Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 28.04.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на DM!  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано14.05.09 19:56



След два дни на смут и напрежение балканското депешарското войнство

.

Всяко зло за добро - понякога май е септември, а септември - май!

Стискам палци на Дейв. Дано всичко с него бъде наред.

--------------------------------------
Към слънцето с пресъхнали очи...

Редактирано от VlOLATOR на 14.05.09 23:47.



Тема Re: Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на Dнови [re: VlOLATOR]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано14.05.09 20:27



стискайте палци и билети - Дейв да е ок - всичко ще е наред.
нека очакваме с надежда отложен, а не отменен концерт.

чудя се в понеделник дали да не се разтушим по осиротелите афтър-партита?
нямам настроение за отговор...по-скоро не мога да мисля днес. .. нещо не става.




the world in my eyes

Тема Re: Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на DM!нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано14.05.09 20:42



Жалко.......колко чакахме този ден.....остава надеждата да обявят друга дата, поне ми звучи най-логично....

ДМШЛ!!!



Тема ... но за сметка на това...нови [re: VlOLATOR]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано14.05.09 21:09



... лично аз ще го запомня с адска "суха" мъка... туй е - не мога да пролея една сълза, поне да ми олекне... само мълча... даже музика не слушам...



... Losing ground is what it takes
If you really want to fly ...


Тема Re: Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на DM!нови [re: VlOLATOR]  
Автор lAM.. (Xer)
Публикувано14.05.09 21:57



Не съм очаквала, че мога да се разрева по такъв повод... Но плаках...



офффф много ми е мъчно и гадно, че няма да изживея това парченце щастие..така разчитах на него.



Lay back for me
The three of us in circus and in liberty
It’s been too long..


Тема ...нови [re: sister_of_night]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано14.05.09 22:52



В отговор на:

Дейв




И той е човек, колкото и да не дава вид!

Ще си направят датата тук, уверен съм. Защото Depeche Mode не е група, а органично вплетена с феновете си материя. Изкристализирала под формата на пламтящ в очите знак, белязал общество от споделено влюбени помежду си орди.

През 2006-та Мартин и Дейв бяха стъписани от балканската жажда за концентрирана меланхолия, няма да си позволят да не се впуснат отново в тоз безподобен енергообмен.

Отивам да изгледам една бутилка водка и да гаврътна един за облекчение.

--------------------------------------
Към слънцето с пресъхнали очи...

Редактирано от VlOLATOR на 14.05.09 23:50.



Тема предрусало е момчетонови [re: VlOLATOR]  
Авторbrat (Нерегистриран)
Публикувано14.05.09 23:06



да.



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Авторbrat (Нерегистриран)
Публикувано14.05.09 23:12



готино, пич...
:D



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано14.05.09 23:14



Това мисля е в Париж, not sure, но си спомням, че този концерт го излъчваха по бг телевизия преди 15-ина години или нещо от сорта и го имам записан на VHS. Колко съм го гледал не е истина. А Дейв тука си е яко друсан, но това беше периода, в който много друсаше.





Тема Re: Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на DM!нови [re: lAM..]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано14.05.09 23:17



Дано не го отменят в О2 на 30-ти, че имам билет. Междудругото, преди да се сдобя с билета от ибея, понеже билетите беха солд аоут още Декември, сериозно обмислях възможността да летим до София специално за този гиг. Дано назначат някаква дата за лятото.



Тема Re: предрусало е момчетонови [re: brat]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано14.05.09 23:19



Аз мисля, че той отдавна не друса ( толкова ). Помня 90-те какво беше...



Тема Re: предрусало е момчетонови [re: TheExorcist]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано14.05.09 23:21



Може ли поне тук да не се намесва тази тема??? ГРОЗНО Е!!!

...Like all soul sisters
And soul brothers...


Тема Re: предрусало е момчетонови [re: brat]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано14.05.09 23:31



Не знам, какъв ти е проблема, но откровено дразниш - в Хоум за такъв пост получаваш директен бан



Ей писна ми от сеирджии

... Losing ground is what it takes
If you really want to fly ...


Тема Re: предрусало е момчетонови [re: svetulka_1975]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано14.05.09 23:50



Че това не е ли част от живота на Депеш? Това си беше сериозен проблем не само за Дейв, но и за групата, имам добри спомени.



Тема ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано14.05.09 23:59



от организатора.

Ключовите думи в случая са:

"Мениджмънтът на Депеш Мод съветва всички притежатели на билети да ги запазят до пускането на официално изявление в най-скоро време за пренасочване на датата на концерта или категорично му отменяне."

--------------------------------------
Към слънцето с пресъхнали очи...

Редактирано от VlOLATOR на 14.05.09 23:59.



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано15.05.09 03:52



"Ключовите думи в случая са:..."

Кое е ключовото в тези думи?! Новината, че още неопределено време няма да имаме информация за евентуална нова дата на концерта, не ми се вижда никак ключова. Пак ще има безброй предположения и догатки и покрай тях доста простотии ще се изпишат и бая нерви ще се потрошат. Мисля, че "Мениджмънта на Депеш Мод" се отнесе доста кофти с феновете на бандата на Балканите, като не счете за нужно да даде каквото и да е изявление толкова време - уви ние и Румънците най-много го отнесахме от към притеснения, но пък на другите сигурно доста по-неочаквано им дойде.

Пожелавам на Дейв бързо оздравяване, а на мениджмънта на групата - мааааалко повече човещина... не виждам, кой спечели от това двудневно мълчание от тяхна страна - аз по-големи простотии не бях чела из форумите



... Losing ground is what it takes
If you really want to fly ...


Тема Много ми е мъчно...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Norito (the only one)
Публикувано15.05.09 08:50



.... ама много



I'm hanging on your words
Living on your breath ....


Тема Re: ...нови [re: nenepyga]  
Автор Norito (the only one)
Публикувано15.05.09 09:01



Пеперуда, по повод излятите бълвочи по форумите, вчера написах един виц в един от тях, без друг коментар! Извода е ясен:

Американски форум: Питаш въпрос – отговарят ти.
Израелски форум: Питаш въпрос – задават ти въпрос.
Български форум: Питаш въпрос и надълго и на широко започват да ти обясяват какъв си тъпак!

за съжаление е точно така



I'm hanging on your words
Living on your breath ....


Тема Re: Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на Dнови [re: VlOLATOR]  
Автор TheBrainless (uncle fucker)
Публикувано15.05.09 11:39



Дейв има здравословни проблеми и те в никакъв случай не са свързани с наркотици, забравете тази спекулация.

Админа вместо са ми се извини за грубото си отношение, трие важна информация, която споделям с фенове на групата! Нямам намерение да споря с никой за нищо, за мен подобно отношение говори едно - мястото не ми е тук. Желание да убиете вестоносеца, само защото ви носи лоши новини е много показателно.
За сега нова дата за концерт не се предвижда... Надявам се искренно последното да претърпи положително развитие, така че не бързайте да връщате билетите и изчакайте малко!
Peace

Редактирано от TheBrainless на 15.05.09 11:40.



Тема Re: Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на DM!нови [re: VlOLATOR]  
Автор Norito (the only one)
Публикувано15.05.09 12:13





е сега вече го ударих на рев

I'm hanging on your words
Living on your breath ....


Тема Re: предрусало е момчето? НЕ!нови [re: TheExorcist]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано15.05.09 12:29



Така е..., за съжаление...


Но в случая няма нищо общо! Здравословните проблеми на Дейв не са свързани по никакъв начин с наркотиците. Това е моето твърдо убеждение!!!

...Like all soul sisters
And soul brothers...

Редактирано от svetulka_1975 на 15.05.09 13:16.



Тема Re: Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на Dнови [re: TheBrainless]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано15.05.09 12:34



О, нееееееееееееееееееееееее....................
Остана ми съвсем мъничко оптимизъм вече... Определено имам нужда от добра новина... СЕГА!!!



...Like all soul sisters
And soul brothers...

Тема Re: предрусало е момчето? НЕ!нови [re: svetulka_1975]  
Авторbrat (Нерегистриран)
Публикувано15.05.09 13:35



На какво се базира убеждението?
И версията с агастроентерита обаче звучи убедително. Доста познати изкараха нещо подобно преди месец-два, но в лека форма. Смекти и Хидрасек му е майката :)
Ама чак пък да си отложи концертите до 21-ви....
Аз все пак си мисля, че е предрусал.





Тема Re: предрусало е момчетонови [re: nenepyga]  
Авторbrat (Нерегистриран)
Публикувано15.05.09 13:40



Ами "проблема" ми е, че гледам трезво на нещата. Иначе съм фен на ДМ. И си ги слушам редовно. А още по-голям фен съм на Мартин Гор. И него си го слушам редовно.
И ако някой иска да чуе музиката им качествено, както никога до сега, може да заповяда у нас. Питай Ясмина.


Поздрави!

ПП: И никога не бързай с репресии от рода на банове и др. Грозно е.



Тема Re: Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на Dнови [re: TheBrainless]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано15.05.09 14:08



чакай, къде си се разбързал да си ходиш:)

милички, фактите са такива, каквито са.
повярвайте ми, събудих се опустяла и без сили, с буца в гърлото и в сърцето.
(чак вкиселявам околните с печалната си физиономия в радиус от 5-6 бюра). но:

1. истината за Дейв е без значение - предрусал, препил, преял ...все едно, ще научим това, което медиите (и групата) искат да знаем. грозно, трогателно, осъдително ...той е човек и всичко човешко му е присъщо.

2. надявам се здравословния му проблем да премине скоро, за да сме ние и те добре и щастливи и заедно на концерт.

3. ще насоча малкото си останала енергия (аз малко предрусах от адреналин:) към това, скоро да насрочат нова дата. ще я чакаме както сме чакали и досега - с трепет.

4. дотогава ще слушам касетките и ще dream on


the world in my eyes


Тема Re: Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на Dнови [re: sister_of_night]  
Автор meryl (streep)
Публикувано15.05.09 14:27



Току що слушах Амебата по Дарик.
Нищо съществено не каза общо взето. В резюме: Ако има концерт ще е в рамките на тази година, а не след края на турнето, който е февруари 2010.
В момента се чакали резултатите на Дейв от изследванията и тогава щели да вземат решение какво ще правят. СМЕ очаква отговор в началото на другата седмица.



Тема ...нови [re: Norito]  
Автор Яcминa (стъпки в снега)
Публикувано15.05.09 14:52



а аз

се спекох изведнъж. да ни е жив и здрав, миличкият той...ако ще и да нямаме никакъв концерт.

Всеки сам си създава Лавината, която ще го погуби.

Тема Re: предрусало е момчето? НЕ!нови [re: svetulka_1975]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано15.05.09 16:10



Не знам какво точно е станало, но в конкретния случай по-скоро бих се съгласил с това, което казваш. Поне от снимките от последните 2 години изглежда healthy един вид.



Тема Re: предрусало е момчетонови [re: brat]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано15.05.09 16:38



За съжаление, аз не мога да те репресирам по никакъв начин, така че бъди спокоен... пък на мен твоите изказвания са ми грозни, ама на - търпя те

... и какво точно трябва да питам Ясмина... нещо не разбрах, на гости ли ме каниш?!

... Losing ground is what it takes
If you really want to fly ...


Тема Re: ...нови [re: Яcминa]  
Автор victorious (believer)
Публикувано15.05.09 18:42



Български форум: Питаш въпрос и надълго и на широко започват да ти обясяват какъв си тъпак! - точно така е ...


но не и тук, при това за дълго време - до преди няколко поста!
Тук може и да не са много постовете и да не е супер технически мястото,
но поне не е изцапан с кафяво форума - и няма да бъде!...

Иначе и аз да обобщя:
1 факти:
Дейв бе супер наркоман преди много време,
нормално е доста звезди да друсат по турнета и около рождения си ден,
намерят ли веднъж форма на извинение за прд медиите и феновете се придържат към нея, в този случай за втори път на второ турне,
ние и почти никой не знаем истината
Депеш винаги започват от ной - големите си фенове - Германия, по - големите европейски градове и Американски съответно ако почват оттам насам...
Израел също са техни болни фенове и те си спазиха обещанието дори и това да им е коствало мъката на Анди и каквито и откогато и да са били проблемите на Дейв
а Балканите, Южна Америка и тям подобни сме винаги накрая на опашката
- така ще бъде и сега
Края в случая не е февруари, а не е ясно кога ще е - те постоянно добавят дати, както винаги
по - вероятно е да има концерт тук все пак
по - вероятно е да е след нова година есетствено, щото са няколко такива
естествено е Амебата да не казва , че ще е след нова година, а лятото на стадион
естествено, че ако е зимата няма да е на стадион, а в зала, ако го има
естестевно СМЕ ще искат да е на стадиона - значи лятото
естествено това няма да стане ако те не предвидят удължаване на турнето като миналия път с нови стадиони месеци след предвидения първоначално край на турнето


който не е разбрал или е забравил:
Албумът не е отменен,
нито пък турнето занапред,
нито пък Дейв е отменен

а не помните ли какво ни беше като въобще не фигурирахме в плановете им допреди 4 години ?!

А добрата новина, някой искаше такава, я пускам като отделна нова тема,
щото фланелки искам да си нодя
депешарски
нови
яки



Тема Re: ...нови [re: victorious]  
Автор helinille (blackbird)
Публикувано16.05.09 22:11



Честно казано аз не виждам как може да направят тоя концерт, пък било и зимата...До болка ми се иска концерт да има, но някакво лошо предчувстие ме гони

ДМ имат дати в Германия отново точно зимата (аз имам билет за Бремен на 1-ви ноември) и ако, както ти казваш, ще предпочетат Германия пред нас, не виждам къде ще ни сместят. Искрено се надявам концерт в България да има, защото и у нас феновете са им страшно предани и не по-малко готини от тия в Германия...
А и също - за това турне, датите в Германия и Щатите, примерно са доста разбъркани - те започват с Германия чак юни месец, ако се не лъжа и после минават през Белгия, Словакия и т.н. и се връщат пак в Германия зимата. Някакви такива схеми има и за Щатите.
Каквото и да му е станало на Дейв, дано да се оправи и концерт да има - мисля, че в противен случай ще е, меко казано, огромно разочаровние за всички фенове у нас, а и на Балканите като цяло.....

I have been reckless
But I am not a rebel without a cause

Тема Re: ...нови [re: helinille]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано17.05.09 22:46



Бе аз да питам, Депеш свирили ли са в Япония досега, че не ми се е набивало на очи, няма начин. Япония е едно от най-култовите места за концерти на големите групи и винаги е включена в датите по принцип.



Тема Re: ...нови [re: TheExorcist]  
Автор newmind ()
Публикувано21.05.09 12:51



За съжаление наистина няма да запомним 18ти май с концерт на Дпеш! Да се замислим за кармата си и да спрем да се мерим кой колко голям фен е, да спрем да се държим надменно и пренебрежително към "новите", защото аз вярвам че всичко има значение! Остава ни удоволствието от музиката и надеждата за нова дата!

myspace.com/shotreality


Тема Отношението към феновете!нови [re: VlOLATOR]  
Автор newmind ()
Публикувано28.05.09 11:36



Днес разбираме, че Дейв в същност е опериран и е изваден тумор?! Става от лошо по-лошо! Много се надявам да е доброкачествен и скоро Дейв да е на крака и на сцена! Не доумявам обаче пренебрежителното отношение на групата и целият им екип към милионите им фенове!? Поне от добро възпитание можеха да поднасят адекватна и навременна информация! Нима не заслужаваме поне това!? Да не говорим , че по този начин създадоха почва за безкраини спекулации и неистини относно бъдещите концерти и състоянието на Дейв! Това не е нормално за мен! :(

myspace.com/shotreality


Тема ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано28.05.09 11:56



Най-после

от щаба на Depeche.

от организаторите.

--------------------------------------
Към слънцето с пресъхнали очи...

Редактирано от VlOLATOR на 28.05.09 12:20.



Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано28.05.09 12:20



Мейл от Depeche Mode dot com, отпреди 15 минути... Дори още не съм го прочела внимателно, но това е вече Официална информация:



Depeche Mode to restart Tour Of The Universe in Germany
First concert June 8th in Leipzig
http://www.depechemode.com/news.html


Depeche Mode are pleased to announce they will restart their interrupted Tour Of The Universe in Leipzig, Germany on June 8th. On May 12th, lead singer Dave Gahan suffered a severe bout of gastroenteritis, leading to his hospitalization and the cancellation of the Athens concert. While in hospital, further medical tests revealed a low-grade malignant tumour in Dave's bladder, which has since been successfully removed. At doctors' orders Dave Gahan must take a break until June 8th, to ensure that he makes a full recovery. The Leipzig show on June 8th will be the first concert following Dave's recovery.

Dave Gahan sincerely thanks his fans for their support, understanding and patience. Depeche Mode deeply regret any problems or inconveniences the cancellations and postponements may have caused.

AFFECTED UPCOMING SHOWS

May 30th
London O2 is postponed and will be rescheduled to a new date, which will be announced shortly. Tickets purchased will remain valid.

May 31st
Depeche Mode's performance at the Pinkpop Festival in Landgraaf is cancelled.

June 2nd
The show at the HSH Nordbank Arena in Hamburg will now take place on July 1st. Tickets purchased remain valid.

June 4th & 5th
The shows at Dusseldorf LTU Arena on June 4th and 5th will be rescheduled, however the exact dates cannot be determined until the 2nd Bundesliga releases its new schedule. Dates for the rescheduled shows are expected to be announced by early July. Ticket holders should retain their tickets for the rescheduled shows.

June 7th & 8th
Regrettably, the June 7th show in Leipzig must be cancelled due to doctors' orders, however the June 8th show will occur as planned. Tickets for the cancelled June 7th show may be exchanged for tickets to either the June 8th show in Leipzig or the June 10th show in Berlin (availability permitting) at the relevant box office.

July 2nd
Bergen, Koengen has been rescheduled to Thursday, January 28th, 2010 at the Vestlandhallen.

SHOWS TAKING PLACE AS ORIGINALLY PLANNED
The following European shows are not affected and will take place as originally planned.

June 8th LEIPZIG Zentralstadion
June 10th BERLIN Olympiastadion
June 12th FRANKFURT Commerzbank Arena
June 13th MUNICH Olympiastadion
June 16th ROME Stadio Olimpico
June 18th MILAN Stadio San Siro
June 20th WERCHTER TW Classic Festival
June 22nd BRATISLAVA Inter Stadium
June 23rd BUDAPEST Puskas Ferenc Stadium
June 25th PRAGUE Slavia Stadium
June 27th PARIS Stade de France
June 28th NANCY Zenith Amphitheatre
June 30th COPENHAGEN Parken Stadium
July 1st HAMBURG (rescheduled show)
July 3rd ARVIKA Arvika Festival
July 6th CARCASSONNE Esplanade Gambetta
July 8th VALLADOLID Jose Zorilla Stadium
July 9th BILBAO BBK Live Festival
July 11th PORTO Super Bock Super Rock Festival
July 12th SEVILLE Olimpic Stadium

Furthermore, all dates following Seville on the Tour of the Universe will proceed as originally planned.

CANCELLED SHOWS STILL TO BE DETERMINED
Ticket holders for the previously cancelled shows listed below are encouraged to hold on to their tickets pending a further statement. Every effort continues to be made to reschedule these shows and more time is needed to resolve venue availability and routing. A final decision is expected early next week, at which time a statement will be made with regards to either a rescheduled date or final cancellation.

May 12th ATHENS Terra Vibe
May 14th ISTANBUL Santral Istanbul
May 16th BUCHAREST Parc Izvor
May 18th SOFIA Vasil Levski
May 20th BELGRADE USCE Park
May 21st ZAGREB Arena
May 23rd WARSAW Gwardia Stadium
May 25th RIGA Skonto Stadium
May 27th VILNIUS Zalgirio Stadionas

...Like all soul sisters
And soul brothers...


Тема Re: ...нови [re: svetulka_1975]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано28.05.09 12:36



CANCELLED SHOWS STILL TO BE DETERMINED
Ticket holders for the previously cancelled shows listed below are encouraged to hold on to their tickets pending a further statement. Every effort continues to be made to reschedule these shows and more time is needed to resolve venue availability and routing. A final decision is expected early next week, at which time a statement will be made with regards to either a rescheduled date or final cancellation.

A final decision is expected early next week, at which time a statement will be made with regards to either a rescheduled date or final cancellation.

ето това леко ме притеснява: не знам дали биха хм...посмяли?...успяли?...искали? да ни бият шута ...



the world in my eyes


Тема Re: ...нови [re: sister_of_night]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано28.05.09 12:47



ИСКРЕНО се надявам, че ще има нови дати за нас!!!
Лондон, например, вече е rescheduled...

...Like all soul sisters
And soul brothers...

Редактирано от svetulka_1975 на 28.05.09 16:47.



Тема Re: ...нови [re: svetulka_1975]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано28.05.09 13:25



даааааа, но това е Л-О-Н-Д-О-Н ....

а да ритнат балканския ни г.з е само едно небрежно движение




the world in my eyes

Тема Re: ...нови [re: sister_of_night]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано28.05.09 13:58



Но, какво движение само...



...Like all soul sisters
And soul brothers...

Тема ............нови [re: sister_of_night]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано28.05.09 14:41







Тема Ще запомним 2009 г. с концерт на DM!нови [re: VlOLATOR]  
Автор newmind ()
Публикувано28.05.09 14:49



Това е нещо! Дано до края на другата седмица излезят и с нови дати и София да в списъка за Юли например! :)

myspace.com/shotreality

Редактирано от newmind на 28.05.09 14:50.



Тема Ти не си в час........нови [re: newmind]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано28.05.09 14:55



.....поне според мен......





Тема Re: Ще запомним 2009 г. с концерт на DM!нови [re: newmind]  
Автор вa-лe-pи (wide receiver )
Публикувано28.05.09 15:38



софия ще остане за февруари 2011:)



Nil satis nisi optimum.


Тема Re: Ще запомним 2009 г. с концерт на DM!нови [re: вa-лe-pи]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано28.05.09 17:57



ми на мен ми писнА.
дейв да е жив и здрав,
да си гледа здравето.
па ние и по телавизора мое да си го гледаме.




the world in my eyes

Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано28.05.09 20:49



Много шит. И аз го издухвам на 30-ти.
Отстраняване на тумор, кофти, вече сериозно трябва да се грижи за себе си, това е ужасно.





Тема Re: ...нови [re: TheExorcist]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано28.05.09 22:27



що бе, къде пише, че нещо ще има на 30ти? аз поне знам само, че може да е септември.
сори, ако нещо не съм се доинформиРВала.



Редактирано от sister_of_night на 28.05.09 22:32.



Тема ...нови [re: sister_of_night]  
Автор Яcминa (стъпки в снега)
Публикувано28.05.09 22:41



az mislia, che e tvurde brutalno da karat Dave da pee sled takava tejka operacija...



sorry za latinicata, no mi se precaka laptopa.

душата ми изпитва хлад и моят глас е в лед скован


Тема Re: ...нови [re: sister_of_night]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано29.05.09 02:55



Не, просто отменят още наколко дати, днес четох, първия им концерт трябва да е на 7-ми Юни в Лайпциг ( ако всичко е ок ). Аз просто изгарям с билета си за 30-ти в Лондон и днес питах нямат никаква информация за по-натам.



Тема Re: ...нови [re: Яcминa]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано29.05.09 08:26



Аз се надявам, че не го"карат"... Т.е., че се чувства достатъчно добре, за да започнат турнето наново...
Честно казано, аз съм с доста смесени чувства в момента. От една страна, разбира се, се радвам, че турне все пак ще има и нашите шансове за нова дата все още са живи... Надеждата, казват, умира последна.
От друга, обаче, официално се потвърждава толкова страшна диагноза, че чак немога да я изрека на глас...


Това, което мислех за измишльотини и злобни спекулации се оказа истина...
Може би е добре да изчакаме 8-ми юни и да видим сами какво е състоянието на Дейв...
При всички положения се опитвам да съм позитивно настроена...


...Like all soul sisters
And soul brothers...

Тема Re: ...нови [re: svetulka_1975]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано29.05.09 15:05



Гадна работа е наистина. Това имаш ли го веднъж си обречен. Единствения изход е това да отиде в ремисия, както е случая с Кайли Миноуг. Т.е никога не си застрахован, че няма да се върне.





Тема Re: ...нови [re: TheExorcist]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано29.05.09 15:08



тъжно.


the world in my eyes


Тема Re: ...нови [re: sister_of_night]  
Автор manimal (APHELION)
Публикувано08.06.09 13:55



Бе аз си мисля, че бере душа и се гърчи по някой дърти стики флор, пък то нашият вършеел из имотния пазар:



"...двойно филтриран въздух и соларна енергия"

Толкоз беше с дърти стики флора.



Тема Re: Няма да запомним 18 май 2009 г. с концерт на DM!нови [re: VlOLATOR]  
Автор TheExorcist (Пикая Лед)
Публикувано09.06.09 22:24



Са по бг новини чух, че щели да свират в Сф през Юли. Разгледах им тур датите и това няма как да стане. Всичко е плътно до Февруари 2010, не вярвам да отменят други, май след Москва може да стане.





Тема Дано го запомним......нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано12.06.09 12:45



....с нещо такова:






Тема окончателно...нови [re: VlOLATOR]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано12.06.09 14:43



!

--------------------------------------
Към слънцето с пресъхнали очи...

Тема Re: окончателно...нови [re: VlOLATOR]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано12.06.09 15:50



____________


the world in my eyes


Тема Re: окончателно...нови [re: sister_of_night]  
Автор methaphore (Idiots are fun!)
Публикувано12.06.09 16:00



Ами то се очакваше...въпреки всичко имах някаква надежда...



Dear God,
Please,kill them all!


Тема Re: окончателно...нови [re: sister_of_night]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано12.06.09 16:07



и аз...



...Like all soul sisters
And soul brothers...

Тема Re: окончателно...нови [re: VlOLATOR]  
Автор lAM.. (Xer)
Публикувано12.06.09 18:30



А тяхното турне не продължавали ли 2 години, т.е. и другото лято? Сега няма място за пренасрочване.

Много гадно, но някак съм претръпнала от първото 'отменяне/отсрочване'. Щеше да ми е първи техен концерт...

Lay back for me
The three of us in circus and in liberty
It’s been too long..


Тема Re: окончателно...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Яcминa (стъпки в снега)
Публикувано12.06.09 18:47





душата ми изпитва хлад и моят глас е в лед скован

Тема Тая история така смърди......нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано13.06.09 10:02



....сега след като преспах една нощ мога да ви кажа, че съм тотално разочарован....и се чудя какви думи да намеря за да го изкажа........

Тоталната отмяна на концертите в източна Европа според мен може да се окаже,че не се е случила заради болести, операции и прочие........знам сега ще кажете, че търся под вола теле, но нека си припомним:

1. Съобщават за ДЕЙВ, че е болен и в същото време го виждат в центъра на ГОЛЯМАТ ЯБЪЛКА да джитка съвсем не в болестно състояние.

2.При положение, че всички знаем кога има "дупка" в турнето и според думите на мениджмънта от вчера няма възможност за пренасочванена на отменените концерти, защо тогава просто не казаха в самото начало,че ще бъдат отменени изцяло....защо ни дръжаха в шах близо месец....нима през МАЙ не се знаеше кога има свободони дати и кога няма.....

3.Отменените концерти не бяха 8, а до колкото си спомням към 12 или 13......как така толкова бързо се намери дата за Hamburg и Bergen ......и оправдания, че другите могат да се проведат на закрито......с нетърпение чакам да видя какви дати ще обявят за Лондон, при положение, че там до колкото си спомням няма зала за 50 000........само Дюселдорф става, защото стадиона има подвижен покрив и събира 50 000 - 60 000........


Наистина не съм бил толкова разочораван никога..........

Редактирано от TCP/lP на 13.06.09 10:21.



Тема много ми е болнонови [re: TCP/lP]  
Автор Maлвинa (минаващ)
Публикувано13.06.09 16:01



защото ми отмениха и трите балкански концерти + този в мъгливия Лондон

яд ме е защото имах билети за пред сцената и вече е трудно да се намерят такива другаде и доста сложно тепърва да си органзираш пътуването и отпуските...мъчно ми е че съм в графата тъмен балкански субект



Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: TCP/lP]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано14.06.09 19:14



има ли значение вече?! кажи ми!?
и да е това и да не е, резултатът е един и същ: концерт няма.

мисля, че няма и да има никога вече.
извинете за песимизма




the world in my eyes

Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: sister_of_night]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано14.06.09 21:09



Добре де, няма значение, но все пак съм ядосан от това, че ни въртяха и сукаха толкова време, защото сме нещшастния изток и никой не ни ебава......я го виж сега каква фурия е в Германия......ама това е Германия бе.......не е смотаната България или Румъния например........

Аз пак ще отида на концерт и то съвсем скоро, но разочарованието в мен е ОГРОМНО........това е.....



Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: TCP/lP]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано16.06.09 11:13






да рева ли, да ги разбера ли


the world in my eyes

Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: sister_of_night]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано16.06.09 13:18



Тегли им една и това е....пак ще ги гледаме...маймуните нйедни......





Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: TCP/lP]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано18.06.09 04:55



Ае , стига с тая Българска комплексарщина...Все сме преебани...Човекът от рак е опериран , а вие и на това не вярвате..."разхождал се из Ню Йорк"-ами той не е бил на смъртен одър и Слава Богу, за да лежи неподвижно, нали!!!??





Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: yraaa]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано18.06.09 07:48



да, спокойно - всички се притесняваме по някакъв начин. случилото се, извън чистите си факти води със себе си и всякакви емоции. that's all there is.


the world in my eyes


Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: yraaa]  
Автор victorious (believer)
Публикувано18.06.09 18:24



И аз си мислих какво ли не,
ама едно е сигурно:

не знаем каква е истината
и ако нямаше никаква болест.........
със сигурност щяха да казат именно,

ЧЕ Е БОЛЕН!



Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: yraaa]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано22.06.09 03:38



Ами, някак си е много предизвикващо към Съдбата да лъжеш, че точно от рак си болен..дет викат старите хора ГРЕХОТА Е!.Ако ще се измисля има кууууууууууп други сериозни болежки...Абе Тома Неверни Български...това е





Тема Аз съм нещастен......нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано24.06.09 13:45



......абсолютно невъзпитано, без да се консултират с мен извадиха най-безцеремонно от сета моята песен......In Sympathy....добре поне, че PEACE се заформя като най-силния лайв на тоя тур........





Тема Севиля и Порто......нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано10.07.09 23:52



.....също няма да запомнят тази година с концерт на ДМ.......

10.7.2009

Depeche Mode regret to announce that the following performances will be cancelled due to a calf muscle tear Dave Gahan suffered during the band's show in Bilbao on July 9th.

* Saturday, July 11th at Super Bock Super Rock Festival in Porto

* Sunday, July 12th at Olympic Stadium, Sevilla





Тема Re: Севиля и Порто......нови [re: TCP/lP]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано11.07.09 09:36



Даааааа, тази новина определено помрачи петъчно-съботно-неделното ми настроение... Безмислено е да казвам, че съжалявам за феновете там, защото всички ЗНАЕМ как се чувстват сега...


На Дейв пожелавам бързо и пълно възстановяване, защото му предстоят още поне 8 месеца турне. Our Hero!!!!!

...Like all soul sisters
And soul brothers...

Тема ...нови [re: TCP/lP]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано11.07.09 15:21



Туй турне трябва да го прекръстят на "Misfortunes Of The Universe"!



--------------------------------------
Към слънцето с пресъхнали очи...

Тема Re: ...нови [re: VlOLATOR]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано11.07.09 16:52



bitter




the world in my eyes


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.