Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 01.05.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: Fila Brazilia]  
Авторmozi (Нерегистриран)
Публикувано04.04.09 01:39



слушах го 5 пъти и спрях, а слушам Депеш от 87ма, повече няма какво да коментирам



Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: nenepyga]  
Автор newmind ()
Публикувано05.04.09 21:48



Ще си позволя да напиша и какво не харесвам в този албум, след като го слушах над 100 пъти! На първо място не харесвам "поамериканчването" на групата!!! Не харесвам Иги-Попството на Дейв!!! Не харесвам "старите градски" на Мартин!!! Всичко това лъха от звуците им, от стилът им, от визията и поведението им - това не са те, колкото и да са!!! Едва ли някой добре познаващ групата е очаквал нещо комерсиално, но това е просто един добър Би-сайд албум, който можеше и да не е точно такъв!



myspace.com/shotreality

Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: newmind]  
АвторFila Brazilia (Нерегистриран)
Публикувано07.04.09 21:35



Аз пък го намирам за интересен, да по различен е, но нима не е поразличен всеки техен нов албум.



Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: Fila Brazilia]  
Автор newmind ()
Публикувано08.04.09 09:25



Да, разбира се че харесвам албума като цяло. В едно по-горно мое мнение написах и какво харесвам, но не се страхувам да посоча нещата, които не ми допадат! Разбира се това е само мое мнение! :) Но да ти кажа, колкото повече го слушам този албум, толкова повече го харесвам! Нямам търпение за 18 МАй!!! :)

myspace.com/shotreality


Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: nenepyga]  
Автор roughtrade ()
Публикувано20.04.09 01:13



Деца мои, албумът не е нищо особено и ми е тъжно да го кажа.
Прилича на компилация, в която са събрани соло парчета на всеки от групата, но просто ей така.
След "Songs Of Faith..." и донякъде "Ultra" момчетата го дават доста рутинно и с нищо не ме изненадват в музикално отношение.





Тема ...нови [re: nenepyga]  
Автор VlOLATORМодератор (anathematized)
Публикувано20.04.09 15:42



На мен "Sounds Of The Universe" ми се видя горе-долу

.

--------------------------------------
Към слънцето с пресъхнали очи...

Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: nenepyga]  
Авторbrat (Нерегистриран)
Публикувано22.04.09 20:40



Слушам новия албум на ДМ... Звучи агресивно. Не съм поглеждал текстовете още, но... звучи агресивно. Има 4-5 парчета с които напълно оправдават репутацията на групата, но композиции като Peace трябва да продават на закъсали групи, не да се записват и издават от ДМ

. Като цяло става за слушане щом посегнах да го чуя втори път за 2 дни. Все пак е стъпка надолу след Playing The Angel. Дали зациклят ДМ? Изчерпаха ли се? Не знам. Това, което някои ще обявят за изграден стил за мен е повече копиране на себе си. В момента слушам Come back... стържещ звук, типично настроение, абе deja vu. . Утешението ми е, че това поне е най-добре записания албум на ДМ, който съм чувал.
Започна и свърши Spacewalker - творческа импотентност...



Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: nenepyga]  
Автор deltongo ()
Публикувано23.04.09 00:01



Слушам,после пак го слушам целият албум ,и пак и ме обхваща странно чувство.Няма го това парче да се качиш в колата и волумето на мах и даже да си тактуваш.Wrong ми харесва.Ако си в дълбока депресия-чуден албум.Може да не ги разбирам вселенските звуци и новите послания,но къде е ЖИВОТА във вселената(на DM)?



Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: deltongo]  
Автор nenepyga (newborn)
Публикувано23.04.09 00:11



... пък според мен, албумът може да е подходящ за много неща (особено кутийката на бокс-сета

), но не и за депресия... даже ако трябва да съм откровена, точно позитивизма в този албум е нещото, без което лично аз можех да мина, защото просто толкова голямо количество позитивност не ми носи положителност (една Insight в Ultra ме зарежда 1000 пъти по-положително, отколкото 3 албума, като SOTU )... но хора много и всеки със своята си депресия и мнение... аз моята депресия си я харесвам, но не я откривам в този албум... от друга страна "Вселенските звуци" напълно оправдаха очакванията ми, просто защото разбрах, че е безмислено да се опитвам да го сравнявам с несравними албуми от миналото

... Losing ground is what it takes
If you really want to fly ...


Тема Re: Sounds of the Universeнови [re: nenepyga]  
Автор reader (furniture)
Публикувано25.04.09 12:15



Пеперуд, рядко се случва да съм 100 % съгласна с нечие мнение, точно е така в случая.
Бъка от позитивизъм.
Ами няма лошо - различни неща се случват на хората в групата, щом са решили да издадат точно такъв албум. Няма да крия, че за мен ДМ са групата от Ултра, от оня мрак, болка и пропадане в бездни, които само рокът може да предаде достоверно, затова и си ги наричам рок-група. Всякакви електроники, позитивизми, танцувалности и подобни са ми крайно далечни, неприемливи и неслушаеми.
Но нека има от всичко, нека никой в нищо не се ограничава. Сигурна съм, че концертът около този албум ще е страхотен.



Между моята Любов и мене се изправят
триста нощи, сякаш триста зида...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.