Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 28.04.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: окончателно...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Яcминa (стъпки в снега)
Публикувано12.06.09 18:47





душата ми изпитва хлад и моят глас е в лед скован

Тема Тая история така смърди......нови [re: VlOLATOR]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано13.06.09 10:02



....сега след като преспах една нощ мога да ви кажа, че съм тотално разочарован....и се чудя какви думи да намеря за да го изкажа........

Тоталната отмяна на концертите в източна Европа според мен може да се окаже,че не се е случила заради болести, операции и прочие........знам сега ще кажете, че търся под вола теле, но нека си припомним:

1. Съобщават за ДЕЙВ, че е болен и в същото време го виждат в центъра на ГОЛЯМАТ ЯБЪЛКА да джитка съвсем не в болестно състояние.

2.При положение, че всички знаем кога има "дупка" в турнето и според думите на мениджмънта от вчера няма възможност за пренасочванена на отменените концерти, защо тогава просто не казаха в самото начало,че ще бъдат отменени изцяло....защо ни дръжаха в шах близо месец....нима през МАЙ не се знаеше кога има свободони дати и кога няма.....

3.Отменените концерти не бяха 8, а до колкото си спомням към 12 или 13......как така толкова бързо се намери дата за Hamburg и Bergen ......и оправдания, че другите могат да се проведат на закрито......с нетърпение чакам да видя какви дати ще обявят за Лондон, при положение, че там до колкото си спомням няма зала за 50 000........само Дюселдорф става, защото стадиона има подвижен покрив и събира 50 000 - 60 000........


Наистина не съм бил толкова разочораван никога..........

Редактирано от TCP/lP на 13.06.09 10:21.



Тема много ми е болнонови [re: TCP/lP]  
Автор Maлвинa (минаващ)
Публикувано13.06.09 16:01



защото ми отмениха и трите балкански концерти + този в мъгливия Лондон

яд ме е защото имах билети за пред сцената и вече е трудно да се намерят такива другаде и доста сложно тепърва да си органзираш пътуването и отпуските...мъчно ми е че съм в графата тъмен балкански субект



Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: TCP/lP]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано14.06.09 19:14



има ли значение вече?! кажи ми!?
и да е това и да не е, резултатът е един и същ: концерт няма.

мисля, че няма и да има никога вече.
извинете за песимизма




the world in my eyes

Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: sister_of_night]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано14.06.09 21:09



Добре де, няма значение, но все пак съм ядосан от това, че ни въртяха и сукаха толкова време, защото сме нещшастния изток и никой не ни ебава......я го виж сега каква фурия е в Германия......ама това е Германия бе.......не е смотаната България или Румъния например........

Аз пак ще отида на концерт и то съвсем скоро, но разочарованието в мен е ОГРОМНО........това е.....



Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: TCP/lP]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано16.06.09 11:13






да рева ли, да ги разбера ли


the world in my eyes

Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: sister_of_night]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано16.06.09 13:18



Тегли им една и това е....пак ще ги гледаме...маймуните нйедни......





Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: TCP/lP]  
Авторyraaa (Нерегистриран)
Публикувано18.06.09 04:55



Ае , стига с тая Българска комплексарщина...Все сме преебани...Човекът от рак е опериран , а вие и на това не вярвате..."разхождал се из Ню Йорк"-ами той не е бил на смъртен одър и Слава Богу, за да лежи неподвижно, нали!!!??





Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: yraaa]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано18.06.09 07:48



да, спокойно - всички се притесняваме по някакъв начин. случилото се, извън чистите си факти води със себе си и всякакви емоции. that's all there is.


the world in my eyes


Тема Re: Тая история така смърди......нови [re: yraaa]  
Автор victorious (believer)
Публикувано18.06.09 18:24



И аз си мислих какво ли не,
ама едно е сигурно:

не знаем каква е истината
и ако нямаше никаква болест.........
със сигурност щяха да казат именно,

ЧЕ Е БОЛЕН!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.