Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:49 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: sunny_g]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано16.07.03 14:09



аз мисля че през втората фаза може да си позволиш по малко плод
стига да не се прекалява

а аз както обичам да прекалявам, не мога да повярвам, че хапнах само 1 парченце диня
обаче като се видиш в огледалото и някакси ти идва сила
да продължаваш

-=Увереността в себе си е основната тайна на успеха=-


Тема Re:нови [re: Dideto]  
Автор sunny_g (непознат)
Публикувано16.07.03 14:18



Определено като видя някоя дрешка как е започнала да ми става леко широчка ми идва вдъхновение да продължа :)
Вярно е, че става бавно, но за сега съм доволна от резултатите, все пак 10 кг. за месец и половина не са малко, а най-важното е че се чувствам супер и не забелязвам отпусната кожа :)
И мен ме крепи мисълтта, че във втора фаза може да се хапва плод от време на време :)
Успех на всички



Тема Re:нови [re: sunny_g]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано16.07.03 17:04



Пздравявам те!!!
Страхотен резултат!
Направо много ти се радвам и много усмивки и успех ти желая


-=Увереността в себе си е основната тайна на успеха=-


Тема Re:нови [re: Dideto]  
Автор sunny_g (непознат)
Публикувано16.07.03 17:21



Бих казала по-скоро, че поне е задоволителен :)
Имам да свалям поне още толкова
Доста време пих едни лекарства от които адски много напълнях, започнах диетите при 85 кг. , сега съм 75.
Бих казала, че най-добре изглеждам и се чувствам при 63-65 кг. Така че още дълго време ще съм с вас :)
Благодаря на всички тук които взаимно се подкрепят, защото точно този клуб ми даде сили и надежда, че ще успея!
С вас съм



Тема Re: успешни резултати от Atkinsнови [re: Just a Girl]  
Авторmoni-qkata (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 14:05



az moga da vi kaja dietata na4i:
sutrin v 8 00 se qde 4ai toest pie se de posle prez 2 4asa plodove toest v 10:00 se qde banani sled tova v 12:00 pak 4ai posle v 14:00 se qde qbalka i taka reduvate 4ai iabalka do 8:00 ve4erta i tova samo deset dni zavisi ot kilata sa6to no svalia se obezatelno se svalia pone 5 ako si po palen naprimer 55 50 60 kgili pove4e se svalia 10 kg.

are bye mn e qko probvaite no ako svar6ite nedeite da si pozvoliavate d iadetepo mn pak stiga se i do omirane prodaljete dietata ili qjte naprimer edin den samo edno naprimer izvara edin den morkovi drug den bulion no iajte samo nego bez podpravkite razbirate li ima efekt i sled tazi dieta na atkins vi se razvivat garantirano obonianieto i vkusa mn e qka i da ne zabravia 4aiat da e samo bilkov



Тема Нищо общо с Atkinsнови [re: moni-qkata]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано12.03.07 14:45



Особено в началото на диетата не се ядат НИКАКВИ плодове.

Първото, което обясни прилича на "Лидия Ковачева" (глад и плодове), а второто е разделно хранене + глад.

Прочети закованите теми горе, ако наистина искаш да знаеш какво е диетата на Аткинс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.