Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 11.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Бази данни
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Бази даннинови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано07.09.10 16:15



пак глупости и фантазий

не ги намесвам а само показвам че манталитета е сходен, тва на теб ти се вижда много далечно ама кво толкова

има една поговорка че хората са еднакви където и да отидеш, така че тва че съм показал хора със сходен манталитет е нещо дребно

даже има и един известен хит на тази тема


...people are the same wherever you go...

съгласен съм че не е лесно да ви настигна по безумните и неадекватни коментари ама все пак правя опити от време на време



no pain, no gain

Тема Добре - прав синови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано07.09.10 16:20



не ги намесваш - само показваш.
Тоест като спреш да показваш, тогава и ще заприличаш на нас. До тогава няма да приличаш на нас.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Добре - прав синови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано08.09.10 07:31



разбирам, тва твоето сигурно е мечтата на бай ганьо: да се прави на интересен и да му минават номерата

казано по друг начин ясно е че на идиот му харесва ако пробута празни приказки и да ги изкара нещо смислено, например да си прикрие безумията с надувки за години стаж, правене на голяма работа и други такива бай ганьовщини

Редактирано от wiz на 08.09.10 11:15.



Тема Re: Добре - прав синови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.09.10 13:02



Въпросът е в това че ти твърдиш че заприличваш на нас. А аз само ти обяснявам защо не заприличваш на нас. А именно защото никой от нас не показва както показваш ти. Никой.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Добре - прав синови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано08.09.10 13:44



пак фантазий

тва ако ти си заобиколен с nerds за които е постижение ако говорят нормално и не виждат по далеч от носа си за нетехнически въпроси не значи че всички са такива

опитвай поне малко понякога да гледаш по далеч от носа си и да мислиш

има много които четат/гледат новини из нета или статии и ги коментират, така че примерите които давах са масово използвани и са нещо дребно ама тва е извън хоризонта на твоите възможности за разбиране

отделно този nerds манталитет му е време да си ходи не само в бг

no pain, no gain


Тема Re: Добре - прав синови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.09.10 13:55



Значи ти твърдеше че заприличваш на нас. А аз твърдя че незаприличваш на нас защото никой от нас не показва "че манталитета е сходен".
Та, докато ти показваш "че манталитета е сходен" ти няма да заприличаш на нас.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Добре - прав синови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано08.09.10 14:26



ами добре може някои път да си разплета някои чорап по този случай

както вече писах не е лесно да приличам на вас и не се получава но все пак понякога опитвам за забавление

а и както е тръгнало този nerds манталитет да си ходи може вие да почнете са приличате по някое време на обикновенните зрители като мен



no pain, no gain

Тема Re: Добре - прав синови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.09.10 15:03



Обикновените зрители само гледат. Nerds - "показват че манталитета е сходен" и дават примери с бай Ганьо, индонезийки, валстриит, бози и филми.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Добре - прав синови [re: bira_more]  
Автор wiz (змей)
Публикувано08.09.10 15:24



за пореден път бъркаш

зрителите гледат и споделят като мен

а Nerds се правят на интересни и не вижат по далеч от носа си подобно на теб

no pain, no gain


Тема Re: Добре - прав синови [re: wiz]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано08.09.10 17:00



Споделят, ама не за манталитет. Виж - overqualified nerds споделят за бай Ганьо, индонезийки, валстриит, бози и филми.
Така или иначе, поне постигнахме няколко успеха с теб:
1. Вече не крънкаш почерпки като въшлясало цигане.
2. Разбра каква е разликата между теб и мен.

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.