Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 18.05.24 
Кучета
   >> Далматин
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: MAN6]  
Автор JON 3 VOLTAМодератор (VOYAGE)
Публикувано19.06.03 17:53



Ne kazvam 4e tvoeto ku4e e balgarski proizhod. prosto ti dadoh link da vidi6 kak se razvila porodata v balgaria. Tova koeto kazva6 za tvoeto ku4e e mnogo intersno, i ako mu be6e vzel rodoslovieto 6tqhme da mu narim vednaga edna jenska i bez tova imame nujda ot sveja krav(obrazno kazano) moje6 li da mi kaje6 imenta da roditelite na ku4eto, 4e me interesuva. Za6toto vsa6nost ku4encata mogat da imat izdadeni rodoslovia i togava da go ojenim za nqkoq dalmatinka ot na6ia klub :).

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: JON 3 VOLTA]  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано19.06.03 23:51



emi za maikata ne znam... kazwashe se Джуди, а бащата му викат Тео, ама цялото му име беше супер дълго.. поне 3 имена бяха и Тео е просиводно от първото му име... беше нещо Теофил... абе супер странно
и понеже аз лично никога не съм взимал насериозно тази история с родословието, та не съм им го искал, но мога да ги питам тия дни...

Писна ми от педераси...


Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: MAN6]  
Автор SPOTMANlAC ()
Публикувано20.06.03 00:34



Ne e zle naistina da gi potarsi6, sled koeto da se obadi6 v kluba i da vidim kakvo moje da se napravi po vaprosa. Badi nastoqtelen i vzemi dokumentite na ku4eto. Tova e mnogo vajno, ako iska6 ku4eto ti da ima pokolenie. Nikoj sobstvenik na jensko ku4e ot kluba nqma da go pusne na ku4e bez dokazan proizhod (s oficialno izdadeno rodoslovie). Ako slu4aino ti kajat, 4e sa izgubili rodosloviqta na malkite (ve4e golemi) iskai im rodoslovieto na majkata i na ba6tata (pone kopie). Uspeh.



Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: SPOTMANlAC]  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано21.06.03 11:35



ама кой изобщо ви каза, че искам женска от вашия клуб...к
е т'ва не можах да проумея толкова дълго време?!?!

Писна ми от педераси...


Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: MAN6]  
Автор SPOTMANlAC ()
Публикувано21.06.03 12:55



E 6tom taka 6te si govorim.... Iskam samo da te citiram: az samo isskam kucheto mi da se kachi na dalmatinka a ne na pomiqrite w kwartala
i izobshto ne se natiskam za "porodistite" wi otrepki

V edno izre4enie 2 protivore4iq.....
Iska6 pomo6t, davam ti savet, a ti se pravi6 na ..... ti si znae6.
Sam si re6avay problemite togava. Plius tova ni6to nqma da mu stane na ku4eto ti ako ne se ka4i na ku4e izob6to. Aide sas zdrave... Tarsi na drugo mqsto



Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: MAN6]  
Автор JON 3 VOLTAМодератор (VOYAGE)
Публикувано21.06.03 17:07



6te 4akam da mi kaje6 imenat na roditelite, ta da vidime. Normalno e ku4eto da ima nqkol imena.

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: SPOTMANlAC]  
Автор MAN6 (______on)
Публикувано22.06.03 12:42



това, че не си ме разбрал, си е чисто твой проблем.....

Писна ми от педераси...


Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: JON 3 VOLTA]  
Авторdalmalina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 20:51



G-n Man6,
porodite sa sazdadeni i se poddarjat ot takiva maniatzi kato nas, a se razvalyat ot bezotgovorni hora, koito razsajdavat po takav aborigenski nachin kato Vas.
Sigurno ne znaesh smisala na dumata "snob", no may ti samiyat si takav. Kucheto ti ne e ot druga darjava, ami si e "made in BG" i poneje te e sram da si go priznaesh i iskash da si naravno s BOGOVETE si izmislyash nyakakva mayka Judy ot "Sveytzariya" i nyakakav si tatko Teo ot "Avstriya" i sigurno sa ot BG... i po-tochno ot krastoskata s laykata, pravena prez 1978 g.???
Ako tezi kucheta imat dokumenti, pokaji gi i publikuvay eksteriorna snimka na kucheto si - ama na TVOETO kuche!
Ako ne mojesh da dokajesh dokumentalno proizhoda na kucheto si, nay-dobre e da go KASTRIRASH!!!!!!!!!!!
Taka ste spresh da se tormozish ot problema, koyto te machi, moje bi po-skoro teb, a ne nego...i da si izbiesh kompleksite!

Nie ot kluba sme chestni i otgovorni, i ne si igraem s doverieto na horata. Imame palen angajiment kam vsyako kuchilo - ot izsledvaneto za brutzeloza predi zaplojdaneto na roditelite, do smartta na vsyako edno kuche, rodeno v NKK "Dalmatin-Elit".
Ne sme kato tezi, koito sa ti prodali kucheto i sa te izlagali, che roditelite sa ot Lunata, samo i samo da si probutat "otroheto" - i edna podrobnost: tvoeto kuche tatuirano li e?
Nisto, che maykata na kucheto ti e umryala, ne vyarvam rodoslovieto i da e pogrebano s neya i se nadyavam, che ste mojesh da go predstavish.
Togava pak ste si govorim.



Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: dalmalina]  
Автор JON 3 VOLTAМодератор (VOYAGE)
Публикувано29.06.03 01:10



Zdravey Dalmalina,
taka dokato 4etoh kakvo si napisala se setih, 4e maj minalata godina se bqha obadili s majko ku4e s "avstriiski" ba6ta ili tam nqkakav "zapaden" pes, koito se okaza 4e e proizveden ne kade da e a v Mladost. Daje i posokata sa obarkali. Ti se6ta6 li se? A za MAN6 rabotata e qsna. 6te o4akvame v skoro vreme ku4enca "dalmatini" s 4udno poteklo, da im zavidi6 ej. Kazah mu az da pro4ete ot klubniq sait za razvitieto na porodata, daje i realsun q publikuva tuk, ama ne "ku4eto mi ne e ot BG". Jalkoto e, 4e pak 6te ima razo4arovani sobstvenici na dalmatinci, no kakvo da se pravi. Ti mu govori6, a ono rupa li rupa.... Ili kakto az go kazvam: Ti mu prikazv6, a to ti razpravlqva nasre6ta. Vlez v doma6ni lubimci i vij Valeri kakvo e napisal (za krivite raketi).
Aide sas zdrave. Utre 6te se vidim

YOU TALK TO ME ???


Тема Re: iskam jenska za kucheto mi...нови [re: JON 3 VOLTA]  
Авторdalmalina (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 22:12



Zdraveyte "Spotmaniac" i John 3 Volta,

Kucheto ot "Avstriya" se okaza, che e ot "Drujba". Razhojdat go v parka "Zaimov" i se kazva Mark ili nesto ot tozi rod.
Predstviha mi "dokumentite" na basta mu, v koito ima inbriding (blizko rodstvo) po laykata v IV-IV poyas, podpechatano ot Kinolojko drujestvo Targoviste.
Ako tam e Avstriya...???

Obyasnih na damata, che ne tryabva da puska pesa si da zaplojda, ako e istinski tzenitel na porodata, no tya mi zayavi, che porodata izobsto ne ya interesuva, tya iskala kucheto i da chuka. E, sega edna suneoka kuchka ot parka "Zaimov" hodi bremenna ot tova "avstriysso" kuche.
I taka ste izlajat porednite nestastni hora, che im prodavat chistoporodni dalmatincheta.

A mnogo mi e interesno za MAN6, ako kucheto mu ima takav proizhod, za kakvto pishe toy, v koy li poyas ima dokazani nositeli na ARDS ??? I kolko li sa nositelite na broy?

A nyama da e izlishno da prochete i toy tzyalaya diskusiya za raketata i kosmosa.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.