Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: valq]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 16:47



zdravei valq!
i az samata te parva zapochvam s prozedurata za otslabvane s reduktil ot 15mg.
bi li mi obesnila kak prpticha edin tvoi den .... ili taka da go kaja kakvo qdesh prez denq ta takiva dobri rezoltati si postignala s tozi produkt ...
molq ti se napishi mi edno tvoe menu na den...
predvaritelno ti blagodarq



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: pepka]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 00:14



момичета редуктила не е 157лв. 28 хапчета струват 48,90 лв това е за 1 месец аз съм от варна и съм много доволна от лекарството.преди ходех на фитнес всеки ден , не ядях почти нищо и си стоях на същите килограми .когато го започнах си продължих същия режим и още първата седмица отслабнах с 4 кг. в следващите 2 месеца с още 3 килограма от тогава не съм мърдала на килограми но дрехите ,които не ми ставаха преди 1 година са ми ок.може би килограмите не спадат поради трупането на мускулна маса от фитнеса.въпреки че не спадат килограмите, обиколката на талията и ханша постоянно се намаля.във момента съм висока 164см и тежа 61кг , а преди да започна да го пия бях 68кг.





Тема Преди 3 години,нови [re: мими]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано06.03.08 11:01



когато писахме по темата, беше наистина доста скъпа алтернатива на спорта.

Държа да отбележа, че редуктил работи, като силен антидепресант, увеличава чувството за ситост и повишава нивата на хормони, като епинефрин, серотонин и ендорфин, които от своя страна ускоряват общо обмяната на веществата и енергичността.

Нека не се забравя обаче, че действието му е, като да се приемат Ксанакс и Золофт в комбинация и тялото може да развие зависимост при продължителен прием.

Добре е, преди човек да се нагълта с такива хапчета да си поговори с лекар.



Тема Re: Преди 3 години,нови [re: martyr]  
Авторot4aqna (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 11:34



ot 20 dni sam na reductil i sam -3.5kg.Normalno li e?Smqtam da prodalja o6te 1 mesec.Kakav rezultat da o4akvam?Iskam da svalq o6te 5-6kg,soazvam i niskovaglexidratna dieta.Trqbva li da ima pauza mejdu parvata i vtorata opakovka Reduktil?Molq,pi6ete mi! Ot4aqna sam,a e tolkova vajno da gi svalq tezi ujasni kilca Sega sam 67.5kg i ujasno mi tejat



Тема Re: клиника по метаболитни заболяваниянови [re: martyr]  
Автор batira81 (непознат )
Публикувано19.04.08 15:22



Наистина е хубаво да се консултирате с лекар преди да запо4нете ле4ение с Редуктил,зашото това лекарство не се изписва на всеки,иначе може да има големи последствия за зравето ви.Аз лично сам се консултирала и ми го изписаха и сега сам го започнала и за 3 дни без да гладувам сам сжалила половин килограм.е не е много защото имам да свалям доста но поне е нещо като за начало.Късмет на всички в борбата с килограмите.



Тема Аз вече никога не бих си го купила!нови [re: нyждaeщa ce oт cъвeт]  
АвторKukita (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 23:21



Не знам колко струва в момента редуктила, но преди няколко години наистина беше около 150 лв. Тогава се подведох по агресивната рекламна кампания и започнах да го вземам. Лекарството явно наистина е много силно, атакува по някакъв начин усещането за глад и много лесно по време на вземането му се спазва диета. Проблема при мен обаче беше в появата на сърцебиене и световъртеж, които определено са плашещи. Да не говорим, че въпреки това се бях заинатила и два месеца стрикто го пих. И въпреки много високата си цена ( почти цялата ми заплата отиваше за него, да е жив и здрав мъжът ми, че ме изтрая), редуктилът нямаше кой знае какъв ефект за това време - около 2-3 кг. И когато го спрях се появи изключителен йо-йо ефект - бързо възстанових теглото, но за съжаление се озовах с 4 кг в плюс

. Така, че определено не го препоръчвам.



Тема Re: Аз вече никога не бих си го купила!нови [re: Kukita]  
АвторKukita (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 09:25



A hodi li na lekar predi da si dade6 parite za Reduktila.Zashtoto lekarstvoto ne e za vseki.Hodi se na lekar,pravqt se pylni isledvaniq,snimka ,hormoni ,i o6te edni i 4ak togava lekar precenqva dali si v sysytoqnie da go pie6.Az go piq i do sega ne sam imala nikakvi strani4ni efekti osven ot vreme na vreme suhota v ustata....ama tva da mu e ,vse pak e lekarstvo a ne bonbonki.Kysmet



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: нyждaeщa ce oт cъвeт]  
Авторdeci (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 19:57



za men ne si struvashe. pih go, obache v edin moment veche ne mi pritapiavashe apetita y si yadiah normalno. posle minah na beta3 sbelt s umereno hranene y dvigenie y nakraya sacisbelt. svalih obshto 37 kg.
pozdrav!



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: нyждaeщa ce oт cъвeт]  
Автор QueenOfRain (****)
Публикувано28.04.08 11:14



Ами не, съвсем определено не си струва. Всички препарати за отслабване са вредни, без изключение. Не ставайте лековерна жертва на маркетингови трикове!



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: deci]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано29.04.08 11:23



сега остава да почнеш да пишеш на български, и да обясниш какво е бета3 сбелт и сакисбелт и цена няма да имаш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.