Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:20 24.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: pticasprujina]  
Авторsemi_gloss (Нерегистриран)
Публикувано15.05.08 21:22



Само аз ли не мога да отворя калкулатора


Дава ми кръстчета и неще и неще



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: semi_gloss]  
Авторsisa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 08:38



И аз не мога.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Dorchester]  
Автор Bewitch ()
Публикувано16.05.08 11:15



Здравейте, момичета!
Може ли и аз да се включа в клуба?
От вчера съм на диетата на Дюкан и се надявам да ми помогнете, поне с морална подкрепа.
35г, при ръст 176 - 82 кг, достигнати след второто раждане.
Много пъти съм се подлагала на диета, даже веднъж пазих подобна на тази и наистина отслабнах с 12 кг, но след закъснение на цикъла от 1 месец /1 месец ПМС/, си ги върнах бързо-бързо. Явно основната ми грешка бе, че не продължих... Сега мисля да не я повтарям.
Дано имам воля!
Само едно ме притеснява, понеже съм от малък град, не мога да намеря трици, мога ли да ги заместя с нещо друго?
И още нещо - преди време пих Слим кафе и ми действаше много добре - мога ли да ги комбинирам?
Накрая - да се похваля: въпреки, че се бях зарекла да не стъпвам на кантара поне 5 дена, не устоях. Резултата: -1 кг.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Bewitch]  
Автор bobi_dukan (нов човек)
Публикувано16.05.08 11:40



Здравей, Bewitch!
Радвам се ,че се присъединяваш към нас. Моето положение е идентично на твоето, с малки разлики / аз съм на 33г, започнах БВД на 04.03.2008 с тегло 76 кг при ръст 166 см , на режима на Дюкан съм от 01.04.2008 със стартово тегло 72,5 кг, а сега съм 65 кг/..Аз също напълнях доста след второто раждане, но от 01.04.2008, с помощта на Дюкан съм свалила цели 7,5 кг и се чувствам прекрасно.За този месец и половина около 7-8 дни бях в тотално нарушение на режима, ядях по много и от всичко.И въпреки това, сега нося дрехи с 2 размера по-малки от преди и съм по-амбицирана от всякога да сваля останалите 5 кг , които ми пречат.Също като теб мисля, че е особено важно не само да се достигне, а и да се запази желаното тегло. И ако живот и здраве, успея да сваля всичките 13 кг, ще трябва да съм в трета фаза поне 4 месеца. Дано да успея и да се справя, защото постигнатите резултати са видими и не искам да допусна да се върна отново на старите килограми.
Относно триците- потърси в диетичните магазини, наистина е малко трудно намирането им.Трябва да поразпиташ доставят ли им изобщо, кога очакват зареждане.Може временно да ги заместиш с пшеничени трици, но това е в краен случай.
Кафе можеш да пиеш спокойно по време на режима, стига да е без захар, сметана или пълномаслено мляко.А за кантара - и аз не мога да се въздържам и се тегля през ден.Пазила съм и други диети, но резултатите са били временни, дано сега да успея "да отслабна завинаги", което е мотото в книгата на д-р Дюкан.

. Продължавай смело напред и скоро ще видиш в огледалото една по-слаба, по-млада, по-самоуверена, по-щастлива и красива жена!
Успех на теб и на всички останали момичета на Дюкан!

Редактирано от bobi_dukan на 16.05.08 11:46.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: bobi_dukan]  
Автор Bewitch ()
Публикувано16.05.08 11:49



Благодаря ти, мила, за подкрепата!
Настина ми е нужна, защото не искам да казвам в къщи на близките си, че започвам диета. Страхувам се, че ще е поредният ми неуспешен опит и повод за подигравки, а и съм суеверна - не обичам да говоря за неща, преди да са факт...
Този път започвам диетата заради себе си и смятам, че това е правилният начин. А не заради съпруга ми, който постоянно ми натяква за пустите килограми /защото когато се омъжих бях с манекенски размери - 176/58кг.
Казаха ми за триците, че изчезват с невероятна скорост, явно доста жени я прилагат тази диета. За сега, докато ги намеря, ще пия зелен чай без захар, защото така или иначе имам проблеми с метаболизма, поне да се презастраховам.
Още веднъж ти благодаря за вниманието!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Bewitch]  
Автор insightflow (член)
Публикувано16.05.08 11:52



В отговор на:

А не заради съпруга ми, който постоянно ми натяква за пустите килограми



Ааааааааа
Ей такива неща ме изкарват от нерви...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: insightflow]  
Автор Bewitch ()
Публикувано16.05.08 11:55



Не само ме изкарват от нерви, но като се позамисля, ме карат да се съпротивлявам...
Нещо от сорта:
- Трябва да отслабнеш, каква беше преди.........
- Ти ще ми кажеш, много съм си хубава, ако не ти харесвам, много ти здраве....

При мен май правилното действие е:
- Много си хубава!
- Мислиш ли? Нееее, трябва да отслабна малко





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: Bewitch]  
Автор insightflow (член)
Публикувано16.05.08 12:04



Разбира се!


Явно си силна духом жена. Ако моят мъж ми говореше така, не знам как бих се сдухала...За щастие, дори когато бях прасе и сама го питах дали още ме харесва, отговорът беше: "За мен винаги ще си най-красива, ти си реши как да изглеждаш."
Имаш децата, имаш себе си - успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: insightflow]  
Автор bobi_dukan (нов човек)
Публикувано16.05.08 13:48



Скъпа, Bewitch!
Продължи с това начинание и го прави ЗА СЕБЕ СИ! За щастие аз имах и имам пълната подкрепа на съпруга си за този режим.Дори и той се включи за известно време в режима, но мисля,че не затова че е имал нужда да отслабне /тъй като си е изцяло в нормата/,а по-скоро за да прави това заедно с мен и по-този начин да ми помогне.Аз също се чувствах некомфортно и много пъти съм си мислела, че с тези килограми изглеждам ужасно в очите му /като се омъжих за него тежах 54 кг, но щом го погледна тези негови очи излъчват винаги любов. Сега се радва на постиженията ми, но не заради себе си, а защото вижда промяната в мен- със всеки свален килограм съм по-щастлива и по-усмихната, променям се положително и външно и вътрешно. След 10- тия свален килограм се наложи да сменя почти целия си гардероб, да изхвърля панталоните - "парашути" , дългите и широки блузи....Когато аз се радвах на всяка нова дреха и на това как изглеждам в нея, той също беше щастлив и горд с мен. И когато снощи му казах: "Искам да бъда красива само за теб", той отвърна " Ти винаги си била и ще бъдеш най-красивата за мен".Затова го обичам толкова много, дори след 15 години

.
А що се отнася до теб, съжалявам че ще те разочаровам : няма да можеш дълго да криеш,че си на режима, защото ще стане ОЧЕВИДНО. И тогава, когато мъжът ти започне да усеща чуждите мъжки погледи върху теб , ще разбере, че ти си най-красивата, най-желаната, единствената- неговата съпруга и майка на децата му.
Още веднъж, желая ти успех и чакам след време да се похвалиш със свалените килограми!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 9нови [re: bobi_dukan]  
Авторvayo (Нерегистриран)
Публикувано16.05.08 14:04



Здравейте!Днес съм особено щастлива,защото си купих пантолон с два размера по-малък!Чувството е страхотно-да не те гледа продавачката насмешливо и подигравателно да ти отговаря,че няма твоя размер!А за триците-аз си ги поръчах по интернет на адрес



Редактирано от Dorchester на 16.05.08 21:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.