Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:00 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Зелева супанови [re: Akashia]  
Авторdieti4nata (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 13:32



Аз си я правя вкусна с много магданоз и лимонов сок.И полезно и вкусно ;) Освен това я ям само пасирана - иначе ми е много блудкава, а и не ми е удобна за ядене в службата.



Тема Re: Зелева супанови [re: poly77]  
Авторannykz (Нерегистриран)
Публикувано15.06.07 21:52



Уникална диета. Това е единствената диета с която успях да отслабна трайно. За една седмица свалих точно 6,750 кг , и се чувствах страхотно .Жизнена и енергична. Ако диетата се спазва абсолютно точно трябва да се свалят около 7 кг.



Тема Re: Зелева супанови [re: Akashia]  
АвторMepи-Лy (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 13:10



Ще ви кажа моята рецепта за тази супа.на мен тя много ми харесва,с нея свалих за 1 месец 5кг и продължавам,като почивам по 1-2 дни между отделните цикли и отвреме на време правя разтоварващ ден.
Ето ви моята рецепта:
1/2 малка зелка
2 големи моркова
1 голяма глава лук/може да се добави и нарязан на дребно зелен лук,но накрая с магданоза/
1 суха чушка/за вкус/или 2 зелени чушки-може и двете
1/2 консерва зелен боб/или пресен-2 шепи предварително бланширан/
1/2 консерва домати/или 2 големи пасирани домата/
2 бульончета"Костиля"
1с.л.вегета
магданоз
Приготвя се по стандартния начин за варене на супа,като първо се слагат зелето,чушките,лука,после сварения зелен фасул и доматите,заедно с вегетата,а 5 минути преди края на варенето- двете кубчета бульон.След като я свалите от котлона-наситнени перца зелен лук и магданоз.Това е.Правила съм я с гъби,вместо със зелен фасул,също става-и като ефект,и като вкус.
При мен също това е единствената диета,която дава резултат,но също тичам всяка сутрин по 6км.Успех на всички!



Тема Re: Зелева супанови [re: zelka]  
Авторbamza (Нерегистриран)
Публикувано03.07.07 19:22



Здравейте!!
Днес е последният ми ден от тази диета. Резултатът - 4 кг за 7 дни без кой знае какви ограничения. Критичният ден е 3-ият, после е лесно. Особено, ако не обичате месо. Аз бях голяма любителка на месото, но след тази диета почти се отказах от нега.
Помага!!!
Пробвайте.



Тема Re: Зелева супанови [re: bamza]  
АвторBaba ti (Нерегистриран)
Публикувано12.07.07 19:36



Истинската рецепта за тази супа е публикувана английско медицинско списание през 2001 година - прилагана е в клиника за сърдечно болни за бързо сваляне на наднормено тегло. Ето съставките й:

1 средно голяма зелка
3-стръка праз лук или 3-4 глави червен лук
3-4 месести чушки (най-добре червени)
3-4 белени домата, може дом. пюре или дом.сок
1 връзка магданоз, сол, къри, черен пипер - на вкус

Начинът на приготвяне е посочен по-горе и схемата за хранене - също.
Не се използва морков, зелен фасул и всякакви други подобни зеленчуци, защото съдържат захари или са от бобовите.

Ако се придържате строго към рециптата и схемата, то имате реалните шансове да свалите наистина посочените килограми.

Диетата се прави една седмица, три дни се почива, отново една седмица. След това един месец се приема нормална храна, но без да се прекалява.
И след това отново две седмици. Това е с цел организмът да свикне с новите си параметри. После два месеца без да се прекалява и т.н.

Прилагам я от 3-4 години, защото за 3 месеца качих 35 кг и по никакъв друг начин не можех да ги сваля. Сега съм в добра форма, след 10-тина дни ще я започна отново.
Свалените килограми не се връщат лесно. Но човек трябва да спазва много точно рецептата и схемата на хранене.

Желая успех на всички, които искат да я използват. Има ефект и действа много добре на организъмчето ви.



Тема Re: Зелева супанови [re: zelka]  
Авторalekssi (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 22:47



prochetox mnogo za tazi dieta,no ne razbrax moje li da se iade med po vreme na dietata.imam predvid chai vmesto sas zaxar s med ili papesh s med na primer moje li?



Тема Re: Зелева супанови [re: alekssi]  
Автортpи (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 14:20



В супата след като се свари може ли да се капне малко зехтин.



Тема Re: Зелева супанови [re: alekssi]  
АвторДopи (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 16:38



може мед в 4ая...



Тема Re: Зелева супанови [re: Baba ti]  
Авторkeт (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 23:04



3-4 месести чушки (най-добре червени)

какво значи месеста чушка - пипер ли е това или дълга чушка, последните са най-често лютиви.



Тема Re: Зелева супа [re: Дopи]  
Авторalekssi (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 10:35



zapochnax dietata i veche sam na vtori den ,kogato se iadat zelenchuci ,a v kashti ni pratixa straxotni presni carevichki-dali da gi broia kam zelenchucite i dnes i utre da xapna po edna ili e po-dobre da ne se izkushvam?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.