Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:09 12.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор Mixy (@#$%^)
Публикувано13.08.10 12:06



Писатели във форума почти няма. Добре, че все пак има няколко читатели

.

Mixy

Тема Re: Бази даннинови [re: tany@]  
Автор wqw (АзСъмЖив)
Публикувано16.08.10 21:17



Не обръщай никакво внимание на форумният идиот, той си е така от известно време (свършил е хапчетата).

Относно проблема ти, вероятно MDB-то е продукт на наистина архаична версия на MS Access. Нещо като JET 2.0 или по-стар. Имам някъде MS Access 2 инсталационен. Сложи го някъде за download ще ти го конвертирам към по-нов JET или ще ти dump-на таблиците в CSV или Excel.

cheers,
</wqw>



Тема Re: Бази даннинови [re: wqw]  
Автор wiz (змей)
Публикувано16.08.10 23:54



за пореден път ме бъркаш със себе си, поне се сещай да не се обаждаш че да не ти личи че си куха лейка потънала в снобария, увеличи хапчетата че дано се кротнеш

сигурно още не си разбрал разликата между тва което писах преди време и тва с което ти го обърка, а сега и тази тема не можа да прочетеш и разбереш:

по описанието което е направила е ясно че е много далеч от аксес щото аксес е доста лесен и известен:

"друг, който е прочел постингите ми и се е опитал да ми помогне, на когото изпратих въпросмните скриптове, които исках да пейстна тук, но те уверявам, че израза беше нещо от сорта на: " не сме се сблъскали с подобно нещо""

а и аксес е за уиндоус тя е писала е че:
Тази програма е била направена да работи в Native DOS среда



авторката уж обеща подробно описание ама изчезна, цялата тема прилича на безсмислен женски номер

вероятно е собствен формат на фаила и не им е оставена документация заради такива като теб дето не виждат по далеч от носа си а се пънат да пишат нещо, ходи да реализираш глупостите си по електронното правителство, там сигурно ще ги оценят

Редактирано от wiz на 17.08.10 02:01.



Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор wqw (АзСъмЖив)
Публикувано17.08.10 15:05



Кой говори със теб или за теб не разбирам! Явно си се припознал в описанието! Добре тогава: Аре у лево, форумен идиот...

Въобще не ми припомняй за random изкачвания при multi-user достъп -- най-голямата кретения някога пускана в този форум.



Тема Re: Бази даннинови [re: wqw]  
Автор wiz (змей)
Публикувано17.08.10 15:19



ти въобще знаеш ли какво е да мислиш и да разбереш нещо?
толкова яко те стяга шапката от снобария че само неадекватни глупости пишеш

за random изкачванията за които писах сигурно още не си разбрал разликата между това което аз писах и между това което ти разбра

дали по някое време ще се сетиш да се кротнеш както например бил гейтс се сети да се разкара или по примера на бай ганьо ще се правиш на интересен?



no pain, no gain

Тема Друго е интереснонови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано17.08.10 15:43



дали по някое време ще се сетиш да се кротнеш както например бил гейтс се сети да се разкара или по примера на бай ганьо ще се правиш на интересен?
Та ще се сетиш ли да се кротнеш, или ще продължиш да крънкаш почерпки?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Друго е интереснонови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано17.08.10 15:54



ми в случая не крънкам никакви почерпки а ми е интересно да видя ква е историята на тази тема: как някви малоумни чиновници не се разбрали с автора на програмата да направи импорт/експорт, автора на програмата претупал нещата и ги зарязал и сега някаква админка се пъне да разгадае тва свободно съчинение и при това иска да го направи безплатно

и за да е по смешно към цялата картинка се добавя и wqw да се пъне нещо да напише



no pain, no gain

Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор wqw (АзСъмЖив)
Публикувано18.08.10 12:51



Значи ти ми се месиш в треда, обаче аз се правя на интересен! Колко пъти да ти обяснявам да не ми отговаряш, щото нямаме общи теми за коментиране.

В случая аз искам да помогна, ти искаш да тролиш, да обясниш как нищо не разбират "чиновниците", да споменеш колко си велик и как ги разбираш "изчакванията" и ако може и една почерпка да изпадне.

Ето, това са две изгубени минути да се обяснявам с теб...



Тема Re: Бази даннинови [re: wqw]  
Автор wiz (змей)
Публикувано18.08.10 15:27



пак пишеш без да мислиш както ти се привиждаше че е правен на аксес и както идеално личи от този мой постинг



ти пръв започна като ме спомена и като опита да припишеш собствените си недостатъци на мен, сега пак продължаваш, в случая тролиш ти

а благодарение на нещата които писах се изясни цялата картинка а не само малка част

айде вече сети се да последваш светлия пример на бил гейтс и да се кротнеш а не да се правиш на интересен като истински бай ганьо


no pain, no gain

Тема Re: Бази даннинови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.08.10 17:24



Че то цялата картинка беше ясна още от първото мнение на Таня. Имаше дребни неясни подробности.
А ето тук си изписал цяла пледоария напълно безмислено:


Безмислено, щото Таня обяснява от самото начало че е админ в някакво държавно учреждение. Демек и да крънкаш почерпка и да не крънкаш, и тя да иска да те черпи и да не иска е все тая. Щото админите в държавните администрации нямат възможност да осигуряват почерпки на мъдреци.

Bеer? Mоre?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.