Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 19.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Редуктил - струва ли си 157те лв.?  
Авторнyждaeщa ce oт cъвeт (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 15:37



Дали някоя от вас момичета е ползвала Редуктил и с какъв ефект? Въпросът ми е свързан с така наречената програма ' да отслабнем заедно' , която в интерес на истината ми се струва като нещо подобно на общонационална рекламна кампания на 'Редуктил'. Та в тази връзка искам да ви попитам дали си струва даването на 157лв. за 24 таблетки редуктил от 15мг.? Как мислите?



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: нyждaeщa ce oт cъвeт]  
Автор rhemedios (пиле шарено)
Публикувано11.05.05 17:58



Тази кампания не беше ли с 'Ксеникал'?
Или може би са едно и също нещо?
Както и да е,мисля си че това е евтин рекламен трик-
не знам за малоумни ли ни мислят, наблъскали сайта с
диети, упражнения и т.н. То е ясно, че ще отслабнеш
и без да даваш 157 лв.




Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: rhemedios]  
Автор Akashia (oceansoul)
Публикувано11.05.05 18:16



Това ми напомня на антицелулитния гел на Avon :)
отдолу с малки букви пише - гелът действа само в съчетание със спорт и диета :)

Докато опитомените пеят в свободата си ,дивите летят ...


Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: нyждaeщa ce oт cъвeт]  
Автордeй (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 17:33



може би.



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: дeй]  
Автормopo (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 00:47



ами заслужава си парите.на кутийката пише ,че е за лечение на болестно наднормено тегло.действа на хипоталамуса,като намалява до минимум чувството на глад.особенно към тестени и сладки изделия.пие се не повече от 12 13 месеца и няма йо йо ефект.тестван е.и аз самата съм го ползвала.за една год смъкнах 17 кг.а последващата още 7.на запад се дава само с рецепта понеже е много силно лекарствено средство и може да има странични ефекти.



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: мopo]  
АвторDori (Нерегистриран)
Публикувано15.02.07 14:10



kakvi moje da sa strani4nite efekti....zasqgat li 4erniq drob.Pila sam kakvo li ne,no tova o6te ne sam.Nevqrvam da pomaga bez sport.



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: Dori]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано15.02.07 14:20



Действа без проблем и без спорт и диета, но темата е от преди 2 години и цената вече не е същата, която се обсъжда.

Виж в страницата на продукта на Български се обяснява защо работи. Има антидепресивен и термогенериращ ефект. Няма начин да не отслабнеш.

Замисли се, колко лъчезарни щастливи шишковци познаваш

. Аз нула. Депресията и килограмите са някакъв ужасен порочен кръг. Едното води до другото, то от своя страна увеличава първото ... побеждаваш лошото настроение със натъпкване със сладкиши, те от своя страна ти увеличават килцата, виждаш се в огледалото, намръщваш се ... следиш ли ми мисълта? Трябва да се мисли позитивно, когато искаш да отслабнеш.



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: martyr]  
АвторЛeлe.. (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 12:34



Що за глупост?!?
Често пъти, шишковците са доста по-лъчезарни от анорексичните. ;)
Има мноооого медикаменти, които имат антидепресивен ефект.
Има много медикаменти, които имат термогенен ефект.
Колко му е да комбинираш ефедрин и кленбутерол....
С малката забележка, че това ще ти разгони фамилията, пък ако оцелееш, може и да се радваш на -5 кила, докато тсе опитват да те съвземат.

Всъщност, имаш много интересна теория за наднорменото тегло. :D

Попитали един овчар, как така самолетите, не падат от небето, а той поглеждайки към един самолет в небето, рекъл и отсекъл -
- Те са малки и за т'ва.



Та и ти така...

Иначе за позитивното мислене си права.

PS Моля ви се, недейте да изпадате в заблудата, че дори и да свалите някой друг килограм благодарение на някоя отрова, докато сте яли боклуци и сте си седяли на задниците, то това не ви се е върнало двойно.



Тема Ако се надрусаш с Ефедрин,нови [re: Лeлe..]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано07.03.07 14:13



и добавиш Кленбутерол ще си взривиш сърцето.

Шишковците са добрички, а не лъчезарни ... има си обяснение и за това.

И не, не съм "права" а съм "прав". В този форум пишат и мъже.



Тема Re: Ако се надрусаш с Ефедрин,нови [re: martyr]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано08.03.07 14:07



Е стига де , аз и когато тежах над сто кила пак си бях много весела и лъчезарна ... въобще не ми пречеха килограмите на настроението .
Честно казано сега съм по намусена , защото постоянно трябва да се ограничавам , за да не се върна на старите килограми .
Единствения начин по който се успокоявам сега е пазаруване ... дрешки .
И да отбележа това е абсолютен мит , че дебелите са "добрички " - определено си бях и тогава и сега с " характер " !





Тема Абе добрички сме :-)нови [re: fenixx]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано08.03.07 14:23



и лъчезарни и весели. Сигурно заради многото излишна енергия от диетите и спорта.

Аз съм замръзнал на 90 кг и не мога да мръдна надолу. Спирането на фитнеса преди 3 месеца ми проигра кален номер.

Според диетолозите, които изчитам в момента, ако задържиш 6 месеца едни килограми, тялото ти "ги запомня" и се стреми към тях, независимо от приема на храна ... много интересна теория.

Сега остава да стигна 80 кг и да ги запазя 6 месеца





Тема Re: Абе добрички сме :-)нови [re: martyr]  
Автор fenixxМодератор (scorpio)
Публикувано10.03.07 01:03



А според една още по мрачна теория , трябва да запазиш постигнатото за същия период от време през , което си бил пълен .
Аз си бях дебеличка до 23 ми година ... сметни колко време трябва да съм на задържаща диета





Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: Лeлe..]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано12.05.07 21:48



Пила съм го преди време и ми помогна да сваля доста килограма но както прочетох и друго мнение когато го пих за втори път свалих по-малко. За разлика от други "магии"за отслабване Редуктила постига донякаде най-важното нещо а то е да загибиш апетит към сладкото и да се храниш значително по-малко.Ако имаме време да комбинираме това вожно постижение и с малко фитнес резултатите наистина може да са по- добри.



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: cиcи]  
АвторDundi (Нерегистриран)
Публикувано13.05.07 20:03



Iskam da vi kaja 4e az ka4ih nad 15 kg.Ispadnah v takava depresiq ,4e dori ot neq nemoga da hodq na fitnes, zashoto nqmam hus.Ot dnes po4nah da igraq gimnastikata na Sindi Krauford.Svalih 2 kg. za edin den.Tova se slu4i blagodarenie na gimnastikata i leko menu na salata.Gimnastikata e super ,mnogo sum dovolna.Probvaite q.Znam 4e edin den nisho ne e ,no takuv efekt nikoga ne sum vijdala sprqmo kantara.



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: нyждaeщa ce oт cъвeт]  
Авторpeдykтилka (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 19:34



Да,стръва си парите.Пих Редуктил и бях много доволна от резултата.Не мога да пазя диети и нямам време за фитнес,така 4е за мен Редуктила се оказа перефктният вариянт.И не са верни глупостите дето ги пишат ж нета,4е падала косата и т.н



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: peдykтилka]  
Авторroni (Нерегистриран)
Публикувано06.02.08 10:11



Здравейти!
Колко време е необходимо да се пие редуктил за да се очаква някакьв ефект?



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: roni]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано09.02.08 23:44



Определено не е безвреден.






Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: firrst]  
Авторvalq (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 22:37



reduktil ne struva 157 leva,a 70 leva za 30 dena ot 15 ml.i go piq ve4e tri meseca i sam svalila 15 kg.i ne sam umrqla.ne znam dali e bezvreden ili ne,no toi i vazduha ve4e ne e bezvreden nali?





Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: valq]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано23.02.08 13:06



pro6tavaite za agresivnoto mnenie,no iskam da spodelia sobstvenoto si vijdane po vuprosa s otslabvaneto,a imenno,4e ako ne si gotov da umre6,но да отслабнеш,независимо дали средството би било Редуктил,повръщане,претрениране или глад до припадък,то тогава няма никакъв смисъл да се започва и само да си чешете езиците тук във този форум!
Повечето пълни хора нямат ясна представа за количеството хрна,което изяждат и колко по-малко всъщност трябва да е то,просто храненето им е напълно неосъзнато,както и не предполагат колко много трябва да дадат от себе си,за да имат хубава форма и добри килограми...........
Не познавам нито един човек,който да е отслабнал успешно и завинаги със здравословен начин на живот и хранене,както и с фитнес 2-3 пъти в седмицата......,ако сте избрали да отслабвате чрез спорт трябва да го првите всеки ден по 2 часа и то на кардио уреди,възможно най-изморителните и гадни,ако ще го правите чрз неядене,то наистина трябва или яко да драйфате или да припадате по улиците,но друг начин няма момичета не се заблуждавайте,другото е само за да съществуват такива места ,където разни бивши и настоящи дебеланки да се правят на компетентни ( разбира се не изключвам и себе си) ;)



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: нyждaeщa ce oт cъвeт]  
Автор pepka (непознат)
Публикувано23.02.08 13:47



а някой пил ли е фемимодел, рекламите са му много, но дали въобще помага



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: valq]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано24.02.08 16:47



zdravei valq!
i az samata te parva zapochvam s prozedurata za otslabvane s reduktil ot 15mg.
bi li mi obesnila kak prpticha edin tvoi den .... ili taka da go kaja kakvo qdesh prez denq ta takiva dobri rezoltati si postignala s tozi produkt ...
molq ti se napishi mi edno tvoe menu na den...
predvaritelno ti blagodarq



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: pepka]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано06.03.08 00:14



момичета редуктила не е 157лв. 28 хапчета струват 48,90 лв това е за 1 месец аз съм от варна и съм много доволна от лекарството.преди ходех на фитнес всеки ден , не ядях почти нищо и си стоях на същите килограми .когато го започнах си продължих същия режим и още първата седмица отслабнах с 4 кг. в следващите 2 месеца с още 3 килограма от тогава не съм мърдала на килограми но дрехите ,които не ми ставаха преди 1 година са ми ок.може би килограмите не спадат поради трупането на мускулна маса от фитнеса.въпреки че не спадат килограмите, обиколката на талията и ханша постоянно се намаля.във момента съм висока 164см и тежа 61кг , а преди да започна да го пия бях 68кг.





Тема Преди 3 години,нови [re: мими]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано06.03.08 11:01



когато писахме по темата, беше наистина доста скъпа алтернатива на спорта.

Държа да отбележа, че редуктил работи, като силен антидепресант, увеличава чувството за ситост и повишава нивата на хормони, като епинефрин, серотонин и ендорфин, които от своя страна ускоряват общо обмяната на веществата и енергичността.

Нека не се забравя обаче, че действието му е, като да се приемат Ксанакс и Золофт в комбинация и тялото може да развие зависимост при продължителен прием.

Добре е, преди човек да се нагълта с такива хапчета да си поговори с лекар.



Тема Re: Преди 3 години,нови [re: martyr]  
Авторot4aqna (Нерегистриран)
Публикувано23.03.08 11:34



ot 20 dni sam na reductil i sam -3.5kg.Normalno li e?Smqtam da prodalja o6te 1 mesec.Kakav rezultat da o4akvam?Iskam da svalq o6te 5-6kg,soazvam i niskovaglexidratna dieta.Trqbva li da ima pauza mejdu parvata i vtorata opakovka Reduktil?Molq,pi6ete mi! Ot4aqna sam,a e tolkova vajno da gi svalq tezi ujasni kilca Sega sam 67.5kg i ujasno mi tejat



Тема Re: клиника по метаболитни заболяваниянови [re: martyr]  
Автор batira81 (непознат )
Публикувано19.04.08 15:22



Наистина е хубаво да се консултирате с лекар преди да запо4нете ле4ение с Редуктил,зашото това лекарство не се изписва на всеки,иначе може да има големи последствия за зравето ви.Аз лично сам се консултирала и ми го изписаха и сега сам го започнала и за 3 дни без да гладувам сам сжалила половин килограм.е не е много защото имам да свалям доста но поне е нещо като за начало.Късмет на всички в борбата с килограмите.



Тема Аз вече никога не бих си го купила!нови [re: нyждaeщa ce oт cъвeт]  
АвторKukita (Нерегистриран)
Публикувано24.04.08 23:21



Не знам колко струва в момента редуктила, но преди няколко години наистина беше около 150 лв. Тогава се подведох по агресивната рекламна кампания и започнах да го вземам. Лекарството явно наистина е много силно, атакува по някакъв начин усещането за глад и много лесно по време на вземането му се спазва диета. Проблема при мен обаче беше в появата на сърцебиене и световъртеж, които определено са плашещи. Да не говорим, че въпреки това се бях заинатила и два месеца стрикто го пих. И въпреки много високата си цена ( почти цялата ми заплата отиваше за него, да е жив и здрав мъжът ми, че ме изтрая), редуктилът нямаше кой знае какъв ефект за това време - около 2-3 кг. И когато го спрях се появи изключителен йо-йо ефект - бързо възстанових теглото, но за съжаление се озовах с 4 кг в плюс

. Така, че определено не го препоръчвам.



Тема Re: Аз вече никога не бих си го купила!нови [re: Kukita]  
АвторKukita (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 09:25



A hodi li na lekar predi da si dade6 parite za Reduktila.Zashtoto lekarstvoto ne e za vseki.Hodi se na lekar,pravqt se pylni isledvaniq,snimka ,hormoni ,i o6te edni i 4ak togava lekar precenqva dali si v sysytoqnie da go pie6.Az go piq i do sega ne sam imala nikakvi strani4ni efekti osven ot vreme na vreme suhota v ustata....ama tva da mu e ,vse pak e lekarstvo a ne bonbonki.Kysmet



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: нyждaeщa ce oт cъвeт]  
Авторdeci (Нерегистриран)
Публикувано25.04.08 19:57



za men ne si struvashe. pih go, obache v edin moment veche ne mi pritapiavashe apetita y si yadiah normalno. posle minah na beta3 sbelt s umereno hranene y dvigenie y nakraya sacisbelt. svalih obshto 37 kg.
pozdrav!



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: нyждaeщa ce oт cъвeт]  
Автор QueenOfRain (****)
Публикувано28.04.08 11:14



Ами не, съвсем определено не си струва. Всички препарати за отслабване са вредни, без изключение. Не ставайте лековерна жертва на маркетингови трикове!



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: deci]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано29.04.08 11:23



сега остава да почнеш да пишеш на български, и да обясниш какво е бета3 сбелт и сакисбелт и цена няма да имаш...



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: Blake]  
Авторdeci (Нерегистриран)
Публикувано01.05.08 16:30



извинете ме за латиицата. оооо, съжалявам. вероятно съм имала проблем с клавиатурата.
бета3 сбелт и сасисбелт са добавки за подпомагане на отслабването. аз стартирах от 114 кг. в момента съм 79.
как започнах?
умерено хранене и умерено движение. ясно е, че с такива начални кг просто нямаше как да е по-интензивно движението. първата ми добавка, с която започнах беше бета3 сбелт. тогава още не бяха пуснали сасисбелт. пих я доста. в началото бях супер стриктна и всеки ден пиех по две дози бета3 сбелт, както се препоръчва. после минах на по една, а накрая само в периодите, в които виждах, че почвам да задържам и кантарът да не помръдва.
със сасисбелт успях да отключа едно отслабване от 5 кг за три седмици, което много ме мотивира да продължа. много силно подтиска апетита. в началото пиех по две, а после по едно флаконче. още съм на по едно. ефектът се наслагва във времето. тоест в началото мислиш, че подтискането на апетита е моментно, но след това с всеки изминал ден си даваш сметка, че ти се яде по-малко.
продуктите се внасят от една фирма "Активмед" и са испански.
ако имате някакви въпроси за моя личен опит, с удоволствие ще ви напиша.
и пак ме извинете за латиницата.



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: deci]  
Авторsammar (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 22:10



страхотни резултати!пише повече за тези флакончета-как се взимат и колко струват.предварително благодаря



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: sammar]  
Авторdeci (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 22:15



Това са едни големи кутии, с по 20 флакона. Струват 31 лв и нещо. В началото се пият по два флакона дневно, разтворени в голяма чаша вода. Пие се половин до един час преди основно хранене (обяд или вечеря при мен). После можеш да минеш на поддържаща доза от по един флакон дневно, според това как ти се е повлиял апетитът. Поръчва се в аптеките. Ето ти линк:
http://www.activemed.medicinebg.com/index.php?option=com_content&task=view&id=51&Itemid=1



Тема Re: Редуктил - струва ли си 157те лв.?нови [re: deci]  
Авторsammar (Нерегистриран)
Публикувано07.05.08 06:09



благодаря за отговора.прочетох и доста добре звучи.ох направо незнам вече днес като отида в аптеката какво чудо да си купя.аз редуктила го пия вече 3 месеца и да си кажа съм доволна-започнах 84кг. а сега съм 68кг.трябват ми още 10кг. поне/висока съм 160см./ама със сигурно като го спра ще си взема този продукт ама мисля да пия редуктила още 1м.,че да не отиде на вятъра постигнатото.лошото е ,че не съм тренила въобще и като вкл. и спорт ще го спра.четох,че е хубаво да се пие поне 6м. за да има ефект.успех и на теб




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.