Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 29.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Зелева супанови [re: keт]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано20.08.07 18:18



Пипер е. Да не си от Варненския край, защото май само ние си го наричаме пипер.



Тема Re: Зелева супанови [re: тpи]  
АвторBaba_ti (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 18:45



При варенето може да се сложи 1 с.л. олио, но не повече. И придобива нормален вкус



Тема Re: Зелева супанови [re: alekssi]  
АвторБaбa_ти (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 18:46



Царевица не се препоръчва. Не се изкушавай, а изтрай малко



Тема Re: Зелева супанови [re: Бaбa_ти]  
Авторkeт (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 11:15



Вчера направих супата, като при мен се получи гъсто ядене, но това е защото тенджерата ми е малка ... както и да е, пасирам резултата и го пия. Проблемът е, че стомахът ми се поду и се напълни с въздух, искам да кажа с газове и ме прави да се уригвам постоянно, даже ми се повръща ... Вкусът е ок, била съм вегетарианка 11 години, така че съм свикнала да ям безвкусни неща. Сложих целина, въпреки че рецептите по-горе се разминават в съставките ту с целина ту без целина ... През цялото време на диетата ли ще ми се пълни стомаха с въздух, че не е много приятно?





Тема Re: Зелева супанови [re: keт]  
АвторBaba ti (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 17:38



Целина НЕ СЕ използва. При по-малка тенджерка, прави дозата наполовина. Няма проблем. Не пасирай нищо, просто дъвчи добре. Успех!



Тема Re:Molq za spe6en otgovor :)нови [re: angels_zg]  
АвторLqLqLq (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 17:47



Na 4etv1rtiq den ot dietata se qde banan..Tova probvahte li go..?6toto da qde6 banani i da otslabne6 mn mn ne se vr1zvat mai

Molq vi ako ste gop pobvali kajete rezultata :)



Тема Re:Molq za spe6en otgovor :)нови [re: LqLqLq]  
АвторBaba ti (Нерегистриран)
Публикувано06.09.07 19:12



Всичко е изпробвано и работи много добре. Бананите помагат да преодолееш хипогликемичния пристъп и после всичко е наред. Можеш да се съмняваш



Тема Re: Зелева супанови [re: alekssi]  
Авторvenera (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 20:22



hmm mislq da q probvam i az no bez tezi dopulnitelni hraneniq dali 6te e po dobre ili ne (t.k. sled malko hrana organizma minava na "ikonomi4en rejim" i za tova s glad procesa na svalqne kato 4e li e malko po baven..)nqkoi da ima mnenie po tozi vupros?ili da pusna nova temi4ka





Тема Re: Зелева супанови [re: venera]  
АвторБaбa ти (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 12:59



По-добре спазвай посочената последователност при храненето по дни. Рецептата е изпробвана и действа. Не си прави свободни съчинения, рискуваш да сложиш повече кг, отколкото си свалила, като приключиш с диетата



Тема Re: Зелева супанови [re: Бaбa ти]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 15:02



Тази супа е най-гадното нещо, което съм опитвала!!! Смятам да издържа, макар че ми се повръща като я ям. Проблемът обаче е като при една от участничките във форума - корема ми е като балон, имам чувството че ще литна.
ВЪПРОСИ : -1.Мога ли да сложа сол на вкус
-2. Ще спре ли да се подува стомаха ми. За пояснение - имам гастрит.
Предварително ви благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.