Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 28.04.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема успешни резултати от Atkinsнови  
АвторJust a Girl (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 22:55



Здравейте!
Тъй като навсякъде има ОБЩА информация за тази диета и нищо по-конкретно като меню, искам да помоля всички преминали началните фази да споделят едно примерно дневно меню. Най-малкото това ще улесни много хора - хем няма да се съмняваме дали е ефикасно, тъй като вече е изпитано, хем няма да се чудим какво да ядем :-)
Благодаря на всички, които споделят успехите си и окуражават останалите :-)



Тема Re: успешни резултати от Atkinsнови [re: Just a Girl]  
Автор malkia ()
Публикувано02.07.03 23:15



W zawisimost ot fazata (te sa 4 obshto) ima razlichni menuta.

Purwata faza (dve sedmitzi - do njakolko mesetza) - 20 grama wuglehidrati na den maximum!

Eto kakvo mi beshe menuto vchera (Az sum 190cm/300lbs w momenta, bjah 310lbs predi tri sedmitzi. Atkins mi e purwa sedmitza):

1. Zakuska
Tri burkani jajtza sus tri parcheta bekon (i nishto drugo!)

2. Obed
Pileshka nadenitza (sausage) sus dve jajtza

3. Vecherja
"Think Thin Lowcarb Chocolate Bar" ->

- prosto po sluchainost gi namerih wchera wuw Trader's John.


Wse pak ne ti preporuchwam mnogo jatza (Atkins nishto ne kazwa za tova - lichno moe nabljudenie) - naprimer wchera na obed trjabwashe riba ili samo pile da wzema - prosto ne se usetih.

Osven tova - wzimam multivitamini - zasega samo edna tabletka na den - no trjabwa da mina do tri - no experimentiram da widja kak shte mina.

I mnogo woda - mnogo! - nad 2 litra - inache shte se zapechesh! (seriozno) - dori az sum w momenta - i shte trjabwa da si kupuwam tova "psyllium husks" - koeto kakto pisa gal, e seme samo sus celuloza - a poslednata pomaga pri zapek.

+trenirovki, ili bjagane/tichane/karane na kolelo (az pravja samo purwoto - za poslednite sum oshte tezhuk)



Тема Re: успешни резултати от Atkinsнови [re: Just a Girl]  
Авторблoнди (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 23:23



Аз май съм най-напред от всички, вече съм на фаза 4. Свалих първите 12 кг. за 2 месеца и 3 за последния, като вече ям много повече неща. Отначало на закуска ядях омлет от 2 яйца, с шунка, зелен лук и натрошено сирене. Обяд - пилешка пържола със салата от 1 малък домат, краставица и малко маруля, лимонов сок и зехтин. Към 4 много огладнявам, затова хапвам рулца от шунка, сирене крема и краставица или кренвирш, запечен с кашкавал. Вечер - пиле, риба или пържола с гъби с масло, задушени тиквички и салата. Важното е - ако си гладен, яж. Нещо от разрешените неща, парче сирене или кашкавал, месце някакво. Но след първите 3-4 дни апетита много намалява. Мисля и че стомаха ми се сви и сега мога да хапвам съвсем по малко. На всички пожелавам успех!



Тема Re: успешни резултати от Atkinsнови [re: блoнди]  
АвторJust a Girl (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 08:13



Благодаря ви!
Сега започнах да се ориентирам за какво става въпрос :-) Проблемът е, че нямам книгата и ще се надявам на съвети от вас. Ходих на сайта, но там не ми се стори, че има нещо конкретно!
Стискайте ми палци



Тема Re: успешни резултати от Atkinsнови [re: Just a Girl]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 08:58



Аз започнах вчера! Чувствам се добре! Не успях да намеря витамините!
Just a girl можем да поддържаме връзка и да си даваме кураж - когато не си сам е по-леко!



Тема Re: успешни резултати от Atkinsнови [re: Just a Girl]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано03.07.03 09:54



закуска:
1 варено яйце или 1 кренвирш или омлет /при мен закуската е малка, защото не съм свикнала да ям сутрин/

обяд:
1 пържола /всякакво месо/ с 1/2 домат, 1 корнишон, малко босилек
или наденица, или кренвирши браво с кашкавал /на кренвиршите браво има етикет какво съдържат и затова предпочитам тях/

вечеря:
като обяда почти

УСПЕх от мен

-=Увереността в себе си е основната тайна на успеха=-


Тема Re: И аз съм...нови [re: Just a Girl]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано03.07.03 09:55



... с теб. Блонди много ме окуражи с нейните резултати. Започвам ТВЪРДО диетата ОТ УТРЕ, защото днес за последно съм на череши. Виждам, че на този етап сме три желаещи да започваме Аткинс. Ще се радвам, ако тук си споделяме и разменяме идеи за менютата. И съм сигурна, че дружно ще се справим...Приятен ден!!!



Тема С ВАС СЪМ!!!нови [re: Kypaбийka]  
АвторJust a Girl (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 12:59



Момичета, трябва да се справим! Сега си правя табличка в Excel да си следя калориите!
Само ме е яд, че пропуснах закуската - носих си варено яйце, но така ме замотаха в офиса, че чак за обяд се освободих
Дано това да не е голямо прегрешение!
Така се случи при мен, че напълнях постепенно с 8 кг и каквото и да правих после - спиране на сладко, плуване, лишения и изнервяне, не се получи нищо. Това е последната ми надежда!
Искам да успеем!
Смъкнах си от сайта pdf file със съдържанието на въглехидрати в продуктите и ако някой има забележки или е видял несъответствия - моля да сподели!
.......
Ама като отслабнем, как ще разбиваме мъжете по плажа



Тема Re: С ВАС СЪМ!!!нови [re: Just a Girl]  
АвторДaни (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 13:51



Още едно "офисно момиче"! И аз съм така - прикована зад компютъра! Качила съм между 8 -10 кг - бавно и славно! Не ми помогнаха никакви диети- говоря за трайни резултати!
Сега съм се посветила на Аткинс!
Благодаря на тези които ми писаха и кураж на висички от групичката!



Тема Re: С ВАС СЪМ!!!нови [re: Дaни]  
Автор Lady_Maia ()
Публикувано03.07.03 14:49



Пак съм аз Дани!
Регисрирана съм вече тук с този ник!
Интересува ме как стои въпроса с китайската храна, соевия сос и диетата на Аткинс?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.