Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:53 09.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Нещо като историянови [re: ДИETOЛOГ]  
АвторKontra (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 11:53



С какъв спорт се занимаваш ?



Тема Re: Mersi Aniнови [re: RazDva]  
АвторДИETOЛOГ (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 12:02



соята се е използвала в древен Китай като най ценният хранителен продукт и като лечебно средство. И неслучайно китайците ,открили соята за света, са я включили в списъка на петте свещени култури.

Не е тайна , че белтъкът е основата на живия организъм.
От него се състоят мускулите, нервите, кръвта...
соята е единственото растения - източник на пълноценен растителен белтък. а също така на витамини, микроелементи



Тема Re: Mersi Aniнови [re: ДИETOЛOГ]  
АвторДИETOЛOГ (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 12:06



публикувах го без да съм довършил :))))))
безспорни са и антиканцерогенните свойства на соята
само за пример в Япония , Корея и Китай заболяванията от рак на гърдата и простатата са 30 пъти по малко отколкото в Европа , където потреблението на соя е 30-40 пъти по-малко

яжте соеви продукти
заместете солта със соев сос където е възможно
няма да сбъркате



Тема Re: Нещо като историянови [re: Kontra]  
АвторДИETOЛOГ (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 12:08



занимавах се преди 10 години с бокс
тренировъчното ми тегло беше около 90 кг а състезателното 75



Тема Re: за Диетологнови [re: ДИETOЛOГ]  
Автордeбeлaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 12:10



Здравей, разбира се, че ме интересува мнението ти! Благодарна съм много на всички, които се включиха в темата, благодаря и на теб.
Може би не си разбрал, но тези 40 кг, които смъкнах от себе си преди 10 години, ги смъквах постепенно, бавно и мъчително и в голяма битка със себе си. Не отслабнах рязко, това при мен е абсолютно невъзможно да се случи.
Лошото е, че 10 години задържах резултата и се чувствах прекрасно и чак сега "паметта" на клетките се събуди и почна война с мен:)
Не ме интересуват стриите, бръчките и другите естетически неблагоприятни неща от отслабването - за мен те вече нямат значение. Но не е маловажно това, че усещам всеки килограм отгоре като тежест, бреме върху сърцето ми, краката ми и психиката ми.
Прочетох за редуктила, няма да си помагам с химия. Може би наистина трябва пак да забравя за хляба и сладкишите... Може отначало да е трудно, но ще свикна.
Не съм дебела сега, даже някои ме намират за слаба. Но аз самата не се харесвам такава, закръгля се фигурата ми и двойно повече се полира мозъкът ми... Просто съм уплашена, това е.

Още веднъж благодаря!



Тема Re: за Диетологнови [re: дeбeлaнa]  
АвторДИETOЛOГ (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 12:26



да, сега ми се изясни
за теб в момента има само едно решение на въпроса
СПОРТ........ паметта на клетките е променена, но тя лесно може пак да се промен и да си споомни онези времена
спорт, спорт, спорт
запиши се на комбинирана гимнастика
не на каланетика или степ аеробика
комбинираната гимнастика комбинира аеробно и анаеробно натоварване, а и не е скучна
пробвай, какво ти коства освен победа над мързела :)))))))))))))



Тема Re: за Диетолог и спортанови [re: ДИETOЛOГ]  
Автордeбeлaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 12:41



Диетолог, виждам, че си специалист по темата за добрата кондиция на хората, явно се занимаваш професионално.
Виж, абсолютно съгласна съм с всичко, което казваш и за храненето, и за спорта. Сигурно си съгласен, че за всеки отделен човек си има някакъв индивидуален подход при грижата за тялото и духа му. Та в тая връзка ще споделя моето индивидуално виждане.
Нямам самочувствието и парите, за да ходя на гимнастика - притеснявам се, че съм възрастна за там. Вместо да ми е радостно, че спортувам, ще изпитвам потиснатост от затвореното пространство в залата, от насмешливи погледи и т.н. - не го искам това. Аз съм много динамичен човек, работлива, енергична, бърза. Ходя като фурия, никой не иска да върви до мен, щото им се струва, че нарочно търча... а пък аз просто така си ходя.
Смяташ ли, че мога да заместя гимнастиката с много ходене на бърз ход пеша и когато никой не ме гледа вкъщи - с танцуване?
Равностойно ли е?



Тема Re: за Янанови [re: дeбeлaнa]  
Автор Pliampalo ()
Публикувано01.08.01 12:48



Дотук с написаното съм съгласна
И най-вече човек трябва да има воля, мързелът и депресията са лош съветник.
И това с гена , такъв бил ..........
Преди време бях напълняла и по същият начин се оправдавах пред брат ми , че конструкцията ми била такава гена и др. такива неща
Та той ме попита дали в някой фил с автентични кадри на концлагер съм видяла пълни хора с еди каква си структура?????????
Така е там всички са изглеждали еднакво:(
Не казвам че трябва да се умре от глад напротив, просто трябва да предценяваш какво ядеш и кога .Ако непрекъснато мислиш колко си дебела , то ще стана психически проблем , а това е най-лошото което можеш да си направиш.
С тялото си човек много по-лесно може да се оправи отколкото с главата си.
Мисли си за хубави неща , в никакъв случай не се затваряй в къщи .
Дори присъствието на хора който не познаваш е по добре отколкото сама пред хладилника в къщи.
Наистина спортуването ще ти даде и енергия и самочувствие и ще помогне на тялото ти да махне излишното.
Усмихни се това и нещата ще станат по -лесни
Не си търси за всяко нещо оправдание, човек е склонен да си го намира но не е това правилното решение.
Успех и ще стискам палци

Izvinenieto e kato zadnika ,vseki si go ima


Тема Re: за Pliampalo:)нови [re: Pliampalo]  
Автордeбeлaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 12:52



Не си плямпало ти:)
Разумно е това, което казваш. Майната им на гените - истината е, че килограмите си се трупат от ядене и мързел.
Няма какво да се заблуждавам и да отлагам - от тази секунда почвам наново.
Ще ви информирам какво се случва с мен отвреме навреме, стига да искате?
Благодаря ти, Пл. :)



Тема Re: за Диетолог и спортанови [re: дeбeлaнa]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 12:58



Ami zashto ne se opitash da si namersih drujka na tvoiata vuzrast i zaedno da hodite? taka niama da se sramuvash che si edinstvenata i shte se ambicirash oshte poveche. Predporuchvam ti kasetkata na Sindi krauford. gimnastikata si ia biva! Dosta e umoritelna. Dano samo imash vreme:)
Kak sa dnes tancite?:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.