Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:15 28.04.24 
Футбол
   >> ЦСКА
*Кратък преглед

Тема Нека всички кавали започнат да пърдят сеганови  
Автор red_fire (завинаги червен)
Публикувано21.04.14 19:59



В оздравителна година да тушираме сганта четири пъти не е никак зле. Това и по-старите цесекари не го помнят. Още по-малко със селекция за 0,0 евро. А че има кавали, има. И ще го подчертая пак и днес. Ако ги нямаше, тая държава нямаше да е толкова зле. Аз мога само да благодаря на Стойчо Младенов и на момчетата и да си спомня за всякакви помии и помияри преди месеци и години тук!! И дори в дискусии нямам намерение да влизам или да чета отговори.

31 титли, 3 полуфинала и Златна Топка!!! 1:17, 97г МИЗЕРИЯ и ТОПИДИОТИ!!!

Тема чети бре пенчонови [re: red_fire]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано26.04.14 23:24



абсолютно верно





Тема Re: Нека всички кавали започнат да пърдят сеганови [re: red_fire]  
Автор btr (интернет Лумпен)
Публикувано01.05.14 13:19



И аз нямам намерение да споря , но като един от тези които според тебе са в списъка на "кавалите" нека поне да си напиша мнението, пък ти ако искаш го чети ако не искаш не го чети


Да, чудесно е че напердашихме подуенските крави 4 пъти но на мене лично ми се искаше поне един-два пъти да бяхме напердашили и Лудогорец . Защото подуенци тая година кой където ги хване там ги бие като тъпан на сватба, а ако бяхме били Лудогорец поне в домакинските ни мачове можеше и шампиони да станем. Да бяхме ги били, ама футбола е една такава игра,че не се влияе от локумите на треньори, президенти, мажоритарни собственици или футболисти а се играе на голове, а головете дори и кавалите знаят,че стават когато има кой да ритне топката във вратата на противника, а за да може някой да я ритне тая пуста топка към вратата на противника отбора трябва да играе добре. А за да играе един отбор добре той трябва да има добър треньор който да използва най-правилно наличните в отбора му футболисти. Е, как с цифром и словом 1 /един / удар във вратата на Лудогорец можеше да спечелим последния мач в Разград?
Видите ли на наш Стойча пак му криви съдийте / освен че не изгони Данчо Минетов, друга по-съществена грешка в съдийството на Сватбата аз поне не видях/,милионите на Домуз бей също му пречат, играчите му криви,че правели детински грешки , а той с неговата тактика - отзад здраво стискаме бузите, а отпред каквото Бог даде никога и за нищо не е виновен.
И още нещо - селекцията на Стойча не е точно за 0.0 евро, но защо забравяш какви заплати взимаха световно известните Ревсон, Морейра,Кировски и прочие други футболни недоразумения.
А ти колко акции на ЦСКА си купи?
Аз като един стиснат кавал си купих само 100, с ясното съзнание ,че Лупи ще шамароса кинтите ми бадева, ама да е жив и здрав. Ако начело на ЦСКА бяха свестни хора, а не комисионера Стойчо и Лупи щях да си купя минимум 1000.

Това го пиша не за да се хваля с проявената благотворителност, а да погледнеш как вървят продажбите на акции и да разбереш,че не само кавалите са против Стойча и Лупи

Всеки народ заслужава царя си

Тема Re: Нека всички кавали започнат да пърдят сеганови [re: red_fire]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано01.05.14 13:39



Като един виден флейтист искам да похваля Сър Четворчо Тройчин за победите над Левски София. Това ще се помни хилядолетия. Този факт обаче не променя факта, че Стойчо е един посредствен треньор.





Тема Re: Нека всички кавали започнат да пърдят сеганови [re: tonzosjustice]  
Автор bobojusty (мудрий)
Публикувано04.05.14 21:46



аз също съм "духов музикант" и НЕ харесвам Стойчо като треньор.
Може би като учителка по психология цена няма,но като специалист е 0.
А победите срещу Говедата се дължат на такива великани като Вальо Илиев,Бадема,Марто,Венци Василев,в добавка Менди и Чочев.



Тема Re: Нека всички кавали започнат да пърдят сеганови [re: bobojusty]  
Автор Kostaki88 (непознат )
Публикувано11.05.14 03:10



В Тройчо не харесвам постоянните оправдания .Съдията,терена ,времето, топката,фланелките позицията на зведите - винаги някой работи срещу ЦСКА, крои се завера и всички са обединени срещу клуба





Тема Re: Нека всички кавали започнат да пърдят сеганови [re: Kostaki88]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано11.05.14 08:53



и сега вместо във В група вицешампион и 4 КЗЛ





Тема Re: Нека всички кавали започнат да пърдят сеганови [re: ramlid]  
Автор btr (интернет Лумпен)
Публикувано12.05.14 09:20



Пърдейки стигам до извода,че май само 4-те КЗЛ ще останат единствената ни радост за тази година, защото стилът Младенов показа правотата си и в Коматево

Колкото до вицешампионството, явно след "блестящия" мач с Ботяф и с него ще се разминем
Ама не е виновен Стойчо от село Плоски, а младоста и неопитноста на тоя хамсалак Тони Силва, дето не успя да вкара единственото 100% голово положение в мача.
Аз като прост духов инструмент си мисля,че няма отбор който да е станал шампион на страната си с по едно 100% положение на мач или с по един удар на мач в противниковата врата
Също така с цялата си простотия и футболна неграмотност си позволявам да твърдя,че футболистите които има ЦСКА в момента /използвани и неизползвани/ един грамотен треньор щеше да ги направи шампиони и да ги докара до финал за купата.
Мболи,Черни, Ст.Колев - само В.Стоянов може да се сравнява с тях в А група
Апата, Менди, Вальо Илиев, Венци Василев, Крачунов - най-добрите защитници в А група
Сънди, Чочев, Маркович, Неманя, Марсиньо - халфове дето може да играят и в далеч по силно първенство от нашето и то успешно
Бадема, Тони Силва, Григор, Марто та ако щеш и Иван Лечков /слаба моментна форма но с качества/ или Кошмар Коссоко /но не като централен нападател/ са си класа от където и да ги погледнеш.В Лудогорец тоя същия Бадем май беше нещо като голмайстор...ама при оня разсъблечения на Гейарената треньор, а не при бат си Стойо
Трябвали му на специалиста от Плоски трима централни нападатели за да биел наред. Ами аз не си спомням мач през този шампионат в който да е започвал с трима чисти нападатели, та какво остава да започне с трима централни
Значи един от тия тримата ще играе, а другите двама ще се обиграват , а по време на официалните мачове на пейката ще подпират макарите на спеца от Плости
Пфууу, то бива наглост ама чак пък дотам не бива...всъщност да сте виждали скромен, а не нагъл некадърник?
Аз не съм...

Всеки народ заслужава царя си

Редактирано от btr на 12.05.14 09:28.



Тема Re: Нека всички кавали започнат да пърдят сега [re: red_fire]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано06.08.14 18:39



със Стойчо и Лупи всичките години ще са оздравителни и второто място ще е максимума.

Редактирано от kenny mccormick на 06.08.14 18:39.



Тема Re: Нека всички кавали започнат да пърдят сеганови [re: kenny mccormick]  
Автор btr (интернет Лумпен)
Публикувано11.08.14 09:04



За съжаление си прав. Вторите места може и да ги преглътнем някакси,но да отпадаме в първите изиграни мачове в ЕКТ от грандове като Мура и Зимбру е нещо което отбор като ЦСКА не заслужава, ама с ревльо за тренер като бат Тройчо Торпедото ще сме все до там...за съжаление



Всеки народ заслужава царя си


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.