Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема а бе хора за кирилица да сте чували? [re: Chelindrea]  
Автор Petyata (на тръстиката)
Публикувано02.06.04 14:46



???????????????????
Имаме си кирилица хей. Ако има проблем с PC-то ползвайте KREDOR

Не дразнете клетката лъвът е паянтов


Тема Re: za otbora na nwd [re: Tz]  
Автор Cornflake girl (разсеян)
Публикувано02.06.04 14:51



Аз шоколадовите диети, диетите на кафе и цигари, на плодове /и педесетачка за дезинфекция:)/, които хората предприемат без халхабер да си имат как се прави и защо и без да са се опитали да вникнат съвсем малко под повърхността на идеята за сваляне на кила ги причислявам към неразумните/безсмислените/нездравословните/опасните или както искаш там ги наречи...
В този смисъл ...май си прав, трябва да пишем поне още един отбор - на некомпетентните и нежелаещите да мислят ;)))
А уринотерапията - бих я сложила по-скоро към твоя вражески отбор , като метод за лечение в алтернативната медицина.



Тема Re: za otbora na nwd [re: viper]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано02.06.04 17:04



Посочи ми къде налагам нещо на някого!

Ти постигаш ли целите си?
Аз постигам ли целите си?
Те постигат ли целите си?

Това са въпросите. Аз постигам моите.

Да, животът е низ от избори. Избирайте.
Само ще ви кажа, че супер-маркета не е по-добър от една бакалиика с необходимото.

Живейте си живота, въздух и земя има за всички.





Тема Re: za otbora na nwd [re: Cornflake girl]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано02.06.04 17:14



Разномислието е елемент на еволюцията. Пъстротата подпомага подбора. Едни продължават, други отпадат.
Равенството е отопия.

Така че не се притеснявайте, че има отбори. Има печеливши и губещи отбори.
Има отбори в 3-та дивизия, които си имат фенове. Това е живота.
Неможе всички да са фенове на шампиона. Хубаво е да има и лузъри, нали ви обясних.





Тема Re: za otbora na nwd [re: Spidercho]  
Автор Duhche ()
Публикувано02.06.04 17:47



Добре де .. не разбирам защо трябва да има отбори?!? И защо трябва да има универсална диета - било то НВД или вегетарианство (в случая) или каквото и да е друго...
До толкова, доколкото всички сме различни, всеки за себе си може да си изгради най-добрата диета или режим на хранене, или както искате го наречете.. като разбира се се придържа към принципи от тази или онази общоизвестна диета...
Аз лично за себе си си намерих златната среда :) не е толкова трудно.. Всеки познава тялото си и знае от какво се чувства добре и какво не му понася.. има ли смисъл да сте на НВД ако не понасяте месо или да не ядете месо, ако не можете без него :) ... Аз си спазвам принципи и от НВД и от вегетарианство и се чувствам страхотно :) ...
Не знам защо се карате само кое било най-добро, кой бил фанатик и кой не знам си какъв :) .... Според мен няма най-добра или най-лоша диета, нито (малко се повтарям) универсална диета, нито само добра или само лоша диета :) Всеки начин на хранене си има своите предимстава и недостатъци - нали точно това е смисъла на диетата - тя ограничава нещо за сметна на друго..
Затова малко по-задълбочено ако всеки се вгледа в себе си ще може да види във всичко най-полезното за собствения си организъм .. а не само да изтъква грешки и недостатъци ..



Тема Re: za otbora na nwd [re: Duhche]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано02.06.04 23:31



Аз не се карам с никого.
Това дето тялото усещало, обикновено е празен довод. Всичко е навици.
Хората са много повече еднакви, отколкото различни. Различават ги предимно навиците им.

С НВД доста народ около мен постига това, което не е постигнал с нищо друго - вегетарианство, глад, череши, фишни, марули и банани ... и химия тоже. Това го виждам, това са релани хора. Всеки може да ми пише тук всякакви неща, да ми пейства текстове всякакви и т.н.
Тоест, аз на този етап смятам НВД за оптималния вариант. НВД не е някаква константа, НВД са принципи, а не меню.





Тема Listen to your body [re: Duhche]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано03.06.04 01:05



They keep telling us to get in touch with our bodies. Mine isn't all that communicative but I heard from it the other day after I said, "Body, how'd you like to go to the six o'clock class in vigorous toning?" Clear as a bell my body said, "listen bitch... do it and you die."



Тема Re: za otbora na nwd [re: Spidercho]  
Автор Duhche ()
Публикувано03.06.04 10:09



ех.... :)))
Радвам се за народа и за теб :) ..
Но просто няма как да го наложиш това за всички на всяка цена... колкото и да е добро според теб..
А това за еднаквите - да ме извиняваш много :))))
Whatever... ще дойда някой ден да ме измериш като Миленка.. да видиш, че и без НВД става ... Или може би аз да видя че не се получва съвсем.. ...



Тема Превод в ефир [re: no_bs]  
Автор Raja ()
Публикувано03.06.04 10:59



Понеже не всички в този клуб владеят езика на Шекспир, превеждаме думите на no_bs:

"Писна ми от тази нисковъглехидратна диета! Изучавайки внимателно постингите на АЗ_ стигнах до извода, че десетина дни на череши ще ми дойдат много добре. Започвам сериозно да се замислям върху възможността да прегърна идеите на вегетарианството. Днес в 6 часа спирам мръвките, квот било било! А дали пък да не си въведа и ден за гладуване... примерно петък"

Бъдете снизходителни, ако откриете дребни неточности - все пак не съм завършил Английска филология. Преводът има подчертано художествен характер и не претендира за дословност.




Тема Re: Превод в ефир [re: Raja]  
Автор Tz (joyful)
Публикувано03.06.04 11:07



Превода има нахално-кретенски характер, категорично опровергава твърденията на не един и двама вегетарианци пишещи тук, относно собствената им същност, като по брилянтен начин затвърждава подозренията за неизживяни комплекси сред членовете на въпросното "братство"!

We have to agree to disagree



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.