 16:00



Защото черешите,гроздето и бананите съдържат глуциди.Тези глуциди се съдържат и във всички алкохоли.Това е нещо като бързите захари -организма бързо ги усвоява.Абе в книгата е описано точно и подробно.Въпреки ,че и аз харесвам череши ама не ям.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: bobi786]  
АвторBewitch (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 16:37



Здравейте, липсвахте ми и на мен.
Да се отчета: от началото на диетата до днес: -4кг. И аз не мога да се позная колко съм изпълнителна. При условие, че тези два дни покрай мен само изкушения - гости, рождени дни и т.н.
А, не се размина и с "дежурното" колко е вредна диетата, но не успяха да ме разколебаят.
Проблеми нямам, само дето вчера по едно време, от жегата или от кръвното, ми бе доста замаяно и бях пребледняла, но днес вече съм добре.
Поздрави на всички и Честито на Дорчестър 4-та фаза!
Аз кога ли ще стигна..... не ми се мисли



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: мeл]  
Авторsisa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 17:46



Здравейте момичета,така щом черешата не става ами динята става ли?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: sisa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано26.05.08 18:04



Никакви плодове във втора фаза. В трета - без банани, грозде, череши.

Редактирано от Dorchester на 26.05.08 18:04.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Dorchester]  
Авторsisa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 18:15



Мерси много за бързия одговор но много се разачоровах ,все се надявах на това че динята има много вода може и да става но уви.Нищо ще почакаме още малко.Сега ще хапна пилето с броколи и пак ми е добре.Успех на всички.



Тема Re: DO SISAнови [re: sisa]  
АвторSHENl (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 18:39



ЗДРАВЕЙ SISA МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА И АЗ ВЕ4Е СИ МИСЛИХ 4Е НИКОИ НЯАМА ДА МИ ОТГОВОРИ БЯХ СЕ ОТ4АЕЛА,НО ТИМИ СПАСИ ПОЛОЖЕНИЕТО.ТЕ НЕ 4Е ГИ НЯМА НО АЗ НЕЗНАЕХ КАК ДА ГИ ПОТИРСЯ.БЛАГОДАРЯ.....................





Тема Re: DO sheniнови [re: SHENl]  
Авторsisa (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 21:22



Също в c-1000/ има кисело мляко със подсладител на ОПТИМЕЛ ФЛА---със вкус на шоколад ,на ванилия и карамел без захар и %фет.Когато ми се яде сладко хапвам си спокойно от киселите млека.Успех.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Aни]  
Автор Zelenikata (на Странджа)
Публикувано27.05.08 09:19



Съжалявам, че така е станало. По принцип количеството вода е нож с две остриета за бъбреците. Ако е малко, не могат да се справят с отделянето на вредни вещества от организма, но ако е много, ги затормозява и те отново не могат да се справят.
Щом сте прибегнали до диети, значи имате нужда от отслабване, но тъй като в повечето случаи става дума за режим и промяна на начина на хранене за цял живот, изследвания са препоръчителни. Има болежки и нарушения, които са непроявени или толкова слаби, че не им обръщаме внимание или просто от непознаване на симптомите не забелязваме. Коренната промяна на нещо (хранене, ритъм на ежедневието, географска ширина...) може да ги отключи, затова е хубаво да знаете как е здравето ви И преди следващия режим. Успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Zelenikata]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано27.05.08 14:20



Ето я новата тема... с голямо закъснение, но все пак успях.




-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.