Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 11.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Hranene w zonata  
Авторkgk (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 13:15



Ima li nqkoi da se hrani w zonata? Kakwi sa rezultatite? Trudnoli e ? Az hodih li4no pri Mariq Papazowa, no o6te otlagam da wlqza w zonata. Ako nqkoi e opital molq da spodeli s men. Blagodarq predwaritelno!!!



Тема Re: Hranene w zonataнови [re: kgk]  
Авторsvetla (Нерегистриран)
Публикувано10.05.03 22:31



Zdravei,

Kak mina konsultaciata pri Maria Papazova? Tia e goliama mediia lichnost za hranene v Zonata i za tova mi e interesno.



Тема Re: Hranene w zonataнови [re: svetla]  
Авторkgk (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 09:50



Tq e mnogo zemen 4owek. Otdelq po 40-50min na pacient. Dawa nasoki kak i kakwo da se qde. Ne predpiswa hap4eta, a samo wodorasli, produkti ot aloe vera, hranitelni dobawki i drugi takiwa ne6ta. Knigite i sa golqm hit, postoqnno se preizdawat. Az iskam da giworq s 4owek hrane6t se w zonata. Tq samata e bila mnogo bolna-kazali sa i 4e nqma da ima deca , ima dwe mami4eta. Ako teinteresuwa ne6to drugo - pitaj.



Тема Re: Hranene w zonataнови [re: kgk]  
Авторsvetla (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 15:08



Благодаря за информацията за д-р Папазова.
Аз използвах този метод и бях много доволна. Не съм имала някакви особени проблеми и не мога да кажа, че са ми се случили “чудеса”, но се чувствам с енергия и не ми се яде сладко. Когато излезе първата книга за Зоната започнах да го практикувам, но през зимата не знам защо не го спазвам много стриктно. От всичко което съм чела за него ми звучи логично.

От 2 дни пак съм в Зоната. Този път съм със Здравословния калкулатор на фирма “Ениак” и е много забавно и по-лесно следенето на хранителните стойности.

А теб какво по-конкретно те интересува – как да го спазваш или ефекта върху други хора? Ако си сметнала дневната ти нужда от протеини мога да ти направя няколко комбинации.

Обаче нещо тук не виждам големи последователи на този метод. Чувала съм, че има клуб на привържениците на Зоната в BG – някой чувал ли е за него?



Тема Re: Hranene w zonataнови [re: kgk]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 22:25



kakvo predstavliava tova?



Тема Re: Hranene w zonataнови [re: ani]  
Авторsuny (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 01:37



I az popitah niakolko pyti tuk za ZONATA
poneje neshto ne mi se otdawa da shwana metoda, obache nikoi ne kaza nishto konkretno. Imam knigata , no neshto wse mi se vijda otwlecheno....Znam che Jenifer Anison bila na tazi dieta y kato gledam e dosta dobre



Тема Re: Hranene w zonataнови [re: kgk]  
Автор Dino (притеснителна)
Публикувано12.05.03 14:59



Защо не се регистрирате? Ще ни бъде по-лесно да се свързваме.

Аз и семейството ми се опитваме да се храним така, доколкото ни е възможно. Всичко е направо супер. Но все още има върху какво да работим.

До тук се разделихме с част от застрашително връхлитащите ни астматични пристъпи, хормонални проблеми и остеопороза и ред други страшни нещица.



Но колебанието си е наша вродена черта и съвсем не е за пренебрегване. Наистина много са ни лъгали, толкова че и нещо хубаво да ни срещне, пак ще го подминем с недоверие.

На въпроса трудно ли е бих казала - не! Резултатите идват обикновенно по-бързо ако тръгнеш с положително отношение и настроение към метода. Но променяш цялостното си разбиране за храненето.

В същността си предствалява следното: Храниш своите клетки с т.н. клетъчна храна, а не стомаха си с т.н. традиционна храна. Но това е само повърхността.
Опростено обяснение. Приема се, че щом клетката ти е нахранена правилно и получава необходимата точна енергия, тя ще се развива правилно, без отклонения и ако всички клетки се развиват правилно и организма ти също ще повтаря това развитие и няма да има отклонения. Т.е. няма да боледува.

В допълнение към това бих добавила, че здавословното състояние се приема като единство на психическото, емоционалното и физическото здраве. Ако някое от тях не е в равновение и синхрон с другите се получават нарушения и се появяват различни болестни симптоми - знак, че нещо сме нарушили и не е както трябва. А който знае това - взема веднага съответните мерки.



Накратко толкова мога да кажа и това съм разбрала от книжките. Ако някой знае повече моля да ме "светне". Ще съм му благодарна.
Може и с бележки - аз съм регистрирана.



Тема Re: Hranene w zonataнови [re: kgk]  
Автор blackberry (бивша anaiss)
Публикувано12.05.03 19:10



Bihte ли ми дали координатите на Мария Папазова.И друго искам да ви помоля - къде мога да намеря повече информация за Зоната.
Благодаря!



Тема Re: Hranene w zonataнови [re: Dino]  
Авторani (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 23:28



na praktika v kakvo se izraziava tova. kak si hranish kletkte a ne stomaha.
kakva hrana poemash i kak



Тема Re: Hranene w zonataнови [re: ani]  
АвторNiki (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 05:37








Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.