Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 18.05.24 
Кучета
   >> Далматин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ti,нови [re: JON 3 VOLTA]  
Автор Aura E Lorica (Dalmatian)
Публикувано30.06.03 23:17



Нали и при ARDS ако двамата родители са носители поколението умира...



Тема Re: Za tebнови [re: JON 3 VOLTA]  
Автор Aura E Lorica (Dalmatian)
Публикувано30.06.03 23:20







Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: Aura E Lorica]  
Автор BenyB (Лошата)
Публикувано01.07.03 01:08



съжалявам,че се намесвам в темата,ама това за приспиването на кученцето ако се случи със синьо око...наистина ли го мислиш или само така си ги говоришвиж-за кастрация-разбирам,ама да убиеш животинчето ей така-та нали ти именно спасяваш болните кучета от улицата



Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: BenyB]  
Автор Aura E Lorica (Dalmatian)
Публикувано01.07.03 10:24



Като го казвам, имам предвид че това са двата възможни варианта.С времето ще реша кой от тях да избера.



Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: BenyB]  
Автор мaлka тъпa фeя (влюбена до уши)
Публикувано01.07.03 14:33



Именно..в ку4илото на Гея, от миналото лято има6е едно ку4енце със синьо око, най хубавото от мъжките, но за съжаление....синьото о4енце му попре4и да се "реализира". Не съм си и помисляла да го приспивам и т.н....намерих му стопани, които се надявам да се грижат добре за него.За съжаление не мога да наблюдавам отблизо развитието на ве4е бив6ите "бебета", за6тото съм в 4ужбина

Todo el mundo necesita un beso.


Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: мaлka тъпa фeя]  
Автор Aura E Lorica (Dalmatian)
Публикувано01.07.03 15:12



Сега пак имаме такова женско - Нина.Може да провериш на сайта, вече има снимки на малките на 43 дни.А това със синьото око на Гея го видяхме в неделя.Много прилича на Астор, пък и така наричат.



Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: Aura E Lorica]  
Автор мaлka тъпa фeя (влюбена до уши)
Публикувано02.07.03 02:05



сериозно???УХА..ми то така си му бе6е партизанското име,добре ли го гледат..пи6и ми
Снимките ги видях ве4е..много са сладки дребосъците

Todo el mundo necesita un beso.


Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: мaлka тъпa фeя]  
Автор Aura E Lorica (Dalmatian)
Публикувано02.07.03 10:32



Много добре го гледат.Той пък е много спокоен по характер.Направо като го гледам си е Астор №2.Разбира се Айра (дъщерята на T-Cart Eddie), каквато е луда и игрива го забаламоса и така хубаво се заиграха.Пък нали са на един акъл - разликата им е 2 месеца.Малко има протеинна алергия, но ще се оправи.Като се заиграха всичките - Адела, Енцо, Астор и Айра, просто гледаш как 4 кучета тичат като луди около нас.Симон (сина на Цветелина), горкия - колкото пъти му скочиха отгоре - все го събаряха.По едно време взе да ги пръска с воден пистолет - много беше завбавно.А Съни, нали вече е на 7 тодини - легна си на тревата, без да й пука какво правят другите.Само ги гледаше - не отиде да си играе с тях.Гея каква е по характер сега - игрива ли е или повече спи.Съни спада към втората категория.



Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: Aura E Lorica]  
Автор мaлka тъпa фeя (влюбена до уши)
Публикувано02.07.03 13:05



Какво ти спане....само и дай да препускаи в къ6ти полудява от тър4ане. Съмнявам се някога да се кротне, ама по добре 4е е 6антава де.Колкото за Астор4о, той от малък си бе6е уравновесен и спокоен по характер, не като Магелан и лудите си сестри.Между другото Маестро е станал егати фурията, казаха ми 4е бил порастнал много, и много прили4ал на майка си по характер, представя6 ли си? За другите ку4енца оба4е нямам никакви новини, добре 4е си ти да ме осведомява6.

Todo el mundo necesita un beso.


Тема Re: След като не знаеш какво е ARDS...нови [re: Aura E Lorica]  
АвторDALMALlNA (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 15:15



Da, nie znaem imenata na konkretnite nositeli na ARDS i razpolagame s bogat arhiv po temata. Poradi tazi prichina porodata se razvajda trudno i izklyuchitelno vnimatelno i to samo ot dobre osvedomeni hora. Inache moje da stanat golemi gafove, ako ne se razvajda po shemite, spusnati ot ECDC (Evropejskata asotziatziya na Dalmatin-klubovete).
Poneje na nas (klubnite chlenove) ni dreme za porodata, ama mnogo ni dreme, se saobrazyavame s tezi nesta.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.