Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 11.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кое се счита за червено месо?нови [re: *Pyми*]  
Авторблoнди (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 19:11



Говеждо/телешко



Тема Re: Зеленчуцинови [re: Just a Girl]  
Автор Homo Ludens* (нередовен)
Публикувано04.07.03 21:05



няма проблем
поддържай си под 20 грама въглехидрати на ден без значение как си ги доставяш



The natural state of life is to have fun and learn
Flemming Funch


Тема Къде изчезна?нови [re: Дaни]  
АвторJsut a Girl (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 19:40



Дани, къде изчезна? Какво става с теб? Върви ли диетата? КАк са резултатите? При мен вече е 10 ден и още съм само -3кг. Но се върнах към старите постинги и видях, че блонди е смъкнала 12 кг за 2 месеца! Така, че не е толкова зле (поне така се успокоявам )
ПИши!



Тема Re: Къде изчезна?нови [re: Jsut a Girl]  
Авторблoнди (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 02:52



Ами според самия Аткинс, ако свалиш 4-5 кг. за първите 2 седмици, всичко върви добре. Аз поне дотук за 4 месеца не само много отслабнах в началото, но и сега свалям помалко. Гледах в една друга тема тук за гладуването и разни там зелеви буламачи изказвания от сорта "Два пъти гладувах, свалих първия път толкова, втория път не знам колко си", "Бях на зелевата диета 53 пъти"...Аз не искам да се лашкам напред назад и никога повече да кача повече от 2-3 кг. по празници например, които веднага ще се постарая да сваля. Според мене идеята на различния начин на хранене е да пазиш едно и също тегло, затова ограничаването на въглехидратите ми харесва, защото е дългосрочно. Като чета, на повечето от нас допълнителните килограми са ни резултат от бременност, така че би трябвало да поддържаме вече постигнатото заветно тегло много старателно!



Тема Re: успешни резултати от Atkinsнови [re: Niki]  
Авторtruden sluchai (Нерегистриран)
Публикувано13.07.03 15:34



http://www.healthyfood.info.bg

ima kalkulatori za pochti vsichko



Тема Надявам се...нови [re: блoнди]  
АвторJust a Girl (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 08:09



че е така, защото май сега съм в застой - от 3 дни съм 63 и не мръдвам, а днес ми е 12 ден и резултатът от началото е -3кг и малко отгоре. Но няма да се отказвам, даже така ми се струва че е по-добре - да отслабвам постепенно, но да задържам теглото. Даже тази сутрин изпитах ужас, че може да съм качила, но УРА - не съм :-)



Тема Re: Надявам се...нови [re: Just a Girl]  
Автор Kypaбийka (бабина)
Публикувано14.07.03 11:20



Момичета, здравейте !!! Как сте? Олекването при вас така ли трудно става, както при мен? Днес вече ми е 10-ти ден - дотук минус 2 кг. Ни-нагоре, ни-надолу. Има и малка разлика в талията и ханша - по -2 см. Мно-о-о-го бавничко става при мен, струва ми се. Днес целият ден ще го изкарам на вода и чай, заради "лунната диета". Тайничко се надявам утре кантарчето милостиво да покаже още минус 1-2 кг. Ще видим...



Тема Re: Къде изчезна?нови [re: Jsut a Girl]  
Автор Lady_Maia ()
Публикувано14.07.03 11:55



Здравей!
Може би не си видяла, че постингите ми вече са с нов ник, не Дани.
Не съм се отказала от диетата. Във вторник е последния ден от втората ми седмица. Стриктна съм, но колкото и да внимавам въглехидратите ми са 20-25гр/ден.
Отслабнала съм. Колко? Ще се изтегля във вторник и ще оповестя официално резултатите. Видимите разлики в обиколките ми са около 2-3 см. Бюста също поизчезна
Решила съм да продължа по схемата още две седмици! Какво ще кажете ?!
Поздрави, кураж и успехи на всички !!!



Тема Re: Къде изчезна?нови [re: Lady_Maia]  
АвторJust a Girl (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 13:13



Здравей!
Наистина не съм забезала, че си с друг ник :-( Радвам се, че при теб нещата вървят добре. Сега като се замисля - коланът ми е с една дупка стегнат (това преди беше невъзможно), свила съм се пред компютъра и не ми стяга :-) Дано да е временно задържането на теглото. Никъде не мога да открия колко горе-долу се отслабва в различните фази, за да мога да сравня!
Успех!



Тема Re: Кое се счита за червено месо?нови [re: блoнди]  
Авторsunny (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 13:40



A pileshkite butcheta?
sashto taka zabeliazah che pishe do 11.00h nishto da ne se iade!
zashto togava vsichki govoriat za zakuska?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.