Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 01.05.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: началотонови [re: sister_of_night]  
Автор TheBrainless (uncle fucker)
Публикувано30.03.09 17:05



Говоря за настоящия Sounds Of The Universe :) Ясно че Hourglass е самостоятелен, но весе пак е най-близкото издавано като дата до този сега, за това и правя сравнение.

офтопик - Paper Мonsters по-добре да не беше излизал според мен, че и на CD си го взех тогава от милано, ама - dirty sticky floor така ме изработи (звучи всякаш е излязла от songs of faith, такова рокаджийско, но с по-позитивно настроение)


ПС
Момченце съм

Редактирано от TheBrainless на 30.03.09 17:12.



Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: nenepyga]  
Автор lAM.. (Xer)
Публикувано30.03.09 17:32



Fragile Tension, Jezebel и Wrong са ми любимите, даже много ми харесват.

Но останалите песниии...не знам...от текстовете не съм впечатлена, а музиката им сякаш просто не ми пасва..не защото не е достатъчно силна, а щото ей така просто. Hole to Feed много ме изнервя, не мога да я слушам направо. Live със сигурност ще е по-различно обаче, по-хубаво. The way you move, has got me yearning - тази идея вече съм я изживявала в поне няколко техни песни(по дяволите!).

Lay back for me
The three of us in circus and in liberty
It’s been too long..


Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: lAM..]  
Автор sister_of_night (NeonBlueDressеd)
Публикувано30.03.09 17:37



В отговор на:

he way you move, has got me yearning - тази идея вече съм я изживявала в поне няколко техни песни(по дяволите!).




е, да де

бих се съгласила, че текстовете им нямат особен скок (от гиганти като SoFD, Exiter ..), но лично мен не ме дразни. в смисъл не съм очаквала текстове толкова, колкото вложено чувство в работата. а такова има (въпреки по-дългото време за смилане).

Редактирано от sister_of_night на 30.03.09 17:49.



Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: sister_of_night]  
Автор lAM.. (Xer)
Публикувано30.03.09 19:33



Дано времето да ме сплоти с песните, както ти казваш.



Lay back for me
The three of us in circus and in liberty
It’s been too long..


Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: nenepyga]  
Автор newmind ()
Публикувано31.03.09 16:04



Слушах албума над 50 пъти вече и мога да кажа, че ми харесват :
01. In Chains
02. Hole To Feed
03. Wrong
08. Come Back
10. Perfect

Надявам се да харесам някоя и от останалите 5 песни, които ще са включени в делукс изданието!!!
Като цяло този албум се нарежда на 5то място в личната ми класация, което е задоволително! За сметка на това съм убеден че лайф-изпълненията ще са много внушителни, а и ще има добри ремикси! Смятам, че всеки има право да харесва или не нещо и уважавам всяко едно мнение!



myspace.com/shotreality

Редактирано от newmind на 31.03.09 17:21.



Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: nenepyga]  
АвторFila Brazilia (Нерегистриран)
Публикувано31.03.09 21:43



След поредното слушане стигам до заключението, че албума си е доста приличен и интересен.



Тема WRONG UNIVERSEнови [re: newmind]  
Автор Loveblaster (Consume my love)
Публикувано31.03.09 22:56



Според мен албума е различен и сам по себе си уникален...след 50тина прослушвания все повече си мисля, че са пораснали или доузрели или малко остарели за да се връщат назад и да правят Music for the massesss mash up, а просто са ни поднесли звуците на тяхната вътрешна Вселена в музикален вид....естествено чисто технически, колкото и да ги боготворим е немислимо и безумно да харесваме всичко.......има малко звукови препратки към Playing the angel и малко такива към Hourglass, но това се преживява след известно време струва ми се и е неизбежно работейки с един продуцент да не успееш да избагаш далече от..тях самите като екип........за мен Wrong е огромната песен в албума, както и супер клубните ремикси в макси сингъла

....... искам да чуя истинският звук на албума за да имам по-задълбочено отношение към творбата на момчетата като цяло......бонусите, демо версиите и всичко.....та това е засега и от мен по темата......албума е красив....но май не е прекрасен.....вероятно е по-сложен , както почти всичко от музиките на Depeche....... единственият пълнеж за мен е излишният инструментал Luke Skywalker....май се казваше ......ей така си мисля към днешна дата аз за Sounds of the universe




Freeze me with your kiss and let me overflow

Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: newmind]  
Автор titi111 (дразнител)
Публикувано01.04.09 21:39



Почти 90% съвпадение при мен. Харесва ми Corrupt повече от Perfect





Тема Re: текста..нови [re: sister_of_night]  
Автор victorious (believer)
Публикувано02.04.09 15:44



Аз пък продължавам да спазвам поста стоически,
нямайки намерение да слушам албума до 20 - ти,
когато и самата група е намислила да го чуя.
То ще си е втори Великден в рамките на три дена
и със задаващото се яхнало грамофон голямо промо парти



Иначе реплики като тая на сестрата в нощтапочти ме изкушиха :

"о, няма празно, наште хора пак са направили текстове за the universe -
всеки се намира в поне 14 от 13 песни
и слушаш, слушаш - пък си викаш: бре, ма тва е за мен,
слушаш една седмица - пък си викаш: абе, то за друго идело реч ...ама ПАК е за мен.

наивно звучи, нали? но е прекрасно"

Редактирано от victorious на 02.04.09 15:46.



Тема Re: текста..нови [re: victorious]  
Автор svetulka_1975 ()
Публикувано03.04.09 15:16



Бравос!!!


Аз вече не съм SOTU virgin.
Това са 13+ песни за заучаване, все пак...

...Like all soul sisters
And soul brothers...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.