Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 26.04.24 
Музикални
   >> Depeche Mode
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: .нови [re: Яcминa]  
Автор snqg (ябълков)
Публикувано28.11.06 19:05



Мисля, че съвпаданенията са да ни показват, че сме поели правилната посока ... макар и за момента или деня, а пък понякога не само.
Както когато чакаш за интервю за нова работа и съесем случайно подочуеш Депеш по някаквото си радио пуснато в кафето .



Тема ...нови [re: snqg]  
Автор Яcминa (Д.)
Публикувано28.11.06 23:44



а дали има съвпадения, които погрешно са ни завели някъде?...ти сещаш ли се за такива на твоето "диванче"?

Моята любов е моята лавина.


Тема Re: playing the Angel,...нови [re: Яcминa]  
Автор reader (I long for you)
Публикувано29.11.06 08:52



...You won't stay satisfied for long...

Много вярно.

It feels so incomplete...


Тема Re: ...нови [re: Яcминa]  
Автор snqg (ябълков)
Публикувано01.12.06 17:34



Не водя съвпаденията, само понякога усмихват приятно
и вземеш че си появярваш още по-вече .



Тема Re: един деннови [re: Яcминa]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано06.12.06 18:17



Аз всяка нощ бих живял един нов и различен живот...
За първата избирам да съм птица...сокол-скитник....,
или може би вълк....



'let me take you on a trip,around the world and back...'

Тема да ти кажа..нови [re: RizaaR]  
Автор Яcминa (Д.)
Публикувано06.12.06 23:19



откак ми хрумна това, всяка нощ сънувам разни катаклизми и винаги някак се подсещам, че е само сън. онази вечер например, сънувах че ме залива цунами, и му се оставих в прегръдките до момента, в който се уплаших дали пък и наистина не съм спряла да дишам и си казах - събуди се! - и се събудих и успокоих и след няколко минути - отново гмур във вълните :))))

Моята любов е моята лавина.


Тема Re: Умопомрачениянови [re: Яcминa]  
Автор veslanina (Pitrova)
Публикувано09.12.06 09:44



Разхождам си се аз из Технополис (или Техномаркет, таки и не се научих да ги различавам тея магазини да му се не види), с надежда да ми е за последно след едноседмично обикаляне в търсене на най-прекрасния, евтин и умопомрачително прекрасен хладилник

, и минавам покрай стилажите с DVD-та. Я там са и Депеш в Милано. Ама точно до Малина или какво беше там. Контраста беше невероятен...красота. Е те тва е мърчандайзинг, евала. Взимам разкривена пластмасова обложка и се заглаждам...ммм Анимато, около 20.00 лв. И като ти казвам разкривена, все едно си си излял чешмяна вода отгоре й, и после си я пльоснал върху печка Раховец за по-бързичко така да са изсуши. Класика. Оставям обложката недоволно и отивам пак при хладилниците. Те са красиви. Големи и бели. Мда, тоЗи ще е явно, я да го погледна вътре. Чудесно. Някой си е сложил нагризаната закуска вътре върху спортните страници на вестник. Викам един служител да ми обясни за Техническите му харектеристики (на хладилника де, не колко градуса поддържа ограничения му мозък), и отварям хладилника с усмивка на уста и си мисля: "хаха, я да видим сега какво ще каже тоя пич, дали това е обяда или вечерята му?!", обаче нейсе...никва реакция, сляп за селянията си или тази на някой колега. Ми кво толкоз бе, закусчица, нали така...Тръгвам си...не издържам. Пускам Live-Sofia и си мисля че никога няма да се оправим, It's just a qustion of time...да бе да...

Редактирано от veslanina на 09.12.06 13:22.



Тема Ти пък......нови [re: veslanina]  
Автор TCP/lP (скромен)
Публикувано10.12.06 11:57



...какво се учудваш? Не виждаш ли, че в нашите магазини бачкат всякакви мушмороци, кито нямат представа какво продават, камо ли да ти дадат инфо ....





Тема ...нови [re: Яcминa]  
Автор reader (I long for you)
Публикувано14.12.06 09:24



"...завърни се отнякъде,

излъжи ме навеки..."


Но ако не можеш да ме излъжеш, не се завръщай.



It feels so incomplete...

Тема Re: да ти кажа..нови [re: Яcминa]  
Автор RizaaR (siddhartha)
Публикувано14.12.06 23:23



и аз, миналата седмица доста хора ми споделиха, че сънуват странни неща, което мога да кажа и за себе си...Дали пък Луната не е решила да си направи шега с нас

?

'let me take you on a trip,around the world and back...'


Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.