Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано19.08.10 12:52



всички? как пък събра информация че са всички? аз до тук виждам само няколко кухи лейки дето се правите на интересни щото ви е стегнала шапката от злоба или друга подобна глупост

отделно в бг има много дето са съгласни на всичко за дребна сума, така че може да сте събрали няколко такива ама тва не значи че сте прави

no pain, no gain


Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.08.10 13:19



Ми като няма ни един дето да те счита за нормален, това означава че те считаме за клубния алтернативно надарен.
Определено ни тресе огромна злоба и завист щото не можем да схванем полета на невероятната ти мисъл. И да наплякаме цикълчета за изчакване например. Или пък индонезийката.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано19.08.10 13:28



пак ти се привиждат неща дето ги няма: никъв "полет на невероятнат мисъл", писал съм общи приказки между другото

що въобще си губиш времето да пишеш думи на клавиатурата? по лесно е да натискаш произволни бутони, по смислено сигурно ще излезе

така и не написа как събра информация че няма нито един? сигурно тва решение сте го взели на някоя тайна сбирка на злобни снобари дето не виждат по далеч от носа си или нещо подобно?

no pain, no gain


Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.08.10 13:37



Браво - виж как ни разконспирира. Особено за това че не виждаме подалеч от носа си, и не можем да схванем индонезийката в пандиза и срива на вал стрит и връзката с цикълчетата за изчакване.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано19.08.10 13:42



я виж как почна сам да си казваш, така е, щом обикновенни статии от новините за теб са "полет на невероятна мисъл" може да си преставиш че си бая куха лейка не видяла интернет новини и коментари по тях

сигурно ако постна линкове към 2-3 новинарски сайта и ще решиш че съм гений

Редактирано от wiz на 19.08.10 13:43.



Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.08.10 13:48



Разбира се че си гений. Неразбран. И за това те считаме за клубния алтернативно надарен.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано19.08.10 13:53



ами всъщност не съм, аз съм обикновен зрител които споделя впечатления от тук и там, тва го писах вече някъде

а на теб все ти се привиждат разни неща дето ги няма и пробваш да ги пробуташ , по добре не хаби излишно думи, по лесно и по смислено е да натискаш произволни бутони на клавиатурата



no pain, no gain

Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.08.10 13:56



начи си скромен неразбран гений, който го считат за клубния алтернативно надарен.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано19.08.10 14:03



всъщност алтернативно надарен гений си ти

аз съм само редови зрител които е възхитен от невероятния размах и неповторимата дълбочина на твоята мъдрост, за тва и ти предложих да не хабиш излишни думи, натискай произволни бутони и така ще пишеш по смислени постинги



no pain, no gain

Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.08.10 15:09



Може да си редови зрител, ама всички те считат за клубния алтернативно надарен.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.