Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано19.08.10 22:00



вашето не е забавление а уверено дрънкане на глупости в стил бай ганьо, тия дето работили по електронното правителство са същите велики гении и ненадминати светли умове като теб и wqw

виж например невероятното постижение на wqw дето му се привижда някъв аксес като ясно се каза че е под дос, виж се и ти дето ти се привиждат неща дето ги няма

аз съм само един скромен и обикновен зрител които се забавлява да гледа бай ганьо на живо щото е все едно да се гледа пиесата от статията



no pain, no gain

Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано19.08.10 22:22



а за тва "кой ти е прецакал работата": не става дума за конкрента работа а за тотално изкривявяне на моето мнение преди време като спорихме за рандом изчакванията

wqw въоще не вдяна какво предлагам и почна да пише за нещо съвсем различно, семафори или кво беше там

отделно не вдянахте че тва което предлагам е само един от няколко варианта които може да се пробват и които в някои случай може да работи съвсем добре

тва неадекватно и тотално изкривено разбиране на моето мнение си е типична бай ганьовска работа

no pain, no gain


Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.08.10 00:00



Изкривено е според теб. Аз в самото начало ти казах че е мислено и сме го отхвърлили. С което би трябвало всичко да приключи. Но ти много държеше на него. И най-вече крънкаше почерпки та да ни покажеш... Изкривяване няма. Само според теб.
След това и други хора ти обясниха че не става.
А Бай Ганьовщина е да крънкаш почерпки - Алеко доста добре описва майсторските похвати на Бай ти Ганьо при крънкане на почерпки.
Та - ти спомена прецакване на работа. Никой не е прецакал никаква твоя работа по никакъв начин. А това че как да го кажем - получи адекватна оценка за идеята си, и не хареса споменатата оценка си е твой проблем.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано20.08.10 00:06



ами опитай да се сетиш че има различни случаи и наистина тази идея може да не е добра за тези случаи с които сте се сблъсквали

ама има и други случаи за които може да е добра, тва е бай ганьовщината в случая че не виждате повече от конкретни случаи с които сте се сблъскали

и не ми се е занимавало да ви убеждавам щото никои не му се занимава без пари да прави примери, да ги настройва и обяснява, тва на теб ти се привижда като някакво крънкане на почерпка

губи ти се смисъла на тва което съм писал и виждаш тва което ти се иска

no pain, no gain


Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.08.10 00:15



Напротив - на теб се губи смисъла. А смисъла тогава беше че аз в никакъв случай, при никакви обстоятелства не бих приел да работя с теб. И разбира се е пълна 100% олигофрения да мислиш че аз ще се нахендря сам да работя с теб. В смисъл - не да работя, а дори и тестове не бих искал да правим заедно.
Не без пари - да беше готов да ни плащаш, пак нямаше да стане работата. Та - това беше основния смисъл. В никакъв случай не бих тръгнал да си губя времето с неадекватни технологии предлагани настойчиво от някого. А ако някой тръгне да предлага настойчиво каквото и да е било - и с него няма да работим - повече от ясно.
Технологията не е подходяща за бази данни. За други случаи (без бази данни) - може и да е приложима, ама за бази данни, не е.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано20.08.10 00:31



нещо пак се бъркаш, тоя път бъркаш че искам да работя с кухи леики

не искам да работя с такива като теб дето не виждат по далеч от носа си
още по малко пък да предлагам настойчиво нещо на някоя куха лейка дето не може да го разбере

определено има случай когато това което предлагах може да се реализира и да си работи стабилно ама те са по далеч от носа ти, както са по далеч от носа ти и много други неща

ако съм спорил тогава то е до някъде за да изясним нещата до колкото е възможно, ама с твоята мания да виждаш неща дето ги няма няма начин да ти се обясни



no pain, no gain

Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.08.10 13:19



Точно това имам предвид. Ти искаше да изясниш нещо защото явно не ти е било ясно.
Е на мен пък ми беше ясно, и нямах нужда от изясняване. А пък изясняване с такъв като теб за мен би било кошмар. Но ти проявяваше настойчивост. Причините са без значение, факта си е факт - ти беше този който проявяваше настойчивост.
Хубавото е че при никакви обстоятелства няма да работим заедно - нещо което е добро и за двама ни - нали така?


Все пак имаш осезаем напредък. Вече не крънкаш почерпка за да си изясняваш нещата. И по рядко влизаш във филми. Бозата и нея си я понамалил. Все положително развитие.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано20.08.10 13:32



тоя които има напредък си ти с тва че ти се привиждат по малко глупости



no pain, no gain

Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.08.10 16:11



Не е важно дали аз имам напредък, важно е че ти си клубния алтернативно надарен.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано20.08.10 16:20



както и преди съм писал може да се залъгваш с каквито глупости решиш

ама статията ясно се вижда, при манталитет на безумие и злоба е нормално някои обикновен като мен да го изкарват нещо което не е

казано с други думи сред идиоти всеки обикновен става алтернативно надарен



no pain, no gain


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.