Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 25.05.24 
Футбол
   >> ЦСКА
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема След последния мач  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано02.09.13 16:41



Стойчо заяви, че само слепец не виждал подобряването в играта. Сори, ама седем кръга минаха, ЦСКА има САМО една победа и е на девето място, а аз подобряване в играта не виждам. Ама хич. Размишления по повода и по постове:
1. ЦСКА има трима високоплатени и висококвалифицирани вратари. Всеки един от тях може да е титуляр. Това го няма у нито един тим, който знам по света - правилото е, че третия вратар винаги е перспективен двуметров келеш на 17 години. Само при нас са трима лъвове на преклонна възраст на по 15 хиляди лева, като резултатът е един - липса на спокойствие за Томас Черни;
2. Не знам какъв голям жест е направил чичо Венци с връщането на Тошко Янчев, но не вярвам да се е напил от мъка. Тошко е червено сърце, но посредствени крака. Спрях да броя колко пъти при получена топка в центъра се завърта веднъж около оста си, че всичкото Ботев да се върне и чак тогава подава спокойно на Галчев (или Мариян Огнянов). И Тошко (иначе хубаво се просълзява пред камерите, спор няма) не е на 1000 лева заплата;
3. Григор Долапчиев 3 гола за 4 минути ли трябва да вкара, че да попадне в групата? Това само в Антверпен става и само срещу един отбор. Вместо Долапчиев - три дървета от Острова. И те не са на 1000 лева заплата, а Барнзли и Милуол като работодатели...де да знам, Милуол поне е вечен враг на Уест Хям и с това е известен, както и с грубата си игра;
4. Не знам как ще се спасява ЦСКА с подобни изгъзици, взимане на анонимници с високи заплати и чшае шукарие номера? Давате ли си сметка, че имаме най-богатата и високоплатена селекция в А група, а сме опашкари? Но иначе Лупи и Стойчо спасявали ЦСКА! За единия съм разправял преди години как крадне и с гъза си и прави циркаджилъци за 100 лева. Лупи не е човек! За втория вече не знам какво да мисля, но хич не съм обнадежден.
Тренерът на Локо (Пд) е потомствен цесекар и отличник на Кьолнската треньорска школа (другият такъв е Гочето), който би работил и за 5000 лева на Армията. На нашия знанията стрували скъпо (негови думи) и затуй склонил да се подписва само срещу 20 бона. Ама тактиката била като се стигне до центъра да се центрира към наказателното, да се спука топката от ритане и да се вика край тъча "Първа!" - няма значение. Скъпи знания са това, няма шест-пет.
Както вика Бадема - имали сме силите да се преборим за първата седмица. Златна му уста, да отваряме шампанското!



Тема Re: След последния мач [re: Koцeтo]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано02.09.13 18:11



Няколко неща:

1. Стойчо не се нрави на много хора вече и това ме радва. Хора по улиците срещам, в метрото, по заведения, питам ги дали ходят по мачове, а те ми казват че не могат да гледат на живо цитирам "скъпоплатени наемници, които ходят".

Това за вратарския пост наистина е безумие.

Сега пък английски второразрядни футболисти идват....

Абе пълна каша. И как да си купуват хората акции от Томов и Стойчо? На каква база и на какво доверие?

Не ми се пише повече, че се ядосвам..........





Тема До тук докарахме нещата [re: Koцeтo]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано02.09.13 20:54





Да споря с фенове на Ботев в коя седмица ще играе ЦСКА



Тема честно казано много си прав [re: Koцeтo]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано02.09.13 21:41



аз като видех оня оръфлек 22 номер да се готви да влиза, а минута преди това Допапчиев да тича съм скамейката ни, не повервах на очите си и си казах целото упражнение а то е мноооого нецендурно





Тема тоа па [re: tonzosjustice]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано02.09.13 21:42



спорят бай момчил и кептъна





Тема Re: тоа па [re: ramlid]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано02.09.13 21:44



Ти баце вземи се появявай по малко и там, че папагалите ме накацаха





Тема Re: След последния мач [re: Koцeтo]  
Автор MrNМодератор (The real)
Публикувано03.09.13 11:38



аз съм на мнение че ако не бием Пирин, стойчо требва да си тръгва. що се отнася до играта като цело, мисля че ако се продължава така, до 4-5 кръга требва да се вземат мерки иначе тая година не само нулева ми и изпадаща да я пишем





Тема Re: тоа па [re: tonzosjustice]  
Автор ramlid (преобразен)
Публикувано03.09.13 12:19



много претенциозно там едни ентелектуалци едни теми





Тема Re: тоа па [re: ramlid]  
Автор tonzosjustice ()
Публикувано03.09.13 12:29



Ставайте участници във футболните прогнози, ще ви намерим веднага отбор





Тема Re: тоа па [re: ramlid]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано03.09.13 15:38



Е то като отидох аз да пишем там и интелектуалщината РЕЗКО намале,за сметка на здравословната простащина......хохо....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.