Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 01.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Silueta Tabsнови  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 11:41



Някой знае ли нещо за Silueta Tabs? Майка ми много ми ги похвали и каза че много е отслабнала с тях преди година-две. И понеже майка ми не е от тия, дето се впечатляват от щяло и нещяло, склонна съм да вярвам че наистина действат. Производител е ИНтер Прома АГ- Швейцария. Разгледах им сайта, добре звучат. Скъпички (15 евро май бяха), но изглеждат добре. Вносител е бил Биоклиника АСД - София, но тях като ги потърсих ми дава само линк към Държавен Вестник, където май се казва че се си прекратяват дейността.

Ако знаете за друга фирма, която ги внася, моля пишете. Благодаря.



Тема Re: Silueta Tabsнови [re: нoвa]  
АвторMapa (Нерегистриран)
Публикувано07.05.03 23:02



Аз съм им гледала сайта ама не съм си поръчвала, защото не съм чула други мнения за тях. На

.
Ако някой е ползвал тези продукти нека да сподели, моля



Тема Re: Silueta Tabs [re: нoвa]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано08.05.03 12:24



Ама тия са адски скъпи бе!!!
Ябълковият им оцет е 48лв при положение, че аз си взех австрийски за 5лв, който ми действа перфектно!!!



Тема Re: Silueta Tabsнови [re: Lara]  
АвторMapa (Нерегистриран)
Публикувано08.05.03 22:10



А какъв е този австрийски ябълков оцет. Как се казва, от къде се купува и как действа?
Колко време се пие и т.н.
Който знае моля да отговори.
Благодаря



Тема Re: Silueta Tabsнови [re: Lara]  
Автор bubanka (mamka)
Публикувано08.05.03 23:29



как по-точно ти действа оцета? пия го повече от 3 месеца, а трябвало да действа след 2, какво трябва да очаквам? пия го заедно с пу-ер чая и не съм смъкнала нищичко без диета - при теб как е?



Тема Re: Silueta Tabsнови [re: bubanka]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано09.05.03 11:08



На мен ми намали ужасно апетита,по цял ден не ми се яде, хапвам съвсем минимални количества храна.
За 2 седмици свалих 2кг и от 57 съм 55, целта ми е поне 53.
Според мен това което трябва да стане е да нямаш апетит, за да можеш да отслабнеш.
Не може да очакваш просто така без нищо да стане чудо, формулата е приемаш по-малко калории отколкото изразходваш. Дали ще е глад, спорт или и двете си зависи от тебе.
Аз лично спрях за малко спорта, защото ям адски малко и ще започна да изнемогвам под щангите.



Тема Re: Silueta Tabsнови [re: Lara]  
АвторJeni (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 12:59



Много Ви моля, кажете как се пие този ябълков оцет и от къде се купува.Благодаря Ви.



Тема Re: Silueta Tabsнови [re: Jeni]  
Автор bubanka (mamka)
Публикувано09.05.03 14:06



в аптеките питаш за австрийски ябълков оцет на капсули, не е скъп за това което обещава и е полезен и без отслабването



Тема Re: Silueta Tabsнови [re: Lara]  
Автор bubanka (mamka)
Публикувано09.05.03 14:09



в началото и на мен ми намаляваше апетита, но сега не ми действа, явно съм свикнала
колко си висока? /ако не е тайна/



Тема Re: Silueta Tabsнови [re: bubanka]  
АвторJeni (Нерегистриран)
Публикувано09.05.03 14:51



Много ти благодаря, ще го потърся. Висока съм 170см. и ми трябва да сваля само 2-3кг. но честно казано нямам време за спортуване, не ям много, но съм доста обездвижена и затова се надявам да ми подейства. Още веднъж благодаря




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.