Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Нещо като историянови [re: Lara_]  
АвторYana (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 22:31



Здравей и от мен!
РазДва вече е казала доста ценни неща, така че аз ще ти ги спестя.
Опитай с разедлно хранене. Май не познавам човек, на когото да не е помогнал.
И НЕ си купувай хапчета. Доказано е, че не са полезни за организма. С тия пари се запиши в някакъв клуб и спортувай 2-3 пъти в седмицата.
Купувай си и качествени храни. Вече има толкова много магазини с продукти за здравословно и диетично хранене (поне в София де).

Иначе, ако изчетеш целия архив в този клуб, ще се информираш доста добре по темата.
Успех и от мен.
И не се давай!!!




Тема Re: Нещо като историянови [re: Yana]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 22:54



I az sum protiv hapchetata. Probvala sum(e ne chak tolkova skupi) i nikakuv efekt niamat. I vse pak seriozno mogat da ti uvrediat stomaha. maika mi beshe na Herbalife i otslabna, ama si beshe chisto gl;aduvane samo 600 kalorii na den i sega si ima dosta problemi sus stomaha. taka che ne se davai kakvoto i da stava, obache ne pribiagvai do niakakva himia!!!!! Yana e prava che s tia pari mojesh kude kude po-polezni neshta da napravish. Eto niakoi ot tiah:
1. da si kupish ured i da si sportuvash v kushti
2. da si kupish kolelo, taka sportiuvaneto shte bude i priatno
3. da se zapishesh v niakoi klub da trenirash(ima efekt, zashtoto mnogo ambicira i e po-zabavno)
4. da se pogrijish da imash vseki den kachestvena hrana na masata, koiato v povecheto sluchai e malko po-skupa ot kalorichnite gluposti na pazara(naprimer plodovete, dietichnite produkti)
5. da si kupish nova i predpochitana ot teb muzika i vseki den da tancuvash(vidiah che ti e haresala ideiata)
6. da si kupish nova roklia ili toalet, koito shte te ambicira
Ami ne mi hrumva kakvo oshte, obache tezi neshta osven che shte ti pomognat sa i zdravoslovni i niama da ti navrediat:)



Тема Re: за Янанови [re: Yana]  
Автордeбeлaнa (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 22:57



Ще ти бъда много благодарна, ако ми кажеш какви са тези диетични храни и откъде се купуват. Има ли например безкалорични бисквити? (не вярвам, ама може и да има?)

Ще дам и на дъщеря ми да прочете темите в клуба. Тя също е пълничка. Просто такъв ген имаме - всичките ми роднини са пълни хора.

И по дяволите - адски несправедливо е цял живот да се бориш с онова невидимо генче, дето те прави такъв, че да не се харесваш или да си болен...

Благодаря ти много, Яна!



Тема Re: за раз_два и танцитенови [re: дeбeлaнa]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 23:04



Ama kak mojesh dori da si go pomislish!!!! Prekaleno vuzrastna za diskoteka??? napravo ne viarvam na ochite si:) I vse pak az ne obicham da hodia na diskoteka, zashtoto e prekaleno tupkano i niama miasto da se razvihria:) Obicham klubchetata. Ima edno kazva se Backstage na pametnika Levski do muzikalnia teature.Niama mnogo hora i stavat super tanci, zashtoto sviriat strashna muzika.
Edin put kato hodihme i imashe edna dosta vuzrastna jena. Niakude kum 60-70 godini, koito ne i lichaha mnogo,triabva mnogo da se zagledash za da razlichish otlichitelnite cherti ba mnogoto godini. ta tazi jena se vihri na dansinga ciala vecher bez umora sama!!!! napulno sama:) proso si tancuvashe bez da obrushta vnimanie na okolnite. vzemi si pouka i hodi da se zabavliavash:)
I vse pak i v kushti e mnogo hubavo da se tancuva. Az se pravia na balerina :P i vkluchvam dvijenia, koito sum gledala ot muzikalni klipove i filmi(treska za shou e super) Ako se pritesnivash ot okolnite si nameri edna staia kudeto shte si sama i tancuvai do poluda:) Za men tva e nai-priatnoto sredstvao za otslabvane:)))Radvam se che te podsetih:)i che biah pone malko polezna:)



Тема Re: за Янанови [re: дeбeлaнa]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 23:14



Tuk shte si pozvolia(pak) da se namesia i da ti kaja che vulshebni biskviti za otslabvane vse oshte ne sa izobretili. Ima dosta sladki neshta, koito sa za diebetici i koito se prodavat v magazini za dietichni hrani. Obache tuk iskam da predupredia vsichki, koito se hraniat s takiva sladki neshta. te sa specialno suzdadeni za diebetici i ne biva da se zablujdavate che mojete da se tupchete s tiah samo zashtoto sa bez zahar!!! Ako oburnete vnimanie na kaloriite shte ustanovite che sa pochti sushtite kato na obiknoveni biskviti. razlikata e tazi, che zdrav organizum po trudno razgrajda izkustvenite podsladiteli. ne sluchaino na vsichki sladki raboti za diebetici pishe che ne triabva da priemat poveche ot 30 grama na den. Niama znachenie che sa bez zahar!! Obache ima edni mnogo simpatichni desertcheta, koito sudurjat oveseni iadki i drugi polezni raboti. Prodavat se veche i v obiknovennite magazini(pone v niakoi). potursi si ot tiah(Zavisi obache v koi grad si).
vupreki che tezi neshta ne gi govoria ot lichen opit edin moi mnogo blizuk chovek e bolen ot diabet. taka che ne govoria samo ei taka da si dam mnenieto:)
Vsichko triabva da si ima zlatna sreda! Snishto ne biva da se prekaliava



Тема Re: за РазДванови [re: RazDva]  
Автордeбeлaнa (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 23:21



А пък аз сега четох из старите теми в клубчето и видях как един ден си била отчаяна и си плакала, после Яна те е поканила на (Тае-бо - или не_знам_как_се_казва_точно), после си си оправила настроението и накрая си станала фенка:)
Значи има смисъл от клуба! Значи не просто така си пишем тук! Аз днес сякаш станах по-спокойна, след като си изплаках болката. Дори тая вечер не ядох хляб:) И шоколад не ядох.
Мило хлапе си ти, РазДва, дано Бог те дари с късмет!



Тема I az sum ti mnogo blagodarn":)нови [re: дeбeлaнa]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано31.07.01 23:27



:))Mnogo ti blagodaria za milite dumi:) Ti si edinstvenia chovek, koito iavno me razbira:)
naistina mnogo mi pomogna Yancheto, zashtoto me izvadi ot otchaianieto mi. Az po princip za vsichko placha, za da si go izkaram(mnogo sum chustvitelna) obache togava napravo se odarih v dunoto na otchaianieto. Biah mnogo zle. Dobre che go ima tozi klub, zashtoto inache ne znam kakvo shtiah da pravia. poniakoga pisha prosto ei taka za da mi olekne ili puk za da zaiavia che shte napravia neshto, kato znam che mnogo hora shte go prochetat i tova me ambicira. Drug e vuprosa che sigurno sum pisnala na vsichki i se nadiavam da propuskat niakoi postingi za da ne se iadosvat.



Тема Re: За RazDvaнови [re: RazDva]  
АвторAni (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 09:38



Въобще и да не си помислила,че си ни омръзнала.Мисля,че без теб този клуб няма да е това,което е!Аз обикновено не се включвам в дискусиите тук,но сутрин нямам търпение да си включа компютъра и първата ми работа е да вляза в клуба и да изчета на един дъх всичко ново.Да не говорим,че през 5 минути проверявам дали не съм изпуснала и още нещо.Така,че ПИШИ за всичко,за което се сетиш,ако трябва повтаряй се,но ПИШИ!!!
Много ни помагаш!



Тема Mersi Aniнови [re: Ani]  
АвторRazDva (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 10:41



:) Radvam se da go chuia i mnogo ti blagodaria:) I az proveriavam mnogo chesto dali ima niakakvi novi mnenia. A ti poburzai i se vkluchvai. Sigurna sum che i ti bi mogla da ni pomognesh s neshto:)
Zabravih da pitam imate li si predstava dali soiata e podhodiashta za hapvane? Chuvala sum che bila mnogo polezna... Struva mi se obache che taia koiato prodavat e purjena .Ili burkam?



Тема Re: Нещо като историянови [re: дeбeлaнa]  
АвторДИETOЛOГ (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 10:59



здравейте, прочетох всички мнения и ако позволите ще изкажа някакво мнение по въпроса
ако на някой му пука от моето мнение ще го прочете, ако не газ нататък.
Дебелана, нормално е да изпитваш глад, клетката има памет, точно за това бързото отслабване не е за предпочитане, целта на промяната на хранителния режим е да се промени паметта на клетката.Това че ти се яде сладко също не е ненормално. Сладкото стимулира хормона на щастието в мозъка и особено когато си в депресия, организма сам си го иска.
Прави ми впечатление, че хората не се вслушват достатъчно в собствения си организъм, а той може да ги научи на много неща.
Гладуването за отслабване, йич не е решение, който иска да ме слуша.
но ако разберат как действа организма им хората сами ще се убедят в това.
Ние имаме нужда от енергия за да живеем, енергията си я набавяме от храната.
В зависимост от енергията която изразходваме зависи и енергията която трябва да приемем.
но ако намалим драстично яденето и гладуваме, организмът минава в режим оцеляване. той гледа да запази натрупаните запаси и изразходва енергия само за най важните си функции... от това вие едва ли се чувствте много добре. в съсхтото време каквото и да хапнете той го прибира в запас.
обяснявам го съвсем елементарно.
по въпроса за хапчетата, хич не ми се пише, защото е дълга тема, но само ще ви кажа че страничните ефекти от хапчетата за значително повече от положителното влияние, ако изобщо има такова. Най малкото мога да ви кажа че един от страничните ефекти не редуктила за хемороидите.
Запомнете, организмът ТРЯБВА ДА РАБОТИ А НЕ ДА ГЛАДУВА.
променете хранителния си режим, писал съм вече как, ваша си работа дали ще го спазвате...и се движете
трябва да изпитвате удоволствие от храненето.
Забравете хляба, кифлите, баничките , сладкото и алкохола
не смесвайте белтъчини и въглехидрати
до обяд яжте само плодове, след 19.00 не яжте повече нищо
иначе не се лишавайте от нищо друго
ставайте от масата малко преди да сте се заситили
ако поглъщате много храна опитайте да се храните със затворени очи, ние ядем прекалено много с очите :)))))))))))
мислете за храната докато се храните, радвайте и се, мислете какви полезни неща ви дава тя
а като се сетите за пастичка, помислете си само каква калорийна бомба ще се взриви в стомаха ви и парчетата и ще се лепнат точно на ОНИЯ места дето най не искате.

Имаше въпрос за бързото отслабване.
Като спортист ми се е налагало да варирам с 10-15 кг в теглото си, които трябва да се свалят бързо.
Зная как се прави, няма да ви кажа, защото е вредно
Тялото ми е с много стрии.
Аз съм мъж, но гледката на жена със стрии е ужасна.
Та за отслабването с 10-14 кг.
не зная колко килограма тежите, но е хубаво да не губите повече от 5% от теглото си на месец.
това трябва да е съчетано със спортуване и се мажете с кремове които правят кожата ви еластична и с ябълков оцет( прочетете темата за него )
уф сори ако съм пропуснал някой въпрос,
ако някой го интересува моето мнение - да пита




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.