Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:42 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано18.08.10 17:31



оф поредните глупости
писах ти вече ясно че не крънкам никаква почерпка
историята е смешна и е типичен пример за начина на работа в бг и за тва ми е интересна

айде опитай да разбереш че ми е интересен начина на работа като цяло с всички гледни точки а не някакво крънкане на почерпка

Редактирано от wiz на 18.08.10 17:38.



Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.08.10 17:56



Може, е много визовско пледоарията ти на тема кинти, тъпа организация, лошо планиране и т.н.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано18.08.10 18:14



кво трябва да значи "е много визовско"?

така или иначе в този форум се пише между другото и е в реда на нещата ако има постинги които не са оформени

а ти още ли живееш в илюзии на тема пари че парите сами ще те намерят?

забележи има малоумници дето ако им се връзваш на номерата никога няма да се сетят, идеален пример са господарите на вселената дето лъжеха кво ли не за да докопат пари а сега се чудят къде да се крият

no pain, no gain


Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.08.10 20:27



Баш господарите не ги мисли.
Аз илюзии нямам. Кинтите ги търся на подходящи места. Например ако в името на форума има дума от сорта на jobs, пускам оферта. А ако е от сорта на general или support - или давам акъл (безплатно и без да искам почерпка) или обяснявам кратко, а при настойчиви питания - давам насоки за безплатни помагала, и платени форуми.


Ама в никакъв случай няма от второто или от първото мнение да тръгна да обяснявам за тъпи шефове, за индонезийки в пандиза, за черпене и за кинти.
Пък за филми и бози отварям приказва само с теб, щото си падаш по филмите и бозите.

Bеer? Mоre?



Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано18.08.10 20:33



пак почна да увърташ
тва което аз пиша е същото ама казано по друг начин
така е добре да спреш с бай ганьовските номера да се правиш на интересен
вземай пример от бил гейтс



no pain, no gain

Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.08.10 20:50



Ами не е. Факт е че ти си обявен за форумен идиот в няколко форума, а това е нещо което се постига трудно. Разбира се като уважаващ себе си идиот, считаш всички които те считат за идиот, за идиоти - тоест всички останали, щото всички те считат за идиот.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано18.08.10 21:23



Това последното беше в стил д-р Хаус.



Mixy

Тема Re: Бази даннинови [re: Mixy]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.08.10 21:26



Ми нали и аз съм доктор - поне по образование де.



Bеer? Mоre?



Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано18.08.10 21:33



ами тва че в няколко форума няколко души съмишленици се подкрепят в някоя глупост не е причина да ги гледам сериозно, както и преди съм ти писал съм виждал мноооого по големи глупости и не ми прави впечатлени

а и нямам за цел да правя положително впечатление на всеки бай ганьо дето не вижда по далеч от носа си

казано по друг начин в бг много хора ги стяга яко шапката от злоба и може да са решили и мен да замесят в тва

а господарите на вселената е друга тема, техните постановки може от вън да изглеждат велики и бляскави ама тяхната работа от вътре е зле, така че може да се срине от един път и да изненада такива като теб дето не виждат по далеч от носа си



no pain, no gain

Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано18.08.10 21:43



а кои е идиот се вижда с просто око:
wqw дето му се привиждаше аксес когато ясно се писа че е под дос

ти дето ти се привиждат други неща които ги няма и т.н.

no pain, no gain



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.